Piotr „Popo” Węgrzyn jest kolejnym twórcą internetowym, który zawitał do organizacji FAME MMA. Co wiadomo o związanym z Xayoo Popo?

Kto to Popo?

Kto to Popo? Kim jest Popo? Jeśli ktoś zauważył jego nazwisko i pseudonim na karcie walk FAME MMA 11, z pewnością mógł zadać sobie takie pytanie. Jest to popularny twórca internetowy, który zgromadził spore grono odbiorców i nie powinno szczególnie dziwić to, że sięgnęli po niego włodarze FAME MMA. Popo specjalizuje się w streamowaniu gier i różnego rodzaju innych aktywności, podczas których ma ścisły kontakt z licznymi fanami, obserwujących jego poczynania na platformach streamingowych.

Popo pochodzi z Mielca, a aktualnie mieszka w Warszawie.

Popo imię i nazwisko

Popo to oczywiście pseudonim zawodnika FAME MMA. Mężczyzna nazywa się Piotr Węgrzyn, jednak w sieci oczywiście kojarzony jest głównie jak Popo.

Popo wiek, waga, wzrost

Popo wiek, czyli ile lat ma popularny streamer? Jeśli chodzi o wiek, Popo urodził się w 2000 roku, czyli ma 21 lat. Będzie więc jednym z młodszych zawodników w FAME MMA, choć oczywiście nie najmłodszym w historii. Takie informacje, jak waga czy wzrost Popo pozostawały niewiadomą. Przed walką Popo ważył blisko 83 kilogramy.

Popo Twitch

Popo znany jest przede wszystkim z prowadzenia transmisji w serwisie Twitch, gdzie streamuje pod nazwą – tutaj bez niespodzianek – Popo. Jego kanał obserwuje imponujące 315 tysięcy użytkowników Twitcha, a wszystkie transmisje generują świetną oglądalność.

Popo Xayoo

Popo związany jest z Xayoo, jednym z najpopularniejszych polskich streamerów w historii. Xayoo założył „ekipę” Xayoo Industries, której członkiem jest między innymi właśnie Popo.

 

 

Popo FAME MMA

O tym, że Popo zawalczy na FAME MMA, dowiedzieliśmy się na początku sierpnia. Informacja o tym, że Popo wystąpi na FAME MMA, na oficjalnym Instagramie organizacji zebrała ponad 100 tysięcy polubień, co doskonale oddaje fakt, jak popularny jest w sieci ten twórca.

Popo walka

Popo walka, czyli kto był jego przeciwnikiem w debiucie? W momencie ogłoszenia występu Popo podczas FAME MMA 11, od razu poznaliśmy jego przeciwnika. Jednym z głównych wydarzeń gali była walka Popo vs Mixer, czyli Mikołaj Magdziarz.

Popo MMA

Czy Popo trenował wcześniej MMA? Tego nie wiemy. Nie ulega jednak wątpliwości, że solidnie trenował do debiutu/ Z racji tego, że był sporym faworytem, ciążyła na nim presja – musiał solidnie się zaprezentować i przekonująco wygrać, żeby dostać szansę na kolejnej gali FAME MMA.

I wygrał. Popo pokonał Mixera w drugiej rundzie, rozbijając go ciosami w parterze.

Popo Instagram

Popo, oprócz Twitcha, udziela się także między innymi na Instagramie. Jego konto pod nazwą „popo_667” śledzi ponad 130 tysięcy obserwujących. Wpis z ogłoszeniem walki na FAME MMA polajkowano blisko 65 tysięcy razy.


Ile lat ma Popo?
Popo ma 21 lat.
Jak nazywa się Popo?
Imię i nazwisko Popo to Piotr Węgrzyn.