Bita Śmietanka 2 już dzisiaj od godz. 18:00. Walką wieczoru tej gali będzie hitowe starcie Boxdel vs Xayoo. Jak wygląda karta walk Bita Śmietanka 2? Sprawdź, kto walczy na Bita Śmietanka 2!

Bita Śmietanka 2 - karta walk

Karta walk Bita Śmietanka 2 jest już w pełni ogłoszona! Na początku poznaliśmy walkę wieczoru, która z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie. Na gali Bita Śmietanka 2 w main evencie Boxdel zmierzy się z Xayoo. Pojedynek ten odbędzie w boksie.

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na Bita Śmietanka 2:

Main event

Co-main event

Karta główna

Bita Śmietanka 2 będzie możliwa do obstawiania wyłącznie w LVBET. Oczekując na galę, warto założyć konto, wykorzystując nasz kod promocyjny LVBET. Dzięki niemu uzyskasz bonus bez depozytu 20 PLN oraz pakiet powitalny na łączną kwotę 2135 PLN!

Na karcie walk Bita Śmietanka 2 znalazł się również Sylwester Wardęga. Najwyraźniej po ostatniej gali FAME Reborn Wardędze pozostał spory niedosyt. Jego rywalem na nadchodzącym wydarzeniu będzie Maksymilian "Vysotzky" Wysocki.

Walki Bita Śmietanka 2

Walki na Bita Śmietanka 2 będą zawierać przede wszystkim starcia streamerów znanych z Twitcha. Pierwsza gala była bowiem zdominowana przez występy osób związanych z Xayoo. Wśród zawodników znaleźli się między innymi Bagietka czy Mokry Suchar.

Tym razem karta walk Bita Śmietanka 2 zawiera pojedynki z udziałem takich postaci jak Vysotzky, Wardęga, Rybson czy LukiSteve. Największe emocje jednak bez wątpienia wzbudzi walka Boxdel vs Xayoo.

Kursy Bita Śmietanka 2

Bita Śmietanka 2 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Kursy na walki na Bita Śmietanka 2 wystawia bukmacher LVBET! Na ten moment możemy już sprawdzić kursy na wszystkie walki. Faworytem w walce wieczoru jest Xayoo, na którego kurs wynosi 1.42. Wygrana Boxdela została natomiast oszacowana na 2.65.


Kto walczy na Bita Śmietanka 2?
Na Bita Śmietanka 2 zawalczą przede wszystkim Boxdel oraz Xayoo.
Ile jest walk na Bita Śmietanka 2?
Karta walk Bita Śmietanka 2 zawiera 10 pojedynków.