Mateusz Spysiński, czyli kolejny z popularnych twórców internetowych w FAME MMA. Kim jest czołowy przedstawiciel, jeśli chodzi o commentary na polskim YouTube?

Kim jest Mateusz Spysiński?

Kim jest Mateusz Spysiński? Kto to Mateusz Spysiński? Jeśli ktoś nie śledzi regularnie polskiego YouTube’a i włączył pierwszą konferencję FAME MMA w 2022 roku, dowiadując się, że Spysiński zawalczy na tej gali, z pewnością mógł zadawać sobie takie pytania. Jest to twórca internetowy, publikujący swoje treści na YouTube. Zajmuje się komentowaniem różnego rodzaju bieżących wydarzeń, czyli szeroko pojętym i niezwykle popularnym w ostatnim czasie commentary.

Mateusz Spysiński wiek

Ile lat ma Spysiński? Na jego social mediach możemy trafić na informację, że Spysiński urodziny obchodzi 30 lipca. Problem w tym, że… nie wiadomo, którego roku. Z pewnością tego typu informacje poznamy przy okazji jego występów w klatce.

Mateusz Spysiński waga

Waga Spysińskiego, czyli w jakiej kategorii wystąpi w FAME MMA? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiele zapewne zależy od tego, kto będzie jego przeciwnikiem w debiutanckim pojedynku.

Mateusz Spysiński wzrost

Wzrost Spysińskiego, podobnie jak jego wiek, również jest niewiadomą. Tego typu informacje na jego temat staną się jasne, gdy poznamy konkrety na temat jego walki.

Mateusz Spysiński YouTube

Spysiński na YouTube działa od wielu lat. Jego kanał o nazwie „Mateusz Spysiński” działa od września 2012 roku. Jak do tej pory zgromadził blisko 350 tysięcy subskrybentów, a łącznie nagrania na jego kanale obejrzano ponad 80 milionów razy.

Spysiński zajmuje się szeroko pojętą działalnością commentary. Komentuje bieżące wydarzenia czy działania innych twórców. Często w kontrowersyjny sposób, co spotyka się z różnym odbiorem ze strony internautów.

 

 

Spysiński Queen of the Black

Spysiński i Queen of the Black, czyli jeden z ulubionych tematów twórcy. Spysiński nagrał wiele materiałów o kontrowersyjnej influencerce, która – trzeba przyznać – swoimi działaniami dostarczała sporo powodów do tego, żeby faktycznie to komentować.

„Queen of the Black to najgłupszy oszust na YouTube” czy „Queen of the Black przyznała się do wszystkiego i znowu zaczęła kłamać” – to tylko niektóre z popularnych materiałów na kanale Spysińskiego.

Mateusz Spysiński FAME MMA

Spysiński od dłuższego czasu obserwował gale FAME MMA, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że wystąpi na tej gali w roli… zawodnika. Na pierwszej konferencji FAME MMA w 2022 roku włodarze ogłosili angaż Spysińskiego właśnie jako zawodnika. Dla wielu było to spore zaskoczenie, gdyż do tej pory nic nie wskazywało na to, że Spysiński miałby spróbować swoich sił w klatce w pojedynku na zasadach MMA.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Mateusz Spysiński walka

Walka Spysińskiego zapowiada się więc ciekawie, gdyż z pewnością – ze względu na swoją twórczość – posiada on spore grono różnego rodzaju wrogów czy nieprzychylnych mu osób. Kto wie, może FAME MMA zorganizuje walkę kanałów typu commentary? Oprócz Spysińskiego, tego typu działalność prowadzą przecież między innymi Sylwester Wardęga czy Konopskyy.

Mateusz Spysiński MMA

O tym, czy Spysiński trenował kiedykolwiek MMA, nie wiadomo zbyt wiele. Wszystko wskazuje na to, że przygotowania do debiutanckiej walki w tej formule będą dla niego początkami, jeśli chodzi o styczność z szeroko pojętymi sportami walki.

Mateusz Spysiński żona

W 2021 roku doszło do ważnego wydarzenia w życiu Spysińskiego. Wziął bowiem wówczas ślub. Jego żona to Iza Spysińska – od czerwca 2021 roku.

Mateusz Spysiński Instagram

Spysiński na Instagramie udziela się pod nazwą „mateusz_spysinski”. Jego konto obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.


Pełne imię i nazwisko twórcy to Mateusz Spysiński.
To popularny twórca internetowy, mający kanał na YouTube.