Franciszek "Franio" Rusiecki i Jakub "Paramaxil" Frączek zmierzyli się w jednej z walk gali FAME MMA 15. Kto wygrał to starcie?

Franio vs Paramaxil FAME MMA 15

Franio vs Paramaxil, czyli jedna z walk streamerów gali FAME MMA 15. Paramaxil niegdyś był w gronie czołowych streamerów na platformie Twitch, jednak z powodu permanentnego bana po niefortunnej kolizji na transmisji live zniknął z Twitcha. Skorzystał z tego Franio - przedstawiciel nowej fali streamerów, przejmując dużą część widowni Paramaxila. Pomiędzy zawodnikami od dawna czuć niechęć do siebie. Na konferencjach oraz streamach dochodzi do wypominania sobie spraw z przeszłości, a nie rzadko padają mocne obelgi z obu stron. Walka pomiędzy Franciszkiem Rusieckim a Jakubem Frączkiem zapowiada się bardzo interesująco.

Kto wygrał walkę Franio vs Paramaxil?

O tym, kto wygrał walkę Franio vs Paramaxil na FAME MMA 15, przekonaliśmy się już w piątek 26 sierpnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala FAME MMA 15. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Franio vs Paramaxil, mogliśmy wytypować to starcie u oficjalnego sponsora federacji, czyli w serwisie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Bukmacherzy wystawili na ten pojedynek kursy, według których faworytem był Franciszek "Franio" Rusiecki. Jak na dwóch debiutantów takie faworyzowanie jednego z zawodników mogło dziwić.

Wynik walki Franio vs Paramaxil

Wynik walki Franio vs Paramaxil z pewnością był istotny dla obu zawodników. Jeśli Franio przegrałby, z pewnością jego widzowie zaczęliby go mocno hejtować na live streamach, ponieważ przed walką jeden z najpopularniejszych obecnie streamerów na Twitchu w każdej wypowiedzi podkreślał swoją pewność siebie. Paramaxil po ostatniej aferze związanej z wyciekiem jego nagrań 18+ zyskał rozgłos w sieci i ponownie zaczęto o nim mówić. W związku z tym wynik walki Franio vs Paramaxil raczej dla niego nie miał aż tak wielkiego znaczenia, jak w przypadku Franciszka.

Opis walki Franio vs Paramaxil

Opis walki Franio vs Paramaxil, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? To starcie było jedną wielką niewiadomą, ponieważ obaj zawodnicy debiutowali na gali FAME MMA 15. Nie wiedzieliśmy, czego się można spodziewać, jednak bukmacher Betclic zdecydowanie stawiał na wygraną Jakuba "Franio" Rusieckiego. To, jak zaprezentowali się obaj zawodnicy w formule K1, okazało się już w piątek.

I runda:

Paramaxil miał na ten pojedynek taktykę polegającą na zaskoczeniu rywala, jednak mało było w tym umiejętności. Paramaxil skakał, biegał, wyprowadzając "puste" ciosy. Franio wyczekał, aż Paramaxil się zmęczy i pod koniec rundy zadał silny prawy sierpowy, nokautując rywala.

Franio pokonał Paramaxila przez TKO, runda I.

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 15: