Filipek vs Karaś - Przebieg walki

Runda I

 

Wywiera presję Filipek, częściej kopie raper. Chce iść na wymianę Filip Marcinek, raz po raz mówi coś do rywala. Obaj idą cios za cios. Dobra seria ze strony Karasia, ale odpowiada Filipek. Dobry cios z prawej ręki Filipka na koniec rundy.

 

Runda II

 

Chyba jest kontuzja u Karasia, jest problem z nogą wykroczną. Stara się wykorzystać to Filipek. Idzie do przodu raper. Cały czas nęka kopnięciami Filip. Kopnięcie w krocze Karasia, przerwa. Wznowienie! Przyspiesza teraz triatlonista! Trafia kilkoma mocnymi ciosami Karaś. Problemy Filipka! Bardzo zmęczony wydaje się raper z Milicza.

 

Runda III

 

Zaczyna atakować Filipek. Nie zrobiło to jednak wrażenia na Karasiu. Na charakterze walczy teraz Filipek, stara się iść do przodu i zadawać dużo ciosów, jednak częściej trafia Karaś. Trafienie w krocze Filipka! Ostrzeżenie dla Karasia i wracamy do walki. Wymiana! Trafia prawym Karaś, ale odpowiada raper. Końcówka należy do triatlonisty. Prawdopodobnie to on wygra tę walkę.

 

Robert Karaś pokonuje Filipa "Filipek" Marcinka przez jednogłośną decyzję sędziów.

Filipek vs Karaś FAME MMA 17

Filipek po wygranej nad Dariuszem "Daro Lew" Kaźmierczukiem postanowił nie robić sobie przerwy i podjąć kolejne wyzwanie. Popularny raper w FAME debiutował już w 2019 roku. Przegrał w debiucie z Patrykiem Karasiem po niejednogłośnej decyzji sędziów. Następnie pokonywał Łukasza "Tomb" Imiełowskiego i Michała "Sobota" Sobolewskiego. Na gali FAME MMA 11 doszło do głośnego starcia z Amadeuszem "Ferrari" Roslikiem. Walka miała także podtekst hazardowy. Ferrari założył się z Boxdelem o to, że skończy Filipka w pierwszej rundzie. Finalnie tak się nie stało, a Filipek przegrał dopiero na kartach sędziowskich.

34-letni Robert Karaś pochodzący z Elbląga na gali FAME MMA 17 będzie reprezentował prawdziwych sportowców. Ma na koncie mnóstwo sukcesów. Polski triathlonista ma, chociażby tytuł mistrza i rekordzisty świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana zdobyty w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 roku. Jest także rekordzistą Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku. Do debiutu Karasia w FAME miało dojść już na gali z numerem 14. Jego przeciwnikiem miał być Adam Josef. Ostatecznie do konfrontacji nie doszło z powodu poważnej kontuzji Roberta. Karaś do walki trenuje w klubie Uniq Fight Club.

Kto wygrał walkę Filipek vs Karaś na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Filipek vs Karaś na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to jedna z pierwszych walk, na wynik nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Filipek vs Karaś, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów faworytem był Filipek. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.70, natomiast na Karasia 1.95.

Filipek vs Karaś Wynik

Wynik walki Filipek vs Karaś stał pod znakiem zapytania i był ważny w kontekście dalszej kariery we freak-fightach. Filipek drugi raz mierzył się w formule K-1. Z Kaźmierczukiem pokazał się z bardzo dobrej strony i z pewnością chciał zwyciężyć drugi raz z rzędu. Karaś z kolei debiutował w FAME. Finalnie doskonałe przygotowanie Karasia przeważyło i to triathlonista z Elbląga zwyciężył to starcie na kartach sędziowskich.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.