Konopskyy to kolejny z popularnych twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w MMA w pojedynku typu freak fight. Co wiadomo o młodym twórcy?

Kto to Konopskyy?

Kto to Konopskyy? Kim jest Konopskyy? Jeśli ktoś śledzi szeroko pojęty internet i włączył pierwszą konferencję FAME MMA w 2022 roku, z pewnością nie zadawał sobie tego typu pytań, gdy okazało się, że Konopski zawalczy w tej organizacji. Na przełomie 2021 i 2022 roku o młodym twórcy było bowiem na tyle głośno w sieci, że wręcz nie dało się na niego nie trafić.

Konopskyy to autor na YouTube, prowadzący kanał newsowy i zajmujący się komentowaniem bieżących wydarzeń. W przeszłości streamował gry.

Konopskyy imię i nazwisko

Jak nazywa się Konopskyy? Imię i nazwisko Konopskiego to Mikołaj Tylko.

Konopskyy pochodzenie

Skąd pochodzi Konopskyy? Mężczyzna większość swojego życia mieszkał w Legnicy, jednak przez kilka lat mieszkał również za granicą – konkretnie w Leicester w Anglii.

Konopskyy wiek

Ile lata ma Konopskyy? Jaka jest jego data urodzenia? Jeśli chodzi o wiek, Konopskyy jest niezwykle młodym twórcą. Urodził się 1 września 2002 roku w Dzierżoniowie. Ma zatem 21 lat.

Konopskyy wzrost

Konopskyy wzrost, czyli ile centymetrów mierzy zawodnik FAME MMA? Konopski jest wysoki i mierzy blisko 190 centymetrów.

Konopskyy waga

Jeśli chodzi o wagę, Konopskyy na co dzień waży około 84 kilogramów.

Konopskyy YouTube

Konopskyy YouTube, czyli od tego wszystko się zaczęło, jeśli chodzi o twórczość i popularność mężczyzny w sieci. Zaczął bardzo młodo, bo mając niespełna 14 lat. Wtedy założył kanał, który dziś ma ponad 750 tysięcy subskrypcji, a filmy na jego kanale obejrzano łącznie ponad 150 milionów razy.

Konopskyy na YouTube zajmuje się głównie tematyką newsową – przybliża najciekawsze wydarzenia z ostatniego czasu w sieci. Od czasu do czasu publikuje również materiały typu commentary.

Konopskyy Pandora Gate

Mikołaj bardzo przyczynił się do losów afery Pandora Gate, która wstrząsnęła całą Polską. Razem z Wardęgą przygotowali dwa ogromne materiały, kończąc jednocześnie karierę takich influencerów jak Stuu, Marcin Dubiel czy Boxdel. Podczas afery zapoczątkowanej zarzutami wobec Stuarta Burtona, ucierpiał każdy, kto miał z nim dobry kontakt w przeszłości.

Sylwester Wardęga na jednej z transmisji zapowiedział film Konopskiego, który opisał jako mocniejszą kontynuację sytuacji. Na materiał czekała dosłownie cała Polska, a jak się już pojawił, to zdobył on milion wyświetleń w 10 minut!

Konopskyy FAME MMA

W 2021 roku sporo mówiło się o ewentualnej walce Konopski vs Nitro. Ostatecznie panowie nie dogadali się jednak w sprawie warunków pojedynku, gdyż dzieli ich spora różnica, jeśli chodzi o wzrost i wagę. Gdy wydawało się, że ostatecznie Konopskyy nie zamelduje się szybko w klatce w walce na zasadach MMA, niespodziewanie pod koniec stycznia 2022 roku jego angaż ogłosiło FAME MMA.

Konopskyy walka

Konopski walka, czyli kto był jego przeciwnikiem w debiucie? Youtuber w FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 15 i zmierzył się on z Xayoo. Mikołaj przegrał ten pojedynek na punkty po zaciętej walce.

Konopskyy MMA

Jak przyznał sam Konopskyy, MMA zaczął delikatnie trenować w momencie, gdy w mediach zaczęło się mówić o jego walce z Nitro. Do startów w nowej dla siebie formule przygotowuje się we Wrocławiu, gdzie mieszka na co dzień.

Konopskyy Leksiu

Na początku 2022 roku Konopskyy wypuścił do sieci swój – jak się później okazało – najgłośniejszy materiał. Ujawnił bowiem prywatne rozmowy Leksia z Team X, w których to mężczyzna nie wypadł z najlepszej strony, w nieprzyzwoity sposób konwersując z dziewczynami. Według Konopskiego jedna z nich w momencie pisania z Leksiem miała 14 lat, a że ich rozmowa miała takie podłoże, a nie inne, internet zgodnie określił Leksia mianem pedofila.

Jak się okazało, Konopskyy nie zrobił wystarczająco dobrego reasearchu. Dziewczyna, w momencie pisania z Leksiem, miała bowiem 15 lat, więc z punktu widzenia prawa mężczyzna nie zrobił niczego złego, jeśli chodzi o ten konkretny zarzut. Na Konopskiego wylała się spora fala krytyki, której przewodził Sylwester Wardęga. Ostatecznie Konopski usunął główny materiał, a następnie w jednym z kolejnych przeprosił za niedokładne dopracowanie pierwotnego filmu o Leksiu.

Konopskyy Wardęga

Konopskyy i Wardęga zaczęli się więc spierać na płaszczyźnie internetowej. Jeden zarzucał drugiemu nierzetelność, drugi odpowiadał, że ten pierwszy wcale nie jest lepszy. Między mężczyznami iskrzyło już wcześniej, kiedy Wardęga sugerował Konopskiemu, żeby ten przygotowywał się rzetelniej do swoich materiałów. Nie ulega wątpliwości, że walka Konopski vs Wardęga to coś, co z pewnością chętnie zobaczyłoby wielu fanów FAME MMA.

Konopskyy sklep

Konopskyy posiada swój sklep z ubraniami oraz różnego rodzaju dodatkami. Sklep młodego twórcy można znaleźć pod adresem konopskyy.pl.

Konopskyy dziewczyna

Czy Konopski ma dziewczynę? W 2019 roku na jednym z filmów na swoim kanale Konopskyy przyznał, że nie ma dziewczyny. Czy coś się od tamtej pory w tej kwestii zmieniło? Tego nie wiadomo. Na profilach social media mężczyzny próżno szukać na ten temat informacji czy zdjęć sugerujących, że jest w związku.

Konopskyy Discord

Konopskyy posiada swój serwer na Discordzie, który nazywa się „HORDA KONOPA”. Mężczyzna reklamuje ten serwer jako jeden z najbardziej rozbudowanych serwerów na Discordzie w Polsce.

Konopskyy Twitter

Z kolei na Twitterze Konopski udziela się jako "konopskyy". Jego konto obserwuje ponad 65 tysięcy użytkowników Twittera.

Konopskyy Instagram

Konopski jest znacznie popularniejszy na Instagramie, gdzie jego konto o nazwie @konopskyy_ śledzi blisko pół miliona użytkowników tego portalu społecznościowego.


Z czego znany jest Konopskyy?
Mężczyzna to popularny twórca internetowy, prowadzący kanał na YouTube.
Ile lat ma Konopskyy?
Mężczyzna urodził się w 2002 roku, ma zatem 21 lat.