Rafonix vs Mixer - Przebieg walki

Runda I

 

Bardzo agresywnie rusza od pierwszej sekundy Rafonix, zamroczony Mixer! Były członek Ekipy Friza próbuje się ratować zejściem do nogi, ale Krasucki się nie zatrzymuje. Zachodzi za plecy Rafonix i zapina duszenie. Koniec! Klepie Mixer.

 

Marcin "Rafonix" Krasucki pokonuje Mikołaja "Mixer" Magdziarza przez poddanie, runda I

 

Rafonix vs Mixer FAME MMA 17

Rafonix (1-3-0) vs Mixer (0-1-0), czyli ukryta walka na gali FAME MMA 17. Jak dobrze wiadomo Rafonix ma bana wizerunkowego na platformie YouTube. To oznaczało, że federacja FAME nie mogła go pokazywać podczas konferencji. Włodarze postanowili rozwiązać to w ten sposób, że face to face Mixer vs Rafonix odbyło się na platformie Twitch, a sama walka była pokazywana w systemie PPV.

Wracając do samych zawodników "Rafon" powrócił do oktagonu po blisko dwuletniej przerwie. Od jego ostatniej wstydliwej porażki na Hype 1 (przegrana w 7 sekund z "Hejterem) życie Marcina diametralnie uległo zmianie. Zaczął streamować na Twitchu, przeprowadził się do Poznania, a niedawno urodziło mu się dziecko.

W sportach walki "Rafonix" debiutował na gali FAME MMA 2. Dobry kumpel Wojtka Goli i "Boxdela" w debiucie pokonał Daniela "Magical" Zwierzyńskiego. Niestety było to jego jedyne zwycięstwo przed rywalizacją z "Mixerem". Ostatnie trzy walki to trzy porażki kolejno z "Isamu", Wojtkiem Golą i Mariuszem "Hejter" Słońskim.

Dla "Mixera" był to drugi pojedynek w karierze. W pierwszym starciu na FAME MMA 11 zmierzył się z członkiem Xayoo Industries, Piotrem "Popo" Węgrzynem. Przegrał przez TKO w drugiej rundzie.

Kto wygrał walkę Rafonix vs Mixer na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Rafonix vs Mixer na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to druga walka wieczoru, na wynik nie musieliśmy czekać do późnych godzin wieczornych.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Rafonix vs Mixer, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Rafonix. Kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.25, natomiast na Mixera 3.30.

Rafonix vs Mixer Wynik

Wynik walki Rafonix vs Mixer stał pod znakiem zapytania i był ważny szczególnie dla byłego youtubera. Ewentualna kolejna przegrana z niezbyt doświadczonym rywalem mogłaby mocno wpłynąć na psychikę "Rafona", który po porażce z "Hejterem" dostał sporo nieprzychylnych komentarzy. Do niej jednak nie doszło, a "Mixer" przegrał przez poddanie.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.