Jacek Murański i Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak mieli zmierzyć się w jednej z walk na gali FAME MMA 15. Kto wygrał ten pojedynek?

Murański vs Szalony Reporter FAME MMA 15

Murański vs Szalony Reporter, czyli jedna z walk gali FAME MMA 15. Jacek Murański na najbliższej edycji gali miał stoczyć dwie potyczki. Oprócz starcia z Arkadiuszem Tańculą miał się zmierzyć także z Tomaszem Matysiakiem, znanym także jako "Szalony Reporter". Ojciec Mateusza Murańskiego nie pokazał się ze zbyt dobrej strony w swoim debiucie w klatce rzymskiej, gdzie dostał "oklep" od Arka Tańculi, jednak był w tym pojedynku kontuzjowany. Szalony Reporter według informacji zaczął trenować dopiero w czerwcu tego roku i miał to być jego pierwszy pojedynek.

Kto wygrał walkę Murański vs Szalony Reporter?

O tym, kto wygrał walkę Murański vs Szalony Reporter na FAME MMA 15, przekonaliśmy się już w piątek 26 sierpnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana była piętnasta edycja gali FAME MMA. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Murański vs Szalony Reporter, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w serwisie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Murański vs Szalony Reporter

Wynik walki Murański vs Szalony Reporter z pewnością interesuje wszystkich miłośników ostrych "dymów". Bez wątpienia rodzina Murańskich jest specyficzna, ale jak pokazują statystyki, przyciąga uwagę wielu osób. Na ostatniej konferencji przed galą FAME MMA 15 padł kolejny rekord oglądalności, czego dużą zasługą jest właśnie konflikt Murańskich z Arkadiuszem Tańculą, do którego dołączył Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak. Jaki jest wynik walki Murański vs Szalony Reporter i czy starszy z rodziny Murańskich był w stanie wyjść do tego pojedynku po walce z Tańculą?

Opis walki Murański vs Szalony Reporter

Opis walki Murański vs Szalony Reporter, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? To starcie powinno nieco różnić się od tego, które widzieliśmy na gali FAME MMA 12. W pierwszej walce w klatce rzymskiej Jacek Murański nie miał nic do powiedzenia, a cały pojedynek toczył się pod dyktando znacznie młodszego Tańculi. Tym razem jego rywalem miała być osoba, która zaczęła trenować dopiero w czerwcu 2022 roku.

Do walki nie doszło, gdyż lekarze nie dopuścili Jacka Murańskiego do walki po wcześniejszej potyczce z Arkadiuszem Tańculą.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 15: