Mixer ma już za sobą debiut w organizacji FAME MMA. Przez długi czas było o nim cicho w polskim internecie. Były członek Ekipy Friza powróci jednak do oktagonu na gali FAME MMA 17, a jego rywalem będzie popularny streamer - Rafonix. Kim jest Mixer? Ile lat ma Mixer? Mixer dziewczyna, czyli z kim związany jest popularny twórca? Tego i wiele więcej dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Mixer?

Kim jest Mixer? Kto to Mixer? Mixer to YouTuber i influencer. Jego kariera w internecie wystrzeliła dzięki temu, że był jednym z członków Ekipy Friza. Najgłośniej o Mixerze było jednak nie wtedy, kiedy był członkiem Ekipy, a w momencie kiedy postanowił zakończyć swój udział w projekcie. Na temat jego życia prywatnego niestety nie wiadomo zbyt wiele.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Mixer imię i nazwisko

Mixer imię i nazwisko, czyli jak nazywa się popularny twórca? Pod pseudonimem Mixer tak naprawdę kryje się Mikołaj Magdziarz.

Mixer wiek

Ile lat ma Mixer? Polski twórca internetowy urodził się w 1995 roku. Oznacza to, że obecnie jego wiek to 28 lat.

Mixer wzrost

Mixer wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma były członek Ekipy Friza. Dokładny wzrost Mikołaja Magdziarza poznaliśmy przy okazji jego debiutu w organizacji FAME MMA. Były członek Ekipy Friza posiada 174 centymetry wzrostu.

Mixer waga

Mixer waga, czyli ile waży zawodnik FAME MMA? Dokładną wagę polskiego influencera poznaliśmy na oficjalnym ważeniu przed galą FAME MMA 11. Mikołaj Magdziarz wniósł na wagę 75,4 kilograma.

Mixer ekipa

Ekipa Friza Mixer, czyli połączenie, któremu Mikołaj Magdziarz zawdzięcza popularność. Mixer był jednym z członków Ekipy Frizy. Do projektu dołączył dzięki znajomości z Karolem "Frizem" Wiśniewskim. Magdziarz nie potrafił jednak do końca odnaleźć się w Ekipie. Publiczność dostrzegała, że nie pasuje on do projektu. Po pewnym czasie stało się jasne, że kwestią czasu jest jego odejście z Ekipy. Nastąpiło to w pod koniec 2020 roku. Mixer nagrał film, w którym szerzej wypowiedział się na ten temat i wyjaśnił, dlaczego podjął taką decyzję.

- "Jeśli chodzi o sytuację z Ekipą, nie było tutaj żadnej większej filozofii niż tylko to, że ja nie miałem wspólnego vibe'u z Karolem [Frizem], po prostu tak jak on kiedyś w sumie powiedział na streamie nie mieliśmy tego wspólnego vibe'u w rozmowie i to prawda. Jeżeli prywatnie nie ma się takiego fajnego vibe'u no to ciężko, żeby zrobić jakiś content wspólnie, więc według mnie byliśmy po prostu osobami niestworzonymi do wspólnego robienia contentu no i później przełożyło się to troszkę na nasze prywatne relacje"

Mixer podkreślił przy okazji, że w dalszym ciągu utrzymuje kontakt z członkami Ekipy i chce utrzymać go jak najdłużej.

Mixer FAME MMA

W 2021 roku Mixer zdecydował się wziąć udział w gali freak fightowej. Były członek Ekipy Friza podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA, a jego debiut został ogłoszony na galę z numerem 11. Przeciwnikiem Mixera był inny debiutant - Piotr "Popo" Węgrzyn. Walka zakończyła się w drugiej rundzie na korzyść Popo.

Mixer rekord

Mixer do tej pory stoczył tylko dwa pojedynki w MMA. Poniżej przedstawiamy bilans jego walk.

Rekord MMA: 0-2

Mixer Rafonix

Mixer vs Rafonix, czyli walka, która odbędzie się na gali FAME MMA 17. Po raz pierwszy na linii Mixer Rafonix doszło do spięcia w kwietniu 2022 roku, kiedy Rafonix gościł w programie "Aferki". Boxdel zapytał Marcina Krasuckiego o byłego członka Ekipy, a ten odpowiedział w następujący sposób.

- "Mixer chyba chce się ze mną trzaskać ogólnie. Coś na relacjach mnie oznacza, coś tam podszczypuje, coś pisze (...) ja nie wiem w sumie o co mu chodzi"

Podczas tego samego programu doszło do konfrontacji telefonicznej pomiędzy influencerami. Obaj zdawali się bardzo pewni siebie i wstępnie wyrazili chęć na walkę w klatce.

Ostatecznie do starcia pomiędzy Rafonixem a Mixerem dojdzie na gali FAME MMA 17, która odbędzie się 3 lutego 2023 roku w Tauron Arena Kraków.

Kto wygrał walkę Rafonix vs Mixer na FAME MMA 17?

Mixer dziewczyna

Mixer dziewczyna, czyli czy influencer jest obecnie w związku? Aktualnie nie wiadomo czy Mikołaj Magdziarz ma dziewczynę. Większość internautów kojarzy go ze związku z Martą "Murcix" Błoch. Murcix, podobnie jak Mixer, należała do Ekipy Friza. Influencerzy byli ze sobą przez cztery lata. W późniejszym czasie Magdziarz był w związku z inną kobietą o imieniu Wiktoria. Przez nikłą aktualnie aktywność Mixera w mediach społecznościowych nie wiadomo czy jest on z kimś w bliższej relacji.

Mixer YouTube

Mixer, jak każdy członek Ekipy Friza, posiada swój kanał na YouTube. Aktualnie zgromadził na nim ponad milion subskrybentów. Należy jednak zaznaczyć, że Magdziarz usunął z niego wszystkie filmy i mimo, że posiada on na swoim kanale ogromną społeczność, to nie publikuje na nim żadnych materiałów.

Mixer Instagram

Mixer, jak każdy influencer, prowadzi konto na Instagramie. Youtubera można znaleźć na tej platformie pod nickiem @therealmixer. Obserwuje go tam ponad 720 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Mixer? 
Mixer urodził się w 1995 roku. Oznacza to, że ma 28 lat.
Z kim Mixer zawalczył w debiucie na FAME MMA? 
W debiucie w organizacji FAME MMA Mixer zawalczył z Popo.