Ola Okrzesik jest kolejną z przedstawicielek mediów i szeroko pojętego świata internetu, która próbuje swoich sił w MMA. Co wiadomo o zawodniczce Prime Show MMA?

Kim jest Ola Okrzesik?

Kim jest Ola Okrzesik? Kto to Ola Okrzesik? Gdy w sieci pojawiła się informacja o tym, że kobieta zawalczy na gali Prime Show MMA, z pewnością wielu kibiców zadało sobie takie pytania. Okrzesik jest to modelka i aktorka, która postanowiła spróbować swoich sił w MMA.

Okrzesik pochodzi z województwa śląskiego, a konkretnie z Rybnika. Od dłuższego czasu mieszka w Krakowie.

Ola Okrzesik wiek

Jeśli chodzi o wiek, Ola Okrzesik ma 25 lat. Kobieta urodziła się w 1998 roku.

Ola Okrzesik wzrost

Okrzesik mierzy około 168 centymetrów, jeśli chodzi o wzrost aktorki.

Ola Okrzesik waga

Jeśli chodzi natomiast o to, ile waży Okrzesik, tego typu informacje poznamy przy okazji oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Prime Show MMA.

Ola Okrzesik walka

Ola Okrzesik walka, czyli fani i fanki aktorki z pewnością od dawna liczyli na to, że kobieta wystąpi w klatce na przykład organizacji FAME MMA. Jak się jednak okazało, walka Okrzesik faktycznie doszła do skutku, ale nie w federacji FAME MMA, a konkurencyjnej - Prime Show MMA. Angaż Okrzesik został ogłoszony niedługo przed pierwszą w historii galą tej organizacji.

Ola Okrzesik MMA

O tym, czy Okrzesik ma za sobą treningi MMA i ogólnie do czynienia ze sportami walki, nie wiadomo było zbyt wiele. W wywiadach Okrzesik przyznała jednak, że trenowała swego czasu boks przez kilka miesięcy. Patrząc na to, jak zaprezentowała się w debiucie w MMA, widać było, że liznęła w przeszłości sportów walki.

Ola Okrzesik Prime Show MMA

O tym, że Okrzesik wystąpi w Prime Show MMA, dowiedzieliśmy się w tygodniu pierwszej gali tej organizacji. Jak się okazało, Okrzesik w swoim debiutanckim pojedynku zmierzyła się z Queen of the Black. Pierwotnie rywalką Julii Pelc miała być dziewczyna Kruszwila, jednak wypadła z karty walk, a na jej miejsce do rozpiski wskoczyła właśnie Okrzesik.

Jak się okazało, z perspektywy Okrzesik decyzja o wzięciu walki była słuszna, gdyż szybko wygrała przed czasem, poddając Pelc przed czasem w pierwszej rundzie.

Ola Okrzesik 19+

Okrzesik szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w serialu 19+ emitowanym na antenach telewizji TVN. W popularnym paradokumencie Okrzesik wciela się w rolę Dominiki Lenartowicz i jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w serialu, zyskując dzięki temu popularność.

Ola Okrzesik Warsaw Shore

Ola Okrzesik w Warsaw Shore zadebiutowała w 2022 roku podczas siedemnastego sezonu. Do dziś występuje w tym reality show.

Ola Okrzesik Tymek

Ola Orzesik wzięła udział w teledysku popularnego rapera Tymka. Okrzesik wystąpiła w teledysku do piosenki pod tytułem Romans, który w serwisie YouTube zgromadził blisko 40 milionów wyświetleń.

Ola Okrzesik chłopak

Czy Ola Okrzesik ma chłopaka? W przeszłości, według informacji na jej profilach społecznościowych, Okrzesik miała chłopaka. Aktualnie natomiast nie wiadomo, czy kobieta jest w związku.

Ola Okrzesik Tik Tok

Ola Okrzesik jest niezwykle aktywna na Tik Toku. Jej konto o nazwie @olaokrzesik obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Filmy zamieszczone na jej profilu zebrały łącznie blisko cztery miliony polubień.

Ola Okrzesik Instagram

Okrzesik posiada również konto na Instagramie, gdzie można znaleźć ją pod nazwą @ola_okrzesik. Jej profil obserwuje blisko 170 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.


Ile lat ma Ola Okrzesik?
Ola Okrzesik ma 25 lat. Z czego znana jest Ola Okrzesik? Okrzesik szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w serialu 19+.