Ferrari vs Łaszczyk - Przebieg walki

Runda I

 

Środek klatki zajął Łaszczyk. Obaj czekają na pierwszą wymianę. Minuta za nami na razie bez ciosu. Obala Ferrari! Jest w pozycji bocznej Ferrari! Łaszczyk na dole. Teraz półgarda. Podnosi się Szczurek. Walka wraca do stójki. Kopie Łaszczyk. Przyciska rywala do siatki Ferrari. Koniec tej rundy.

 

Runda II

 

Ponownie środek zajął Łaszczyk. Idzie po nogę Ferrari i obala! Ponownie Łaszczyk na dole. Stara się oddawać krótkie ciosy Amadeusz. Jest dosiad, ale klei się do rywala Łaszczyk. Mostkuje pięściarz, aby zrzucić z siebie Ferrariego. Czujny jest jednak Ferrari i bije Łaszczyka z góry.

 

Runda III

 

Po dziesięciu sekundach idzie po noge Ferrari, jednak tym razem broni się Łaszczyk. Nie puszcza klamry Amadeusz. Obala, ale błyskawicznie podnosi się Szczurek. W dalszym ciągu próbuje obalić Ferrari, łapie się siatki Łaszczyk i otrzymuje ostrzeżenie od sędziego. Krańcowo zmęczony wydaje się być Roślik. Błyskawicznie klinczuje Ferrari. 50 sekund do końca. Przewraca się z braku sił Ferrari. Bije go z góry Łaszczyk. Lawina ciosów. Przerywa sędzia! Koniec!

 

Kamil "Szczurek" Łaszczyk pokonuje Amadeusza "Ferrari" Roślika przez TKO, runda III.

Ferrari vs Łaszczyk FAME MMA 17

W mediach społecznościowych głównie za pośrednictwem Twittera, na konferencjach i w programie face to face padło wiele słów ze strony obu zawodników. Dla Amadeusza być może była to najważniejsza walka w karierze. Z pewnością pierwsza z zawodowcem, który do tej pory nie przegrał ani jednej walki w boksie. No właśnie w boksie i to w dodatku walcząc w kategorii piórkowej, nie mając do tej pory godnego rywala. Mieszane sztuki walki to zupełnie inny sport i w tej formule lepiej czuje się popularny influencer, który w ostatnich swoich dwóch pojedynkach niszczył rywali już w pierwszych rundach.

Po porażce z Adrianem Polakiem na FAME MMA 13 na zasadach bokserskich "Ferrari" wyleczył kontuzje i wziął się poważnie za treningi u Mirosława Oknińskiego. Na High League 4 nieoczekiwanie wygrał z Pawłem "Scarface" Bombą, a następnie szybko poradził sobie z Mariuszem "Hejter" Słońskim. Do starcia z Łaszczykiem przez pewien czas przygotowywał się w Tajlandii, a później wrócił do Polski, aby dokończyć obóz treningowy.

Dla Kamila Łaszczyka nie była to z pewnością wymarzona walka pod względem sportowym. Oprócz gigantycznej gaży sięgającej około 700 tys. złotych niczego tak naprawdę nie zyska, a może sporo stracić, jeśli przegra. Porażka z freakiem przez zawodowego pięściarza, który jest związany ze sportem od dziecka, może się odbić szerokim echem i wpłynąć na niego negatywnie.

Kto wygrał walkę Ferrari vs Łaszczyk na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Ferrari vs Łaszczyk na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to walka wieczoru, na wynik musieliśmy poczekać do godz. 23:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Ferrari vs Łaszczyk, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Kamil Łaszczyk. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.40, natomiast na Amadeusza Roślika 2.60.

Ferrari vs Łaszczyk Wynik

Wynik walki Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk stał pod znakiem zapytania. Czekali na niego nie tylko fani obu zawodników, ale także cała sportowa Polska. Czy tym razem sport się obronił, czy doszło do sensacji? Było blisko. Ferrari wygrywał przez dwie i pół rundy na kartach sędziowskich, ale pod koniec Łaszczyk, który przegrywał całe starcie, po kilku obaleniach w końcu dostał swoją szansę i to on ubił Ferrariego w parterze.

Wynik ważenia Ferrari vs Łaszczyk FAME MMA 17

Przed walką Ferrari vs Łaszczyk doszło do oficjalnej ceremonii ważenia FAME MMA 17. Amadeusz Wniósł na wagę 77,5 kg, natomiast Kamil 70,8 kg.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.