Xayoo to kolejny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Xayoo?

Kim jest Xayoo? Kto to Xayoo? Jeśli ktoś śledzi szeroko pojęty internet, z pewnością doskonale zna odpowiedzi na te pytania. Xayoo jest bowiem najpopularniejszym polskim streamerem na Twitchu, a także byłym zawodnikiem e-sportowym, specjalizującym się w grze League of Legends.

Xayoo imię i nazwisko

Jak nazywa się Xayoo? Imię i nazwisko mężczyzny to Marcin Majkut.

Xayoo pochodzenie

Skąd pochodzi Xayoo? Mężczyzna urodził się i mieszka po dziś dzień w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie.

Xayoo wiek

Ile lat ma Xayoo? Majkut urodził się w 1997 roku.

 

 

Xayoo waga

Waga Xayoo, w jakiej odbył się jego debiutancki pojedynek w FAME MMA, to okolice 70 kilogramów.

Xayoo wzrost

Wzrost Xayoo nie był do końca jasny. Więcej na ten temat dowiedzieliśmy się przy okazji jego walki w FAME MMA - mierzy 183 centymetry.

Xayoo Twitch

Xayoo jest najpopularniejszym polskim streamerem na Twitchu. Mężczyzna charakteryzuje się specyficznym poczuciem humoru i ciętym, często wulgarnym językiem.

W sierpniu 2021 roku pobił on rekord, jeśli chodzi o liczbę widzów podczas transmisji na żywo. Przyciągnął wówczas przed komputery 193 tysiące widzów, którzy postanowili sprawdzić pierwszy stream Xayoo na Twitchu po wielomiesięcznej przerwie.

Xayoo Industries

Xayoo posiada swoją grupę streamerów o nazwie Xayoo Industries. Zrzesza on w jej szeregach popularnych streamerów. W Xayoo Industries znajdują się między innymi znani z występów w FAME MMA Popo czy Japczan.

Xayoo FAME MMA

Xayoo z FAME MMA jest związany od pierwszych edycji. Przez wiele gal był członkiem Loży Szyderców, w prześmiewczy sposób komentując walki czy różnego rodzaju wydarzenia związane z galą. Kibice długo zastanawiali się, czy Xayoo w FAME MMA wystąpi w końcu w roli zawodnika. Jak się okazało, fani popularnego streamera doczekali się jego występu w 2022 roku, a konkretniej na gali FAME MMA 14.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 14

Xayoo walka

Xayoo walka, czyli z kim mężczyzna zawalczył w debiucie? Jak się okazało, jego rywalem na gali FAME MMA 14 był inny z piekielnie popularnych twórców internetowych, czyli Nitro.

Dla Xayoo walka z Nitro była debiutem w FAME MMA, z kolei jego przeciwnik zanotował nieudany debiut na FAME MMA 13, przegrywając w walce wieczoru z Unboxallem.

Udany debiut zanotował natomiast Xayoo, rozbijając Nitro już w pierwszej rundzie i wygrywając przed czasem.

Xayoo zarobki

Ile zarabia Xayoo? W sieci można natknąć się na informacje, według których Xayoo zarobił podczas kariery e-sportowej kilka tysięcy dolarów. Nie ulega wątpliwości, że znacznie więcej zarabia dzięki streamingowi na Twitchu czy dzięki różnego rodzaju współpracom, między innymi z bukmacherem LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet).

Zarobki Xayoo w FAME MMA również z pewnością będą jednymi z rekordowych, gdyż jest on niezwykle popularny i zapewne przyciągnie przed odbiorniki tysiące swoich fanów, którzy wykupią PPV dla walki Xayoo.

Xayoo dziewczyna

Czy Xayoo ma partnerkę? Wszystko wskazuje na to, że streamer jest singlem.

Xayoo Instagram

Xayoo na Instagramie prowadzi konto o nazwie xayoo777. Na tej platformie społecznościowej jego poczynania śledzi około 315 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Xayoo?
Xayoo to Marcin Majkut. Ile lat ma Xayoo? Mężczyzna urodził się w 1997 roku.