W najnowszym filmie Wardęgi zostały przedstawione dowody na to, że Boxdel w przeszłości pisał bardzo nieodpowiednie wiadomości do 14-latki. Wielu zastanawiało się co dalej z projektem Goats oraz FAME MMA, bo przecież Michał ma w spółce swoje udziały.

Boxdel wykluczony z działalności w FAME MMA

Co dalej z udziałami Boxdela w federacji FAME? Większość widzów przypuszczała, że pomimo iż wiadomości Michała wobec małoletniej dziewczyny były obrzydliwe, to sprawa wkrótce pójdzie w zapomnienie. Stało się całkowicie odwrotnie - kilka godzin po opublikowaniu filmu na YouTube, zostało wydane oświadczenie. Podpisany pod pismem Krzysztof Rozpara oznajmił jako prezes zarządu, że Boxdel został wykluczony z działalności federacji w trybie natychmiastowym. Jest to jedna z najszybszych i najbardziej odpowiednich reakcji na takie zachowania.

Warto podkreślić, że organizacja podejmie również natychmiastowe kroki względem innych osób, wobec których zostały skierowane podobne zarzuty. Jak możemy się domyślać, w oktagonie FAME MMA nie zobaczymy już Dubiela.