Paramaxil to kolejny popularny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił we freak fightach. Jego ostatni pojedynek znalazł się na karcie walk Prime MMA 8. Co o nim wiadomo?

Kim jest Paramaxil?

Kto to Paramaxil? Paramaxil to streamer znany z Twitcha, a także zawodnik Prime MMA. Przez pewien moment mężczyzna był jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce i głównie temu zawdzięcza swoją popularność.

W 2022 roku na fali swojej popularności Paramaxil podpisał kontrakt z FAME MMA. Stoczył dla tej organizacji dwie walki, z których wygrał jedną. W 2024 roku dołączył do federacji Prime Show MMA.

Paramaxil imię i nazwisko

Jak nazywa się Paramaxil? Imię i nazwisko mężczyzny to Jakub Frączek.

Paramaxil wiek

Ile ma lat Paramaxil? Według dostępnych informacji Paramaxil ma 30 lat.

Paramaxil wzrost

Wzrost Paramaxila poznaliśmy przy okazji jego debiutu w FAME MMA. Streamer ma 183 centymetry wzrostu.

Paramaxil waga

Podczas swojej ostatniej walki Paramaxil wniósł na wagę 77 kilogramów. Aktualną wagę streamera poznamy jednak przy okazji oficjalnego ważenia przed Prime MMA 8.

Paramaxi walka

Po tym, jak Paramaxil stał się rozpoznawalny, wiele osób zaczęło się zastanawiać czy streamer zdecyduje się na walkę w jednej z freakowych organizacji. Ostatecznie Frączek w lipcu 2022 roku podpisał kontrakt z FAME MMA.

Paramaxil rekord

Jak na razie Paramaxil stoczył trzy walki. Odbyły się one w formule K-1 oraz MMA. Poniżej przedstawiamy pełny bilans walk polskiego streamera.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1
Rekord MMA: 2-0

Paramaxil Prime MMA

Paramaxil powrócił do klatki po blisko roku nieobecności w organizacji Prime MMA. Wystąpił bowiem 13 kwietnia 2024 roku na Prime MMA 8.

Paramaxil vs Tomek Olejnik

Rywalem Paramaxila na Prime MMA 8 był Tomek Olejnik. Pojedynek ten odbył się w MMA, a Paramaxil wygrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Paramaxil FAME MMA

Pod koniec lipca 2022 roku okazało się, że Paramaxil zawalczy w FAME MMA. O tym, że mężczyzna ma stoczyć pojedynek w jednej z freakowych organizacji, mówiło się od dawna. Ostatecznie debiutancki pojedynek stoczył na FAME MMA 15, a całe starcie zakończyło się przegraną Paramaxila z przeciwnikiem.

Paramaxil vs Franio

Debiutanckim rywalem Paramaxila był Franio, inny z niezwykle popularnych polskich streamerów z Twitcha. Panowie szczerze się nie lubią, co było widać już na pierwszej konferencji przed FAME MMA 15. Walka Paramaxil vs Franio niosła więc za sobą spore zainteresowanie i emocje, czyli wszystko to, co lubią fani tego typu pojedynków.

Paramaxil vs Mateusz Spysiński

Streamer w kolejnym starciu zmierzył się z Mateuszem Spysińskim. Walka Paramaxil vs Mateusz Spysiński odbyła się 20 maja 2023 roku na gali FAME MMA 18. Pojedynek ten potrwał pełen dystans i wygrał go Paramaxil przez jednogłośną decyzję sędziów.

Paramaxil afera lodowa

W marcu 2022 roku do sieci wyciekło nagranie, na którym Paramaxil uprawiał seks ze sporo starszym od siebie mężczyzną. Z racji tego, że Paramaxil podszedł do tematu na luzie i nie zrobił z tego tytułu dramy, można powiedzieć, że cała sprawa nie zaszkodziła mu pod względem wizerunkowym, a dodatkowo jeszcze bardziej go rozpromowała.

Paramaxil Twitch

Paramaxil na Twitchu był niezwykle popularny do momentu otrzymania permanentnego bana. Jego streamy cieszyły się ogromną popularnością i śmiało można było go nazwać jednym z najpopularniejszych streamerów w kraju. Choć nigdy formalnie nie był członkiem Xayoo Industries, widać było, że łącza ich dobre stosunki i panowie trzymali się ze sobą.

Paramaxil YouTube

Po tym, jak Paramaxil otrzymał bana na Twitchu, bardziej zaangażował się w aktywność na YouTube. Jego kanał Paramaxil subskrybuje około 75 tysięcy użytkowników. Najpopularniejszym nagraniem na jego kanale jest piosenka pod tytułem Idę po milion, która zgromadziła ponad 800 tysięcy wyświetleń.

Paramaxil Twitter

Paramaxil udziela się również na Twitterze jako Paramaxil2. Jego profil obserwuje 25 tysięcy użytkowników na tym portalu.

Paramaxil TikTok

Jakub próbuje także swoich sił na TikToku pod nazwą @paramaxil_, jednak jak na razie nie jest tam szczególnie popularny.

Paramaxil Instagram

Paramaxil prowadzi również konto na Instagramie. Można go znaleźć pod nickiem @paramaxil_. Jego poczynania na tym portalu obserwuje niespełna 60 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Paramaxil?
Paramaxil to Jakub Frączek.
Z czego znany jest Paramaxil?
Paramaxil to polski streamer, a także zawodnik Prime MMA.