Cały internet w ostatnich dniach żyje aferą zwaną "Pandora Gate". Sylwester Wardęga we wtorkowy wieczór zamieścił na swoim kanale jeden z najmocniejszych filmów w historii polskiego internetu. Zdemaskował w nim youtuberów, którzy wiele lat pisali do swoich nieletnich fanek w skandaliczny sposób. Jednak film Wardęgi to dopiero początek. Mocniejsze i jeszcze bardziej szokujące dowody ma bowiem w swoim filmie opublikować Konopskyy.

Film Konopskiego czyli dalsza część Pandora Gate

Treść materiału Sylwestra Wardęgi jest już wszystkim doskonale znana. Każdy teraz zastanawia się jednak, kiedy Konopski zdecyduje się zamieścić swój film? Materiał został zapowiedziany już przez Wardęgę i miał się pojawić w ciągu najbliższych dni. Publikację mógł jednak opóźnić między innymi film Boxdela. Były już włodarz FAME nagrał materiał z jedną z dziewczyn, który miał go w pewnym stopniu "wybielić". Konopski z pewnością w swoim filmie będzie chciał zatem odeprzeć i podważyć argumenty Boxdela.

Publikację materiału może także opóźniać pojawienie się nowych świadków i kolejnych materiałów, które wyszły po filmie Wardęgi. Sam Sylwester podczas jednego ze swoich streamów zdradził, że Konopski jest bliski przekonania kolejnej dziewczyny, która ma istotne informacje w całej sprawie.

Kiedy Konopski wstawi film?

Konopski zatem najprawdopodobniej nie będzie chciał publikować niepełnego materiału. Jako że na światło dzienne praktycznie z każdą kolejną godziną wychodzą kolejne szokujące afery, można się spodziewać, że film nie pojawi się tak szybko jak wszyscy myśleli.

Jednak jeśli film Konopskiego rzeczywiście ma wywołać takie poruszenie, na które wszyscy liczą, to influencer musi go zamieścić jak najszybciej. Aktualnie w internecie afera goni aferę, dlatego wyczucie czasu przy kolejnych publikacjach będzie bardzo istotne. Film Konopskiego powinien pojawić się maksymalnie do końca tygodnia.

Czy Konopskyy wstawi film?

Kolejnym pytaniem jest to, czy Konopski na pewno opublikuje swój film. Sylwester Wardęga twierdził, że zarówno on sam, jak i Konopski, otrzymywali już groźby. Cała sprawa stała się na tyle głośna, że zainteresowały się nią także władze państwa. Dodatkowo, część z oskarżonych youtuberów już zapowiedziało, że złoży pozwy przeciwko Wardędze. Te wszystkie aspekty mogą sprawić, że Konopski zrezygnuje z publikacji. Byłoby to jednak olbrzymim rozczarowaniem.

Naszym zdaniem, mimo tego wszystkiego, Konopski opublikuje swój film. Nawet jeśli będzie potrzebował jeszcze kilku dni na odpowiedni montaż i zebranie dowodów, to oczekiwanie na ten materiał przez społeczeństwo jes zbyt duże. Gdyby teraz Konopski postanowił się wycofać, mógłby spaść na niego równie duża fala krytyki co na innych youtuberów.