LukiSteve to kolejny streamer, który wystąpił na gali Bita Śmietanka 2. Co wiadomo o tym streamerze?

Kim jest LukiSteve?

Kim jest LukiSteve? Kto to LukiSteve? LukiSteve to streamer, który działa na Twitchu. Podczas swoich transmisji gra w takie gry jak League of Legends, Minecraft czy GTA. Powiązany on jest również z Xayoo oraz pozostałymi streamerami z grupy Xayoo Industries.

16 grudnia 2023 roku LukiSteve zawalczył na gali Bita Śmietanka 2. Jego przeciwnikiem był Michał “Scetovichek” Dąbrowski.

LukiSteve imię i nazwisko

Jak nazywa się LukiSteve? Imię i nazwisko streamera z Twitcha to Patryk Czopur.

LukiSteve wiek

Ile ma lat LukiSteve? Streamer urodził się w 1998 roku. To oznacza, że rocznikowo ma 25 lat.

LukiSteve wzrost

Wzrost LukiSteve’a poznaliśmy przy okazji jednego z jego streamów. Patryk Czopur ma 184 centymetry wzrostu.

LukiSteve waga

Waga LukiSteve’a nie jest znana.

LukiSteve Bita Śmietanka

LukiSteve to jeden ze streamerów, który znalazł się na karcie walk Bita Śmietanka 2. Patryk Czopur w formule K-1 zmierzył się z Michałem “Scetovichekiem” Dąbrowskim. Ostatecznie walkę wygrał LukiSteve przez decyzję.

LukiSteve LoL

LukiSteve streamuje wiele gier, a jedną z nich jest League of Legends. Jego aktualna ranga to Diament II, a procent jego wygranych wynosi 55,6%.

LukiSteve Steam

LukiSteve posiada konto na Steamie. Na tej platformie LukiSteve gra w takie gry jak Jump King, The Binding of Isaac: Rebirth, a przede wszystkim Counter Strike 2.

LukiSteve Twitch

Konto Twitch LukiSteve jest obserwowane przez ponad 300 tysięcy obserwujących. W ostatnim czasie streamer najczęściej publikuje treści z GTA RP.

LukiSteve Instagram

LukiSteve na Instagramie prowadzi konto pod nazwą @lukisteve_. Na jego profilu możemy znaleźć tylko dwa zdjęcia, jednak mimo tego zgromadził już ponad 90 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się LukiSteve?
LukiSteve tak naprawdę nazywa się Patryk Czopur.
Ile ma lat LukiSteve?
LukiSteve ma 25 lat.