Ola Okrzesik jest kolejną z przedstawicielek mediów i szeroko pojętego świata internetu, która próbuje swoich sił w MMA. Jej kolejna miała znaleźć się na karcie walk Prime MMA 8, jednak ostatecznie Okrzesik nie wystąpi na tej gali. Co wiadomo o zawodniczce Prime Show MMA?

Kim jest Ola Okrzesik?

Kto to Ola Okrzesik? Ola Okrzesik to modelka, aktorka, a także zawodniczka organizacji Prime MMA. Znana jest przede wszystkim z roli Dominiki w serialu "19+". Jednak w ostatnich latach dużą popularność przyniósł jej również udział w programie "Warsaw Show. Ekipa z Warszawy". W 2022 roku zadebiutowała w MMA, wygrywając z Julią "Queen of the Black” Pelc na Prime MMA 1.

Ola Okrzesik pochodzi z województwa śląskiego, a konkretnie z Rybnika. Od dłuższego czasu mieszka jednak w Krakowie.

Ola Okrzesik wiek

Okrzesik urodziła się w 1998 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 26 lat.

Ola Okrzesik wzrost

Okrzesik ma 168 centymetrów wzrostu.

Ola Okrzesik waga

Dokładną wagę Oli Okrzesik poznaliśmy przy okazji jej występów w Prime MMA. 26-latka waży 52 kilogramy.

Ola Okrzesik walka

Fani i fanki aktorki z pewnością od dawna liczyli na to, że kobieta wystąpi w klatce, na przykład organizacji FAME MMA. Jak się jednak okazało, walka Okrzesik faktycznie doszła do skutku, ale w Prime Show MMA. Angaż Okrzesik został ogłoszony niedługo przed pierwszą w historii galą tej organizacji.

Ola Okrzesik MMA

Przed debiutem Okrzesik nie było wiadomo, czy ma ona doświadczenie w sportach walki. W wywiadach przyznawała jednak, że trenowała swego czasu boks. Patrząc jednak na to, jak zaprezentowała się w debiucie w MMA, widać było, że liznęła w przeszłości sportów walki.

Ola Okrzesik Prime MMA

O tym, że Okrzesik wystąpi w Prime Show MMA, dowiedzieliśmy się kilka dni przed pierwszą galą tej organizacji. Jak się okazało, Okrzesik w swoim debiutanckim pojedynku zmierzyła się z Queen of the Black. Pierwotnie rywalką Julii Pelc miała być dziewczyna Kruszwila, jednak wypadła ona z karty walk.

Jak się okazało, z perspektywy Okrzesik decyzja o wzięciu walki była słuszna, gdyż szybko wygrała przed czasem, poddając Pelc przed czasem w pierwszej rundzie.

Ola Okrzesik na Prime MMA 8

Swoją drugą walkę w karierze Ola Okrzesik miała stoczyć podczas gali Prime MMA 8. Wydarzenie to zostało zaplanowane na 13 kwietnia, a Okrzesik miała wystąpić w walce 2 vs 2 w parze z Pauliną Porzucek. Ostatecznie okazało się jednak, że aktorka wycofała się z tego pojedynku.

Ola Okrzesik 19+

Okrzesik szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w serialu 19+ emitowanym na antenach telewizji TVN. W popularnym serialu Okrzesik wciela się w rolę Dominiki Lenartowicz i jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w serialu, zyskując dzięki temu popularność.

Ola Okrzesik Warsaw Shore

Ola Okrzesik w Warsaw Shore zadebiutowała w 2022 roku podczas siedemnastego sezonu. Do dziś występuje w tym reality show.

Ola Okrzesik ciąża

Swego czasu wiele osób zastanawiało się, czy Ola Okrzesik jest w ciąży. Plotki te jednak okazały się nieprawdą.

Ola Okrzesik Tymek

Ola Orzesik wzięła udział w teledysku popularnego rapera Tymka. Okrzesik wystąpiła w teledysku do piosenki pod tytułem Romans, który w serwisie YouTube zgromadził blisko 40 milionów wyświetleń.

Ola Okrzesik chłopak

Czy Ola Okrzesik ma chłopaka? W przeszłości, według informacji na jej profilach społecznościowych, Okrzesik miała chłopaka. Aktualnie natomiast nie wiadomo, czy kobieta jest w związku.

Ola Okrzesik Tik Tok

Ola Okrzesik jest niezwykle aktywna na Tik Toku. Jej konto o nazwie @olaokrzesik obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Filmy zamieszczone na jej profilu zebrały łącznie ponad cztery miliony polubień.

Ola Okrzesik Instagram

Okrzesik posiada również konto na Instagramie, gdzie można znaleźć ją pod nazwą @ola_okrzesik. Jej profil obserwuje blisko 170 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.


Ile lat ma Ola Okrzesik?
Ola Okrzesik ma 26 lat. Z czego znana jest Ola Okrzesik? Okrzesik szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w serialu 19+.