Neffati Brothers i Warjat&Woźniak zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 15. Kto wygra ten pojedynek?

Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak FAME MMA 15

Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak, czyli jedna z walk gali FAME MMA 15. To według karty walk będzie pierwsze starcie na piętnastej edycji freak-fightowej gali. Nie jest to jednak jedyna ważna informacja na temat tego pojedynku. Warto wspomnieć, że będzie to druga walka w historii FAME MMA w formule 2 vs 2. Pierwsze takie wydarzenie miało miejsce na gali FAME MMA 2, w której bracia Tyburscy mierzyli się z braćmi Kluk. W zasadach walki Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak można znaleźć adnotację, która bierze pod uwagę sytuację zostania w klatce po jednym z zawodników z każdego duetu. W takim wypadku pojedynek będzie się toczyć dalej w systemie 1 vs 1.

Kto wygrał walkę Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak?

O tym, kto wygrał walkę Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak na FAME MMA 15, przekonamy się już w piątek 26 sierpnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest gala FAME MMA 15. Zanim dowiemy się, kto wygrał walkę Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak, możemy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak

Wynik walki Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak to duża niewiadoma. Faworytem według bukmachera Betclic jest pierwszy duet znany ze swojej działalności na Tik-Toku. Jest to interesujące, gdyż według danych mają oni około 165 centymetrów wzrostu, więc z pewnością nie posiadają szczególnie imponujących warunków fizycznych, jeśli chodzi o sporty walki. Ze względu na ich warunki fizyczne trudno było znaleźć przeciwników i ostatecznie wybór padł na duet, w którym nie ma braci.

Opis walki Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak

Opis walki Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak, czyli jak może wyglądać ten pojedynek? To starcie znacząco różni się od pozostałych pojedynków z karty walk przygotowanej na tę galę, gdyż jest to starcie dwóch na dwóch. Z pewnością dużą rolę odegrają tutaj nie tylko umiejętności obu duetów, ale również taktyka. Jak potoczy się to starcie, okaże się już w piątek.

I runda

Już po kilkudziesięciu sekundach jeden z braci Neffati Brothers nokautuje Warjata Radka.

II runda

W drugiej rundzie pozostał Patryk Woźniak i Jamel Neffati. Półtorej minuty przed końcem drugiej rundy Jamel obalił swojego wyższego przeciwnika. Następnie sprytnie wykluczył prawą rękę Woźniaka i zaczął punktować. Na 30 sekund przed końcem doszło do dosiadu i duszenia zza pleców.

Neffati Brothers pokonali Warjata&Woźniaka  przez nokaut i duszenie zza pleców

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 15: