Julia Pelc, znana w sieci jako „Queen of the Black”, zadebiutowała w MMA podczas pierwszej gali Elite Fighters. Kto to Julia Pelc? Julia Pelc wiek – ile ma lat? Julia Pelc walka – kto był jej rywalką w debiucie w MMA? Julia Pelc kontrowersje – dlaczego w kwietniu 2021 roku trafiła do szpitala? Julia Pelc chłopak – czy zawodniczka Elite Fighters jest w związku? Julia Pelc Instagram – jak można znaleźć ją na tym portalu?

Kto to Julia Pelc?

kim jest julia pelc

Kto to Julia Pelc? Widzowie młodszego pokolenia z pewnością kojarzą ją z działalności w internecie, gdzie znana jest jako „Queen of the Black”. Swoją działalność rozpoczęła na YouTube, z czasem aktywna stała się również na Instagramie czy Tik Toku. W skrócie – twórca internetowy. Pochodzi z Warszawy.

Julia Pelc wiek

Julia Pelc wiek, czyli ile lat ma „Queen of the Black”. Zawodniczka Elite Fighters urodziła się w 2003 roku. Rocznikowo ma więc 18 lat.

Julia Pelc YouTube

Julia Pelc YouTube – od tego wszystko się zaczęło! Kobieta zawitała na YouTube w bardzo młodym wieku, bo jako 16-latka. Jej kanał o nazwie "Queen of the Black" subskrybuje około 150 tysięcy użytkowników serwisu, a łącznie filmy na jej kanale zgromadziły blisko dziewięć milionów wyświetleń.

Julia Pelc kontrowersje

kontrowersje queen of the black

Działalność Pelc wzbudza w sieci spore kontrowersje, głównie ze względu na jej młody wiek. W kwietniu 2021 roku wylądowała w szpitalu przez nieudaną próbą samobójczą. Pelc przedawkowała leki w związku z - jak stwierdziła - hejtem, jaki wylewał się na nią w sieci. Powodem były między innymi jej nagie zdjęcia, które przedostały się do internetu. Na nagraniu ze szpitala przyznała się między innymi, że była uzależniona od marihuany.

 

 

Wielu internautów twierdzi, że kobieta nie wyciągnęła wniosków i nadal postępuje niewłaściwie. Krytykują fakt nagrania filmiku ze szpitala oraz to, że nie potrafi odciąć się od działalności w sieci, co pokazuje między innymi wrzucanie nagrań właśnie ze szpitala na Tik Toka.

Julia Pelc chłopak

Julia Pelc chłopak – kim jest? W przeszłości Pelc była związana z Piotrem Czuprynem, znanym w sieci jako Czuux. Co ciekawe on także, podobnie jak jego była partnerka, szykuje się do debiutu w sportach walki. Czuux zawalczy bowiem na pierwszej gali High League.

Zobacz także: Czuux High League walka. Ile zarobi?

Następnie „Queen of the Black” związana była (jest?) z Filipem Zabielskim, popularnym polskim Tik Tokerem i zawodnikiem FAME MMA. Od dłuższego czasu nie publikowali jednak ze sobą wspólnych zdjęć czy nagrań, w związku z czym w sieci spekuluje się, czy nadal są parą, czy jednak się rozstali.

Zobacz także: Filip Zabielski walki na Fame MMA

Julia Pelc walka

Debiutancki występ Pelc w sportach walki zaplanowany był na pierwszą galę Elite Fighters. Jej rywalką była Julita Juchnowicz, instagramerka i tik tokerka.

Julia Pelc MMA

julia pelc na mma

Julia Pelc MMA, czyli jak wypadł jej debiut? Patrząc na styl życia prowadzony przez Pelc i minimalne doświadczenie, naprawdę nieźle. Co prawda przegrała przez poddanie w pierwszej rundzie, ale wielu kibiców zwróciło uwagę, że zaprezentowała się przyzwoicie. Wygląda więc na to, że w przyszłości ponownie zobaczymy ją w klatce.

Queen of the Black Prime Show MMA

Kolejny pojedynek Queen of the Black stoczyła w organizacji Prime Show MMA. Jej rywalką w drugim pojedynku na zasadach MMA miała być Karokaia, dziewczyna Lorda Kruszwila. Ostatecznie jednak przeciwniczka wycofała się przed galą, a w jej miejsce wskoczyła Ola Okrzesik. Jak się okazało, Pelc po raz drugi w karierze przegrała - tym razem przez duszenie w pierwszej rundzie.

Julia Pelc Instagram

Julia Pelc Instagram – zawodniczka Elite Fighters jest niezwykle aktywna na Instagramie. Najstarsze zdjęcie na jej profilu o nazwie „queenoftheblack143” datowane jest na pierwszy dzień sierpnia 2018 roku. Jej konto śledzi 215 tysięcy obserwujących.

Julia Pelc Tik Tok

Tik Tok to kolejny portal społecznościowym, na którym Pelc udziela się niezwykle aktywnie. Dość powiedzieć, że na jej profilu "mruucats" można nawet znaleźć nagrania ze szpitala. Jej konto śledzi blisko 700 tysięcy obserwujących, a filmiki powiązane z jej profile polubiono niespełna 45 milionów razy.


Ile lat ma Julia Pelc?
Queen of the Black urodziła się w 2003 roku.