Scetovichek to postać, która wystąpiła na gali Bita Śmietanka 1, a kolejną walkę zanotował na drugiej edycji. Sprawdź, co wiadomo o Scetovichku!

Kim jest Scetovichek?

Kto to Scetovichek? Kim jest Scetovichek? Scetovichek to streamer, który swoje transmisje na żywo publikuje na Twitchu. Znany jest również z występu na gali Bita Śmietanka 1, gdzie zmierzył się z Xayoo.

Scetovichek imię i nazwisko

Jak nazywa się Scetovichek? Imię i nazwisko Scetovichka to Michał Dąbrowski.

Scetovichek wiek

Ile ma lat Scetovichek? Dokładna data urodzin streamera nie jest znana.

Scetovichek wzrost

Aktualnie nie wiadomo jakiego wzrostu jest Scetovichek. Można jednak stwierdzić, że jest on wysokim mężczyzną.

Scetovichek waga

Dokładna waga Scetovichka nie jest znana.

Scetovichek Bita Śmietanka

Scetovichek zawalczył na gali Bita Śmietanka 2. Wydarzenie to odbyło się 16 grudnia 2023 roku, a rywalem Scetovichka był Patryk "LukiSteve" Czopur. Walkę LukiSteve vs Scetovichek wygrał LukiSteve przez decyzję.

Scetovichek Xayoo

Scetovichek wystąpił również na pierwszej edycji Bitej Śmietanki. W najważniejszej walce tamtej gali zmierzył sie z Xayoo. Scetovichek przegrał tę walkę przez nokaut.

Scetovichek sigma

Wiele osób w sieci wyszukuje frazy "Scetovichek sigma". Najprawdopodobniej jest to konsekwencja prześmiewczych komentarzy w jego kierunku ze strony członków grupy Xayoo Industries.

Scetovichek Twitch

Największe zasięgi Scetovichek zdobył na Twitchu. Na tej platformie obserwuje go blisko 15 tysięcy użytkowników. Streamuje on głównie League of Legends.

Scetovichek YouTube

Scetovichek prowadzi kanał na YouTube. Zgromadził na nim nieco ponad tysiąc subskrypcji. Jego najpopularniejszy film, który jest zatytułowany "Ile żyją karły?" ma 13 tysięcy wyświetleń i warto zaznaczyć, że trwa zaledwie 10 sekund.

Scetovichek Instagram

Na Instagramie konto Scetovichka nazywa się @scetovichek. Jak na razie obserwuje go nieco ponad 1000 użytkowników.


Jak nazywa się Scetovichek ?
Scetovichek nazywa się Michał Dąbrowski.
Z kim Scetovichek zawalczył na Bita Śmietanka 2?
Na gali Bita Śmietanka 2 Scetovichek zawalczył z LukiSteve'em.