Gala High League 2, czyli czas na drugą odsłonę gali spod szyldu High League. Co wiadomo już o drugim wydarzeniu, za który odpowiada między innymi Malik Montana? High League 2 zawodnicy - czy wiadomo, kto wystąpi na gali?

Data gali5 lutego
Miejsce galiKraków
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galipashaBiceps, Lexy

Kiedy High League 2?

Kiedy gala High League 2? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy, którym podobała się pierwsza edycja gali. Termin drugiej gali High League poznaliśmy w listopadzie 2021 roku. Wówczas okazało się, że zostanie ona zorganizowana 5 lutego 2022 roku.

Gdzie High League 2?

Również to, gdzie High League 2 się odbędzie, długo pozostawało tajemnicą. Włodarze High League postarają się podbić kolejny duży obiekt po tym, jak na pierwszej gali wyprzedali Ergo Arenę w Gdańsku. High League 2 odbędzie się bowiem w Krakowie, więc wszystko wskazuje na to, że będzie to tamtejsza Tauron Arena.

High League 2 PPV

High League 2 PPV będzie prawdopodobnie kosztować tyle, co na pierwszą edycję, czyli około 25 złotych. Wydaje się to być idealna cena jak na tego typu wydarzenie.

High League 2 bilety

A jeśli faktycznie włodarze organizacji zdecydują się na próbę wyprzedania kolejnego dużego obiektu w Polsce, High League 2 bilety z pewnością będą dostępne w sprzedaży dla kibiców. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalne komunikaty – również jeśli chodzi o bilety na High League 2.

High League 2 konferencja

Konferencje przed galami typu freak fight dla wielu kibiców są równie ciekawe albo wręcz ciekawsze od samych pojedynków. Podobnie może być w przypadku High League 2 – konferencja z pewnością będzie emocjonująca i pełna dymów, jeśli między zawodnikami dojdzie do różnego rodzaju konfliktów czy nieporozumień.

Pierwsza konferencja przed High League 2 zaplanowana jest na 5 stycznia 2022 roku, czyli równo przed galą.

 

 

High League 2 ważenie

High League 2 ważenie odbędzie się dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, ile ważą zawodnicy i czy zmieścili się w limitach danych kategorii wagowych. Wielu zawodników ważenie traktuje jako wstęp do walki – wówczas można niejako skonfrontować się już ze swoim rywalem, spojrzeć mu głęboko w oczy czy powiedzieć coś, co może wyprowadzić go w jakimś stopniu z równowagi.

High League 2 komentatorzy

High League 2 komentatorzy, czyli kto będzie komentował galę? Tego nie wiadomo. Pierwszą edycję gali komentowali Dominik Durniat i Artur Sowiński, więc można domniemać, że również „dwójkę” skomentują dziennikarz zajmujący się sportami walki i były mistrz KSW.

Kto na High League 2?

Jeśli chodzi o High League 2 zawodnicy, to, kto wystąpi na gali, jeśli chodzi o całą kartę walk, już wiemy. Już po zakończeniu pierwszej gali doszło do ogłoszenia zakontraktowania głośnego nazwiska. Nowym nabytkiem High League został popularny streamer Norbert "Dis" Gierczak, który zadebiutuje na karcie walk gali High League 2.

W walce wieczoru zmierzą się natomiast pashaBiceps i Owca WK.

Kursy High League 2

Kursy na High League 2, podobnie jak na pierwszą edycję gali, wystawią zakłady bukmacherskie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Firma jest oficjalnym sponsorem gali i na wyłączność posiada możliwość wystawiania kursów na gale spod szyldu High League.

Typy High League 2

Typy na High League 2 będą możliwe do przeanalizowania i zagrania po dokładnym przyjrzeniu się przeszłości zawodników i zwrócenia uwagi na to, jakie predyspozycje do walk mają. Typy High League 2 będzie można typować w firmie Fortuna.

Zobacz także - gra bez podatku na Fortunie.

Walki High League 2

Walki High League 2 są już znane. Wiemy między innymi, kto wystąpi w walce wieczoru. W najważniejszym pojedynku gali zmierzą się pashaBiceps i Owca WK.

Karta walk High League 2

Karta walk High League 2 zawiera sporo ciekawych nazwisk. Organizatorzy ogłoszenia rozpoczęli... od walki wieczoru.


Kiedy zostanie zorganizowana High League 2?
Gala odbędzie się w lutym 2022 roku.
Kto zawalczy na High League 2?
W walce wieczoru zmierzą się pashaBiceps i Owca WK.