Mateusz Spysiński, czyli kolejny z popularnych twórców internetowych w FAME MMA. Kim jest czołowy przedstawiciel, jeśli chodzi o commentary na polskim YouTube?

Kim jest Mateusz Spysiński?

Kim jest Mateusz Spysiński? Kto to Mateusz Spysiński? Jeśli ktoś nie śledzi regularnie polskiego YouTube'a i włączył pierwszą konferencję FAME MMA w 2022 roku, dowiadując się, że Spysiński zawalczy na tej gali, z pewnością mógł zadawać sobie takie pytania. Jest to twórca internetowy, publikujący swoje treści na YouTube. Zajmuje się komentowaniem różnego rodzaju bieżących wydarzeń, czyli szeroko pojętym i niezwykle popularnym w ostatnim czasie commentary.

Mateusz Spysiński wiek

Ile lat ma Spysiński? Na jego social mediach możemy trafić na informację, że Spysiński urodził się 30 lipca 1995 roku. Rocznikowo ma zatem 28 lat.

Mateusz Spysiński waga

Waga Spysińskiego, czyli ile waży twórca commentary? Tego dowiemy się na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą FAME MMA 18.

Mateusz Spysiński wzrost

Wzrost Spysińskiego, podobnie jak jego waga, również jest niewiadomą. Sądząc jednak po sylwetce możemy stwierdzić, że youtuber ma około 170 centymetrów wzrostu.

Mateusz Spysiński YouTube

Spysiński na YouTube działa od wielu lat. Jego kanał o nazwie "Mateusz Spysiński" działa od września 2012 roku. Jak do tej pory zgromadził blisko 350 tysięcy subskrybentów, a łącznie nagrania na jego kanale obejrzano ponad 80 milionów razy.

Spysiński zajmuje się szeroko pojętą działalnością commentary. Komentuje bieżące wydarzenia czy działania innych twórców. Często w kontrowersyjny sposób, co spotyka się z różnym odbiorem ze strony internautów.

 

Spysiński Queen of the Black

Spysiński i Queen of the Black, czyli jeden z ulubionych tematów twórcy. Spysiński nagrał wiele materiałów o kontrowersyjnej influencerce, która – trzeba przyznać – swoimi działaniami dostarczała sporo powodów do tego, żeby faktycznie to komentować.

"Queen of the Black to najgłupszy oszust na YouTube" czy "Queen of the Black przyznała się do wszystkiego i znowu zaczęła kłamać" – to tylko niektóre z popularnych materiałów na kanale Spysińskiego.

Mateusz Spysiński FAME MMA

Spysiński od dłuższego czasu obserwował gale FAME MMA, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że wystąpi na tej gali w roli... zawodnika. Na pierwszej konferencji FAME MMA w 2022 roku włodarze ogłosili angaż Spysińskiego właśnie jako zawodnika. Dla wielu było to spore zaskoczenie, gdyż do tej pory nic nie wskazywało na to, że Spysiński miałby spróbować swoich sił w klatce w pojedynku na zasadach MMA.

Mateusz Spysiński walka

Walka Spysińskiego zapowiada się więc ciekawie, gdyż z pewnością – ze względu na swoją twórczość – posiada on spore grono różnego rodzaju wrogów czy nieprzychylnych mu osób. Kto wie, może FAME MMA zorganizuje walkę kanałów typu commentary? Oprócz Spysińskiego, tego typu działalność prowadzą przecież między innymi Sylwester Wardęga czy Konopskyy. Tego nie wiemy, ale wiemy, że w debiucie zmierzy się z "Paramaxilem".

Mateusz Spysiński vs Paramaxil

Kto by się spodziewał, że właśnie do takiej walki dojdzie. Długo włodarze nie mogli znaleźć rywala dla twórcy commentary. Spysiński czekał na debiut aż półtora roku i w końcu się doczekał. Rywalem youtubera będzie Jakub "Paramaxil" Frączek - streamer i kumpel grupy Xayoo Industries.

Kto wygrał walkę Spysiński vs Paramaxil na FAME MMA 18?

Mateusz Spysiński MMA

O tym, czy Spysiński trenował kiedykolwiek MMA, nie wiadomo zbyt wiele. Wszystko wskazuje na to, że przygotowania do debiutanckiej walki w tej formule będą dla niego początkami, jeśli chodzi o styczność z szeroko pojętymi sportami walki.

Mateusz Spysiński żona

W 2021 roku doszło do ważnego wydarzenia w życiu Spysińskiego. Wziął bowiem wówczas ślub. Jego żona to Iza Spysińska – od czerwca 2021 roku.

Mateusz Spysiński Instagram

Spysiński na Instagramie udziela się pod nazwą @mateusz_spysinski. Jego konto obserwuje blisko 50 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.


Jak ma na imię Spysiński?
Pełne imię i nazwisko twórcy to Mateusz Spysiński.
Z czego znany jest Spysiński?
To popularny twórca internetowy, mający kanał na YouTube.