Ola Okrzesik jest kolejną z przedstawicielek mediów i szeroko pojętego świata internetu, która próbuje swoich sił w MMA. Co wiadomo o zawodniczce Prime Show MMA?

Kim jest Ola Okrzesik?

Kim jest Ola Okrzesik? Kto to Ola Okrzesik? Gdy w sieci pojawiła się informacja o tym, że kobieta zawalczy na gali Prime Show MMA, z pewnością wielu kibiców zadało sobie takie pytania. Okrzesik jest to modelka i aktorka, która postanowiła spróbować swoich sił w MMA.

 Okrzesik pochodzi z województwa śląskiego, a konkretnie z Rybnika. Od dłuższego czasu mieszka w Krakowie.

Ola Okrzesik wiek

Jeśli chodzi o wiek, Ola Okrzesik ma 24 lata. Wygląda więc na to, że urodziła się w 1998 roku.

Ola Okrzesik wzrost

Okrzesik mierzy około 168 centymetrów, jeśli chodzi o wzrost aktorki.

Ola Okrzesik waga

Jeśli chodzi natomiast o to, ile waży Okrzesik, tego typu informacje poznamy przy okazji oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Prime Show MMA.

 

 

Ola Okrzesik 19+

Okrzesik szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w serialu 19+ emitowanym na antenach telewizji TVN. W popularnym paradokumencie Okrzesik wciela się w rolę Dominiki Lenartowicz i jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w serialu, zyskując dzięki temu popularność.

Ola Okrzesik walka

Ola Okrzesik walka, czyli fani i fanki aktorki z pewnością od dawna liczyli na to, że kobieta wystąpi w klatce na przykład organizacji FAME MMA. Jak się jednak okazało, walka Okrzesik faktycznie doszła do skutku, ale nie w federacji FAME MMA, a konkurencyjnej – Prime Show MMA. Angaż Okrzesik został ogłoszony niedługo przed pierwszą w historii galą tej organizacji.

Zobacz także – karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Ola Okrzesik Prime Show MMA

O tym, że Okrzesik wystąpi w Prime Show MMA, dowiedzieliśmy się w tygodniu pierwszej gali tej organizacji. Jak się okazało, Okrzesik w swoim debiutanckim pojedynku zmierzyła się z Queen of the Black. Pierwotnie rywalką Julii Pelc miała być dziewczyna Kruszwila, jednak wypadła z karty walk, a na jej miejsce do rozpiski wskoczyła właśnie Okrzesik.

Jak się okazało, z perspektywy Okrzesik decyzja o wzięciu walki była słuszna, gdyż szybko wygrała przed czasem, poddając Pelc przed czasem w pierwszej rundzie.

Ola Okrzesik MMA

O tym, czy Okrzesik ma za sobą treningi MMA i ogólnie do czynienia ze sportami walki, nie wiadomo było zbyt wiele. W wywiadach Okrzesik przyznała jednak, że trenowała swego czasu boks przez kilka miesięcy. Patrząc na to, jak zaprezentowała się w debiucie w MMA, widać było, że liznęła w przeszłości sportów walki.

Ola Okrzesik Tymek

Ola Orzesik wzięła udział w teledysku popularnego rapera Tymka. Okrzesik wystąpiła w teledysku do piosenki pod tytułem Romans, który w serwisie YouTube zgromadził blisko 40 milionów wyświetleń.

Ola Okrzesik chłopak

Czy Ola Okrzesik ma chłopaka? Według informacji na jej profilach społecznościowych – tak, Okrzesik jest w związku.

Ola Okrzesik Tik Tok

Ola Okrzesik jest niezwykle aktywna na Tik Toku. Jej konto o nazwie „olaokrzesik” obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników, a filmy zamieszczone na jej profilu zebrały łącznie blisko cztery miliony polubień.

Ola Okrzesik Instagram

Okrzesik posiada również konto na Instagramie, gdzie można znaleźć ją pod nazwą „ola_okrzesik”. Jej profil obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.


Ola Okrzesik ma 24 lata. Z czego znana jest Ola Okrzesik? Okrzesik szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w serialu 19+.