Codziennie możesz skorzystać z promocji "Happy Hours" i tym samym zniwelować podatek od stawki zakładu. Jak wygląda gra bez podatku w Fortunie? Kiedy "Happy Hours" Fortuna są aktywne?

Happy Hours Fortuna

  • Postaw kupon z minimum 3 zdarzeniami,
  • Stawka min. 2 zł,
  • Nieograniczona ilość kuponów biorących udział w promocji,
  • Kupony przedmeczowe są objęte promocją  od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 18:00, a w weekend w godz. 12:00 – 15:00; kupony live są objęte promocją 24 godziny na dobę!
Odbieram Bonus

 

Happy Hours obowiązuje na całą ofertę zakładów przedmeczowych dostępną w danym momencie. Nie trzeba zatem ograniczać się tylko do spotkań rozgrywanych w ramach piłki nożnej.

Promocja nie łączy się z: Superofertą, Hitem Dnia, podwyższonym AKO, Fortuną na Start oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony te nie podlegają wcześniejszej wypłacie, czyli „Early Cash Out”.

Fortuna jest jednym z największych bukmacherów w Polsce. Posiada ogromną liczbę placówek stacjonarnych, a liczba użytkowników serwisu internetowego stale dokonujących zakładów ustępuje jedynie bukmacherowi STS. Wraz z rosnącą popularnością zwiększa się wielkość oferty na zakłady bukmacherskie, którym w Fortunie niewiele można zarzucić. Szczególnie pożądaną przez graczy dziedziną oferty bukmachera stają się wszelkiego rodzaju promocje. Typerzy doskonale potrafią je wykorzystać dla osiągania zysków, a organizatorzy zakładów wzajemnych traktują ten element jako skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów. W tym artykule poddamy analizie jeden wycinek z bogatej oferty promocyjnej Fortuny, opowiadając o promocji Fortuna bez podatku.

Podatek - Happy Hours Fortuna

Osoby początkujące mogą nie zdawać sobie sprawy z istnienia podatku od każdego zakładu, dopóki na ich koncie nie pojawi się wygrana o dziwnej wartości. Przykładowo, obstawiając 100 zł po kursie 2,00, powinniśmy na skutek wygranej otrzymać czyste 200 zł. Dosyć duże zdziwienie może budzić sytuacja, w której zamiast 200 zł otrzymujemy 176 zł, tak jak to będzie w tym przypadku. Okazuje się bowiem, że podatek odliczany jest automatycznie od każdego zawartego kuponu, gdyż przepisy prawne zrzucają obowiązek jego odprowadzenia na bukmachera. Wynosi on 12% stawki zakładu, a wygrana obliczana zostaje od kwoty pomniejszonej o podatek.

Opinia - Happy Hours Fortuna

Podany przykład opiewa na małe kwoty, jednak przy dużych zakładach straty stają się bardzo duże. Zatem wielu graczy poszukuje innej alternatywy na ograniczenie skutków finansowych opodatkowania. Bukmacher Fortuna zakłady bez podatku oferuje już od bardzo dawna. Ich zasady podlegały okresowym zmianom, jednak obecny kształt promocji zbiera opinie w samych superlatywach.

Na czym polega oferta Fortuna bez podatku?

Fortuna gra bez podatku

U bukmachera Fortuna gra bez podatku zakłada przejęcie przez bukmachera ciężaru podatkowego i obliczania wygranych dla kuponów w taki sposób, jakby podatku nie było. Fortuna dla kuponów spełniających określone kryteria zwiększa wygrane o 14%, co pokrywa w całości utraconą na rzecz fiskusa kwotę.

Jeszcze do niedawna oferta Fortuna bez podatku obowiązywała przez cały czas, co wprowadzono w ubiegłym roku, kiedy to poddano rewizji pierwotne zapisy. Fortuna bez podatku zaczął traktować jako niezwykle istotny element strategii biznesowej, na czym zyskali wszyscy gracze. Niestety niedawno zasady te się zmieniły, lecz na plus można spojrzeć na automatyzację gry bez podatku. Fortuna gra bez podatku umożliwia legalne uniknięcie konsekwencji podatkowych, gdyż rekompensatą za zapłacony podatek staje się zwiększenie wygranej przez bukmachera.

✔️Jakie są zasady promocji Fortuna bez podatku?

Happy Hours Fortuna, gdyż tak brzmi właściwa nazwa promocji Fortuna bez podatku, obowiązuje obecnie w trybie 24/7 na zakłady live oraz w określonych godzinach na zakłady przedmeczowe. Już w tym jednym fakcie widać, jak ogromną korzyść ten typ promocji niesie dla graczy. Oczywiście należy spełnić kilka warunków opisanych w regulaminie, aby kupon był traktowany jako uprawniony do powiększenia wygranej o 14%. Jednak u większości bukmacherów z konkurencji, Happy Hours mają bardzo limitowany zasięg, hamując się do akcji ograniczonych czasowo. Jednak w Fortunie gra bez podatku na zakłady prematch dostępna jest stale.

Uruchomienie promocji dla wybranego kuponu odbywa się automatycznie, po spełnieniu przez gracza wymogów regulaminowych oferty. Te dotyczą w szczególności liczby zdarzeń na jednym kuponie, których musi być minimum 3. Również kurs każdego z obstawianych meczów nie może być mniejszy niż 1,30. Grać bez podatku można tylko z wykorzystaniem usług internetowych – serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Fortuny. Kolejna ważna informacja – w Fortunie zakłady bez podatku mogą być zawierane na dowolną kwotę, gdyż nie występuje tu stawka minimalna kuponu.

Jedynymi wykluczeniami z promocji pozostaje brak opcji łączenia różnych ofert promocyjnych oraz brak możliwości wcześniejszego zakończenia zakładu. Informacja ta jest szczególnie istotna dla osób dokonujących typowania live, którzy chętnie korzystają z mechanizmu cash-out. Obstawiając w ramach gry bez podatku, nie będzie można używać tej funkcji.

Kolejnym obostrzeniem staje się wyłączenie z gry bez podatku wszelkich zakładów dokonywanych w ramach obrotu środkami. Jeśli zatem otrzymamy na depozycie bonusy powitalne czy od pierwszej wpłaty, nie będziemy mogli ich wykorzystać na obstawianie zakładów bez podatku.

Jak skorzystać z Happy Hour Fortuna?

Happy Hour Fortuna

Praktyczne wymogi skorzystania z promocji Happy Hour Fortuna, ograniczają się do spełnienia wymaganych parametrów odnośnie do kuponu. Nie trzeba tu zaznaczać żadnych dodatkowych opcji, gdyż wszystko odbywa się z wykorzystaniem algorytmów informatycznych. Wygrana bez podatku naliczana zostaje automatycznie. Jest to bardzo wygodna metoda implementacji oferty promocyjnej w systemie. Zapewnia płynność i bezproblemowe użytkowanie. Happy Hour Fortuna dla zakładów live wymaga dodatkowo zmieszczenia się w czasie i zawarcia kuponu w godzinach 10-22, gdyż tylko wtedy działa promocja bez podatku.

Fortuna zakłady bez podatku – ocena oferty

Fortuna posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na grę bez podatku. Na uznanie zasługuje fakt, że bukmacherzy tacy jak Fortuna wyznaczają nowe trendy dla tego typu oferty. Proponując zwiększenie wygranej o kwotę zapłaconego podatku, stwarzają graczom korzystne warunki do obstawiania kuponów. Wydaje się, że korzystają na tym obie strony transakcji. Bukmacher zyskuje zadowolenie klientów, co przekłada się na zwiększony ruch i sukces w długim terminie. Typerzy mają możliwość znacznego zwiększenia zysków, w dodatku całkowicie zgodnie z prawem. Dlatego mamy nadzieję, że już niedługo oferta na grę bez podatku będzie standardem u wszystkich bukmacherów, a Fortuna jest tu podmiotem godnym do naśladowania.

Zobacz także:


1. Czy bukmacher Fortuna oferuje grę bez podatku?
Gra bez podatku to kwestia, z której znany jest bukmacher Fortuna. Dzięki dostępnej w stałej ofercie promocji Happy Hours możemy cieszyć się zachowaniem 12% opłaty w naszej kieszeni.
2. Jak grać bez podatku na Fortunie?
Aby brać udział w promocji Happy Hours, należy upewnić się, że jest ona aktywna dla naszego kuponu i zagrać kupon z co najmniej trzema zdarzeniami. Gra bez podatku aktywuje się automatycznie. Dzięki temu otrzymamy mnożnik 1.14 do naszego zakładu i podwyższymy potencjalną wygraną!