Czuux, czyli Piotr Czupryn, jest znanym polskim twórcą internetowym, który zadebiutował w walce na zasadach MMA w organizacji High League. Czuux walka – z kim walczył Czuux? Z czego jest znany Czuux? Ile zarobił Czuux na walce? Czy znane są zarobki Czuuxa w High League?

Kim jest Czuux?

 

 

Piotr Czupryn, znany w sieci jako Czuux, jest polskim twórcą internetowym. Jeśli chodzi o wiek, Czuux urodził się w 2002 roku. Rocznikowo ma więc 19 lat. Mimo młodego wieku jest już rozpoznawalny zarówno na YouTube, jak i na Instagramie czy Tik Toku.

Profil Czuuxa o nazwie "czuux" na Instagramie obserwuje ponad 320 tysięcy użytkowników. Z kolei jego profil na Tik Toku śledzi 430 tysięcy osób, a jego filmy łączni polubiono blisko 5,5 miliona razy.

Czuux YouTube

Czuux YouTube – od tego zaczęła się jego działalność w internecie. Kanał, który dziś nazywa się YoungczuuX, założył w styczniu 2015 roku, rocznikowo mając 13 lat. Czuux na YouTube łącznie zgromadził blisko 70 milionów wyświetleń. Jego twórczość wzbudzała sporo kontrowersji ze względu na młody wiek i „dziecinny” kontent. Czuux YouTube kanał prowadził bowiem w dużej mierze, opierając go na prankach czy Q&A, tak naprawdę dojrzewając na oczach milionów widzów.

Z czego jest znany Czuux?

popularność czuxxa

Z czego jest znany Czuux? Właśnie ze swojej twórczości na YouTube, która sprawiła, że stał się rozpoznawalny w sieci. Z czasem zaczął także tworzyć muzykę i śmiało można stwierdzić, że jego piosenki również składają się na to, z czego jest znany Czuux.

Jego kawałki pod tytułem "O co ci chodzi?", "Lizak" czy "Troja" zgromadziły łącznie dziesiątki milionów wyświetleń, sprawiając, że do twórczości na YouTube, również dorzucić trzeba muzykę, odpowiadając na pytanie, z czego znany jest Czuux.

Czuux walka

Czuux walka – o tym, że twórca internetowy ma stoczyć walkę, mówiło się od dawna. Sam Czuux nagrał nawet dwa lata temu film pod tytułem "Zawalczę na FAME MMA?!", odpowiadając na pytanie nurtujące jego widzów. - Jestem przekonany, że musiałaby to być osoba, która coś nagrywa i jest rozpoznawalna. Nie chciałbym się bić z moim widzem czy osobą, którą znam. Musiałaby to być osoba moich gabarytów – przyznał twórca przed galą FAME MMA 3, dodając, że kto wie, może jego nazwisko pojawi się na jednej z kolejnych edycji.

Jak się okazało, od tego czasu FAME MMA zorganizowało wiele gal, ale na żadnej nie zobaczyliśmy walki Czuuxa.

Czuux High League

czuxx gala high league

Walka Czuuxa na FAME MMA ostatecznie nie doszła do skutku, ale doszło do niej na gali High League. Po tym, jak High League ogłosiło, że do szeregów tej federacji dołączyła Aniela „Lil Masti” Bogusz, drugim transferem było właśnie zakontraktowanie Czuuxa.

Z kim będzie walczyć Czuux?

To, z kim będzie walczyć Czuux, z pewnością bardzo ciekawiło jego fanów i osoby śledzące jego internetową działalność. Jak się okazało, na drugiej gali High League Czuux zmierzył się z Edziem. Niestety - Czuux musiał uznać wyższość rapera, przegrywając już w pierwszej rundzie przez poddanie.

Ile zarobi Czuux na walce?

Ile zarobi Czuux na walce? Tego nie wiadomo. Zarobki Czuuxa nie zostaną podane do informacji publicznej, podobnie jak to ma miejsce na przykład, jeśli chodzi o walki zawodników na FAME MMA. Strony podpisują kontrakt, w którym gwarantują, że nie będą upubliczniać tego typu informacji. To, ile zarobi Czuux na walce, może kiedyś zdradzi on sam. Nie ulega jednak wątpliwości, że biorąc pod uwagę jego rozpoznawalność, z pewnością nie będą to małe pieniądze.


Jak nazywa się Czuux?
Czuux nazywa się Piotr Czupryn.
W której federacji zawalczył Czuux?
Czuux zawalczył w federacji High League.