Paramaxil to kolejny popularny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Paramaxil?

Kim jest Paramaxil? Kto to Paramaxil? Gdy federacja FAME MMA ogłosiła angaż popularnego twórcy internetowego, z pewnością wielu obserwatorów mogło zadać sobie tego typu pytania. Paramaxil jest bowiem znany głównie z Twitcha, a zapewne nie każdy śledzi streamy na tej platformie. Nie ulega jednak wątpliwości, że przez pewien moment mężczyzna był jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce i głównie temu zawdzięcza swoją popularność.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Paramaxil imię i nazwisko

Jak nazywa się Paramaxil? Imię i nazwisko mężczyzny to Jakub Frączek.

Paramaxil wiek

Ile lat ma Paramaxil? Jeśli chodzi o jego wiek, nie ma na ten temat w sieci dokładnych informacji.

Paramaxil wzrost

Wzrost Paramaxila poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA, do którego dojdzie na gali z numerem 15.

 

 

Paramaxil waga

Podobnie jak wzrost, wówczas również dowiemy się tego, ile wynosi waga Paramaxila – konkretniej dzień przed galą FAME MMA 15, na oficjalnej ceremonii ważenia przed hitowo zapowiadającym się wydarzeniem.

Paramaxil Twitch

Paramaxil na Twitchu był niezwykle popularny do momentu otrzymania permanentnego bana. Jego streamy cieszyły się ogromną popularnością i śmiało można było go nazwać jednym z najpopularniejszych streamerów w kraju. Choć nigdy formalnie nie był członkiem Xayoo Industries, widać było, że łącza ich dobre stosunki i panowie trzymali się ze sobą.

Paramaxil afera lodowa

W marcu 2022 roku do sieci wyciekło nagranie, na którym Paramaxil uprawiał seks ze sporo starszym od siebie mężczyzną. Z racji tego, że Paramaxil podszedł do tematu na luzie i nie zrobił z tego tytułu dramy, można powiedzieć, że cała sprawa nie zaszkodziła mu pod względem wizerunkowym, a wręcz na swój sposób jeszcze bardziej go rozpromowała.

Paramaxil YouTube

Po tym, jak Paramaxil otrzymał bana na Twitchu, bardziej zaangażował się w aktywność na YouTube. Jego kanał Paramaxil subskrybuje około 75 tysięcy użytkowników. Najpopularniejszym nagraniem na jego kanale jest piosenka pod tytułem Idę po milion, która zgromadziła ponad 800 tysięcy wyświetleń.

Paramaxil FAME MMA

Pod koniec lipca 2022 roku okazało się, że Paramaxil zawalczy w FAME MMA. O tym, że mężczyzna ma stoczyć pojedynek w jednej z freakowych organizacji, mówiło się od dawna. Ostatecznie debiutancki pojedynek stoczył w największej polskiej freakowej federacji, czyli FAME MMA. Miało to miejsce podczas 15 edycji wspominanej gali, a całe starcie zakończyło się przegraną Paramaxila z przeciwnikiem.

Internauci chwalili jednak mężczyznę za jego zaangażowanie w walkę oraz wyraźnie dobre przygotowanie. Pod postem instagramowym opisującym werdykt tego wydarzenia znalazły się komentarze, że chętnie zobaczą mężczyznę w oktagonie po raz kolejny. Według najnowszych plotek taki scenariusz może mieć miejsce już niebawem.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 15

Paramaxil walka

Debiutanckim rywalem Paramaxila był Franio, inny z niezwykle popularnych polskich streamerów z Twitcha. Panowie szczerze się nie lubią, co było widać już na pierwszej konferencji przed FAME MMA 15. Walka Paramaxil vs Franio niesie więc za sobą spore zainteresowanie i emocje, czyli wszystko to, co lubią fani tego typu pojedynków.

Według najnowszych informacji jest możliwość, że Paramaxil pojawi się na FAME MMA 18. Okazuje się, że podczas odcinka u Szalonego Reportera padły sugestie na temat jego kontraktu, którego raczej z reguły nie podpisuje się na jeden występ w oktagonie. Reporter zasugerował, że Jakub może wystąpić na najbliższym wydarzeniu, co mężczyzna zbył kilkoma słowami i śmiechem.

Być może więc będziemy mogli po raz kolejny obserwować formę Jakuba Frączka i to szybciej niż zakładaliśmy. Teraz należy tylko czekać na potwierdzenie od federacji FAME.

Zobacz także – kim jest Franio?

Paramaxil Twitter

Paramaxil udziela się na Twitterze jako Paramaxil2. Jego profil obserwuje 15 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.

Paramaxil TikTok

Jakub próbuje również swoich sił na TikToku pod nazwą paramaxil_, gdzie jednak jak na razie nie jest jeszcze szczególnie popularny.

Paramaxil Instagram

Z kolei na Instagramie Paramaxil prowadzi konto pod nickiem paramaxil_. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 60 tysięcy użytkowników Instagrama


Paramaxil to Jakub Frączek.
Paramaxil to popularny polski streamer.