Paramaxil to kolejny popularny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Paramaxil?

Kim jest Paramaxil? Kto to Paramaxil? Gdy federacja FAME MMA ogłosiła angaż popularnego twórcy internetowego, z pewnością wielu obserwatorów mogło zadać sobie tego typu pytania. Paramaxil jest bowiem znany głównie z Twitcha, a zapewne nie każdy śledzi streamy na tej platformie. Nie ulega jednak wątpliwości, że przez pewien moment mężczyzna był jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce i głównie temu zawdzięcza swoją popularność.

Paramaxil imię i nazwisko

Jak nazywa się Paramaxil? Imię i nazwisko mężczyzny to Jakub Frączek.

Paramaxil wiek

Według informacji na oficjalnej stronie FAME MMA Paramaxil ma 29 lat.

Paramaxil wzrost

Wzrost Paramaxila poznaliśmy przy okazji jego debiutu w FAME MMA. Streamer ma 183 centymetry wzrostu.

Paramaxil waga

Podczas swojej ostatniej walki na FAME MMA 15 Paramaxil wniósł na wagę 72 kilogramy. Aktualną wagę streamera poznamy jednak przy okazji oficjalnego ważenia przed FAME MMA 18.

Paramaxi walka

Po tym, jak Paramaxil stał się rozpoznawalny, wiele osób zaczęło się zastanawiać czy streamer zdecyduje się na walkę w jednej z freakowych organizacji. Ostatecznie Frączek w lipcu 2022 roku podpisał kontrakt z FAME MMA.

Paramaxil rekord

Jak na razie Paramaxil stoczył tylko jedną walkę. Odbyła się ona w formule K-1. Poniżej przedstawiamy pełny bilans walk polskiego streamera.

Rekord K-1: 0-1-0

Paramaxil FAME MMA

Pod koniec lipca 2022 roku okazało się, że Paramaxil zawalczy w FAME MMA. O tym, że mężczyzna ma stoczyć pojedynek w jednej z freakowych organizacji, mówiło się od dawna. Ostatecznie debiutancki pojedynek stoczył w największej polskiej freakowej federacji, czyli FAME MMA. Miało to miejsce podczas 15 edycji wspominanej gali, a całe starcie zakończyło się przegraną Paramaxila z przeciwnikiem.

Internauci chwalili jednak mężczyznę za jego zaangażowanie w walkę oraz wyraźnie dobre przygotowanie. Pod postem instagramowym opisującym werdykt tego wydarzenia znalazły się komentarze, że chętnie zobaczą mężczyznę w oktagonie po raz kolejny. Według najnowszych plotek taki scenariusz może mieć miejsce już niebawem.

Paramaxil vs Franio

Debiutanckim rywalem Paramaxila był Franio, inny z niezwykle popularnych polskich streamerów z Twitcha. Panowie szczerze się nie lubią, co było widać już na pierwszej konferencji przed FAME MMA 15. Walka Paramaxil vs Franio niosła więc za sobą spore zainteresowanie i emocje, czyli wszystko to, co lubią fani tego typu pojedynków.

Paramaxil vs Mateusz Spysiński

Walka z Franiem nie będzie jednak ostatnim występem w klatce Paramaxila. Streamer zdecydował się bowiem na starcie z Mateuszem Spysińskim. Walka Paramaxil vs Mateusz Spysiński została zaplanowana na galę FAME MMA 18, która odbędzie się 20 maja 2023 roku. Zawodnicy ci nie darzą się sympatią, jednak ich konflikt nie jest tak poważny jak przy okazji pierwszego starcia Paramaxila z Franiem.

Kto wygrał walkę Paramaxil vs Mateusz Spysiński na FAME MMA 18?

Paramaxil afera lodowa

W marcu 2022 roku do sieci wyciekło nagranie, na którym Paramaxil uprawiał seks ze sporo starszym od siebie mężczyzną. Z racji tego, że Paramaxil podszedł do tematu na luzie i nie zrobił z tego tytułu dramy, można powiedzieć, że cała sprawa nie zaszkodziła mu pod względem wizerunkowym, a dodatkowo jeszcze bardziej go rozpromowała.

Paramaxil Twitch

Paramaxil na Twitchu był niezwykle popularny do momentu otrzymania permanentnego bana. Jego streamy cieszyły się ogromną popularnością i śmiało można było go nazwać jednym z najpopularniejszych streamerów w kraju. Choć nigdy formalnie nie był członkiem Xayoo Industries, widać było, że łącza ich dobre stosunki i panowie trzymali się ze sobą.

Paramaxil YouTube

Po tym, jak Paramaxil otrzymał bana na Twitchu, bardziej zaangażował się w aktywność na YouTube. Jego kanał Paramaxil subskrybuje około 75 tysięcy użytkowników. Najpopularniejszym nagraniem na jego kanale jest piosenka pod tytułem Idę po milion, która zgromadziła ponad 800 tysięcy wyświetleń.

Paramaxil Twitter

Paramaxil udziela się również na Twitterze jako Paramaxil2. Jego profil obserwuje 25 tysięcy użytkowników na tym portalu.

Paramaxil TikTok

Jakub próbuje także swoich sił na TikToku pod nazwą @paramaxil_, jednak jak na razie nie jest tam szczególnie popularny.

Paramaxil Instagram

Paramaxil prowadzi również konto na Instagramie. Można go znaleźć pod nickiem @paramaxil_. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 60 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Paramaxil?
Paramaxil to Jakub Frączek.
Z czego znany jest Paramaxil?
Paramaxil to popularny polski streamer.