Xayoo to kolejny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Jego kolejna walka znalazła się jednak na karcie walk Bitej Śmietanki 3. Dowiedz się kim jest Xayoo!

Kim jest Xayoo?

Kim jest Xayoo? Kto to Xayoo? Xayoo to jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Swoje transmisje na żywo prowadzi na Twichu. Streamuje głównie grę League of Legends, ale nie tylko. Widzowie natomiast polubili Xayoo za jego humor i luźne podejście do życia.

Xayoo w pewnym momencie zajął się również promowaniem innych streamerów. W pewnym momencie było ich tak dużo, że całą grupę nazwano Xayoo Industries. Do streamerów, którzy zawdzieczają swoją rozpoznawalność Xayoo można zaliczyć między innymi Popo czy Japczana.

W 2022 roku zdecydował się na dołączenie do świata freak fightów i podpisał kontrakt z FAME MMA. Wszystkie swoje pojedynki toczy jednak w formule K-1 w małych rękawicach.

Xayoo imię i nazwisko

Jak nazywa się Xayoo? Imię i nazwisko popularnego streamera to Marcin Majkut.

Xayoo pochodzenie

Skąd pochodzi Xayoo? Mężczyzna urodził się i mieszka po dziś dzień w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie.

Xayoo wiek

Ile lat ma Xayoo? Marcin Majkut urodził się 4 lipca 1997 roku, a więc obecnie ma 26 lat.

Xayoo waga

Waga Xayoo została ujawniona przy okazji jego walk w FAME MMA. Xayoo waży aktualnie około 97 kilogramów.

Xayoo wzrost

Wzrost Xayoo nie był do końca jasny, jednak więcej na ten temat dowiedzieliśmy się przy okazji jego walk w FAME MMA. Xayoo ma 183 centymetry wzrostu.

Xayoo rekord

Jaki jest rekord Xayoo? Poniżej prezentujemy pełen bilans walk Xayoo.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 5-0
Rekord K-1: 1-0
Bilans Boks: 0-1

Xayoo walki

Swoje walki Xayoo toczy tylko w formule stójkowej. Cztery dotychczasowe starcia streamer stoczył w K-1 w małych rękawicach, jednak na gali Bita Śmietanka 2, gdzie Xayoo zawalczył z Boxdelem w boksie.

Xayoo FAME MMA

Xayoo z FAME MMA jest związany od pierwszych edycji. Na pierwszych galach był on bowiem członkiem Loży Szyderców. Kibice długo zastanawiali się jednak, czy Xayoo w FAME MMA wystąpi w końcu w roli zawodnika. Jak się okazało, fani popularnego streamera doczekali się jego występu w 2022 roku.

Xayoo vs Nitro

Swoją debiutancką walkę Xayoo stoczył na gali FAME MMA 14 maja 2022 roku. Jego rywalem był również niezwykle popularny streamer - Sergiusz "Nitrozyniak" Górski. Mimo że dla Majkuta była to pierwsza walka w karierze, to był on zdecydowanym faworytem. Przewidywania te potwierdziły się, bowiem Xayoo wygrał już w pierwszej rundzie.

Xayoo vs Konopskyy

Do kolejnej walki Xayoo doszło na FAME MMA 15. Tym razem Majkut zmierzył się z debiutującym w klatce Mikołajem "Konopskyym" Tylko. Konopskyy był przez fanów skazywany na porażkę, jednak zaskoczył dobrą dyspozycją. Nie tylko przewalczył z Xayoo pełen dystans, ale również kilkukrotnie zagroził Majkutowi. Ostatecznie Xayoo wygrał to starcie na punkty.

Xayoo vs Franio

Na gali FAME MMA 19, która odbyła się we wrześniu 2023 roku doszło do starcia dwóch niezwykle popularnych streamerów z Twitcha. Xayoo zmierzył się bowiem z Franciszkiem "Franio" Rusieckim. Marcin Majkut ponownie był faworytem i udowodnił te przewidywania, wygrywając w drugiej rundzie przez nokaut.

Xayoo vs Rafonix

Swoją czwartą walkę w FAME MMA Xayoo stoczył na gali FAME Friday Arena 2. Tym razem zmierzył się z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Xayoo nie dał rywalowi najmniejszych szans, bowiem wygrał już w pierwszej odsłonie.

Xayoo vs Daro Lew

Xayoo do klatki powrócił na FAME MMA 20. Podczas gali, która odbyła się 10 lutego 2024 roku, Majkut dość niespodziewanie zmierzył się z Daro Lwem. Formułą walki było K-1 w małych rękawicach. Xayoo wygrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Xayoo Bita Śmietanka

W sierpniu 2023 roku Xayoo postanowił zorganizować galę sportów walki, którą nazwał Bita Śmietanka. Pierwsza edycja odbyła się w klatce na siłowni u WK. Walki odbywały się w formule stójkowej, a transmisja całej gali została przeprowadzona za pomocą jednej kamery.

Podczas premierowej edycji gali Xayoo zawalczył w walce wieczoru z Michałem "Scetovichkiem" Dąbrowskim. Majkut wygrał przez TKO w trzeciej rundzie.

Xayoo vs Boxdel

11 grudnia ogłoszono galę Bita Śmietanka 2. W walce wieczoru tego wydarzenia doszło do walki Xayoo vs Boxdel. Cała gala odbyła się 16 grudnia. Boxdel pokonał Xayoo w piątej rundzie przez TKO.

Xayoo vs Filipek

Xayoo zawalczy również na Bitej Śmietance 3. W walce wieczoru zmierzy się z Filipek "Filipkiem" Marcinkiem. Gala odbędzie się 11 maja 2024 roku.

Xayoo Twitch

Xayoo jest najpopularniejszym polskim streamerem na Twitchu. Mężczyzna charakteryzuje się specyficznym poczuciem humoru i ciętym, często wulgarnym językiem. Jego konta można znaleźć pod nickiem @xayoo_.

W sierpniu 2021 roku pobił on rekord, jeśli chodzi o liczbę widzów podczas transmisji na żywo. Przyciągnął wówczas przed komputery 193 tysiące widzów, którzy postanowili sprawdzić pierwszy stream Xayoo na Twitchu po wielomiesięcznej przerwie.

Xayoo Industries

Xayoo posiada swoją grupę streamerów o nazwie Xayoo Industries. Zrzesza on w jej szeregach popularnych streamerów. W Xayoo Industries znajdują się między innymi znani z występów w FAME MMA Popo czy Japczan.

Xayoo zarobki

Ile zarabia Xayoo? W sieci można natknąć się na informacje, według których Xayoo zarobił podczas kariery e-sportowej kilka tysięcy dolarów. Nie ulega wątpliwości, że znacznie więcej zarabia dzięki streamowaniu na Twitchu czy dzięki różnego rodzaju współpracom, między innymi z bukmacherem LVBET.

Zarobki Xayoo w FAME MMA również z pewnością będą jednymi z rekordowych, gdyż jest on niezwykle popularny i zapewne przyciągnie przed odbiorniki tysiące swoich fanów, którzy wykupią PPV dla walki Xayoo.

Xayoo dziewczyna

Czy Xayoo ma partnerkę? Wszystko wskazuje na to, że streamer jest singlem.

Xayoo Twitter

Wielu internautów interesuje również czy Xayoo jest na Twitterze. Otóż konto Xayoo na Twitterze prowadzi pod nickiem @XayooPodloga. Do tej pory zgromadził na nim niespełna 60 tysięcy obserwujących.

Xayoo Instagram

Xayoo na Instagramie prowadzi konto o nazwie @xayoo777. Na tej platformie społecznościowej jego poczynania śledzi blisko 400 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Xayoo?
Xayoo to Marcin Majkut.
Ile waży Xayoo?
Przed ostatnią walką Xayoo wniósł na wagę 97 kilogramów.