Mikołaj Konopskyy Tylko i Marcin Xayoo Majkut zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 15. Kto wygrał ten pojedynek? 

Konopskyy vs Xayoo FAME MMA 15 

Konopskyy vs Xayoo, czyli jedna z walk gali FAME MMA 15. Obaj zawodnicy to obecni jedni z największych twórców internetowych. Xayoo ma już za sobą debiut w klatce. W pierwszym starcium bardzo łatwo wygrał z Nitrozyniakiem. Dla Konopskyyego natomiast walka na FAME MMA 15 będzie pierwszą w karierze. 

Kto wygrał walkę Konopskyy vs Xayoo? 

O tym, kto wygrał walkę Konopskyy vs Xayoo na FAME MMA 15, przekonamy się już w piątek 26 sierpnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem gala FAME MMA 15. Zanim dowiemy się, kto wygrał walkę Konopskyy vs Xayoo, możemy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic). 

Wynik walki Konopskyy vs Xayoo 

Wynik walki Konopskyy vs Xayoo to wielka niewiadoma. Xayoo pokazał się już w klatce FAME z bardzo dobrej strony. Zagadką jest natomiast jak zaprezentuje się Konopskyy. Bukmacherzy nie dają mu żadnych szans. Xayoo to największy faworyt na całej karcie walk. Warto jednak pamiętać, że często już debiutanci potrafili sprawić niespodziankę, więc nie powinno się skreślać Konopskyyego. 

Zobacz także - kim jest Konopskyy? 

Opis walki Konopskyy vs Xayoo 

Opis walki Konopskyy vs Xayoo, czyli jak może wyglądać ten pojedynek? W tej walce dużo wagę mogę odegrać warunki fizyczne. Konopskyy jest wyższy od Xayoo i będzie miał w tej walce przewagę zasięgu ramion. Wydaje się więc, że będzie on starał się walczyć na dystans. Xayoo natomiast z pewnością będzie chciał zniwelować tę różnicę. Jeśli Mikołaj Tylko będzie w stanie wykorzystać swoje warunki fizyczne to możemy być świadkami niezwykle interesującej walki. 

Konopskyy zaskoczył całą widownię Atlas Areny w Łodzi. Nikt przed pojedynkiem nie spodziewał się, że youtuber tak agresywnie ruszy na rywala. W pierwszej rundzie zdecydowanie był zawodnikiem lepszym, zasypując Xayoo serią ciosów. Niestety brak doświadczenia i gorsza kondycja spowodowały, że Konopskyy z każdą minutą tracił siły. Xayoo przetrwał kryzys i zachował więcej paliwa na ostatnią odsłonę, w której pokazał, kto spędził więcej godzin na treningach.

Marcin "Xayoo" Majkut wygrywa jednogłośną decyzją sędziów.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 15: