Popo to streamer znany z Twitcha. Należy on do grupy Xayoo Industries. W 2021 roku zadebiutował w organizacji FAME MMA, natomiast jego kolejna walka znalazła się na karcie walk Bitej Śmietanki 3. Sprawdź kim jest Popo i co o nim wiadomo!

Kim jest Popo?

Kto to Popo? Popo to jeden z popularnych stramerów, który jest członkiem Xayoo Industries. Swoje transmisje na żywo prowadzi na Twitchu. Po zdobyciu popularności postanowiła sięgnąć po niego organizacja FAME MMA. Przygoda Popo z tą federacją skończyła się jednak na jednej wygranej walce. Popo pochodzi z Mielca, a aktualnie mieszka w Warszawie.

Popo imię i nazwisko

Imię i nazwisko Popo to Piotr Węgrzyn.

Popo wiek

Ile ma lat Popo? Popo urodził się 28 lutego 2000 roku, a zatem aktualnie ma 24 lata.

Popo waga

Przed poprzednią walką Popo ważył około 83 kilogramy.

Popo wzrost

Wzrost Popo to 176 centymetrów.

Popo walka

Debiutancka walka Popo odbyła się w październiku 2021 roku na FAME MMA 11. Streamer nie miał wcześniej doświadczenia w sportach walki, więc zmierzył się z również debiutującym Mikołajem "Mixerem" Magdziarzem.

Popo FAME MMA

Popo na FAME MMA wystąpił 2 października 2021 roku podczas gali FAME MMA 11. Jego rywalem był Mikołaj "Mixer" Magdziarz. Popo był uważany za faworyta i potwierdził te przewidywania, wygrywając w drugiej rundzie przez TKO.

Popo Bita Śmietanka

Po ponad dwóch latach przerwy od walk Popo powróci do klatki na gali Bita Śmietanka 3. Jego rywalem podczas tego wydarzenia będzie debiutujący Bonak. Gala Bita Śmietanka 3 odbędzie się 11 maja 2024 roku.

Popo Twitch

Popo znany jest przede wszystkim z prowadzenia transmisji na Twitchu. Jego kanał nazywa się oczywiście Popo. Do tej pory zgromadził na nim blisko pół miliona subskrypcji.

Popo Xayoo

Popo związany jest z Xayoo, jednym z najpopularniejszych polskich streamerów w historii. Xayoo założył „ekipę” Xayoo Industries, której członkiem jest między innymi właśnie Popo.

Popo Instagram

Popo, oprócz Twitcha, udziela się także między innymi na Instagramie. Jego konto pod nazwą @popo_667 śledzi ponad 190 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Popo?
Popo ma 24 lata.
Jak nazywa się Popo?
Imię i nazwisko Popo to Piotr Węgrzyn.