Już 3 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku gala największej organizacji freakowej - FAME MMA. Istotnym elementem całego wydarzenia jest oczywiście oficjalne ważenie. Kiedy ważenie FAME MMA 17? Gdzie obejrzeć ważenie przed FAME MMA 17? Kto na ważeniu FAME MMA 17? O tym dowiemy się z poniższego artykułu.

Wyniki ważenia FAME MMA 17

Wyniki ważenia przed FAME MMA 17 poznamy już w czwartkowy wieczór 2 lutego. To właśnie wtedy wszyscy zawodnicy piątkowego wydarzenia zaprezentują się na scenie i po raz ostatni przed galą staną naprzeciwko siebie, aby spojrzeć sobie w oczy.

Amadeusz „Ferrari” Roślik 77,5 kgKamil „Szczurek” Łaszczyk 70,8 kg
Wacław „Wac Toja” Osiecki 89,9 kgSebastian „Alterboy” Fabijański 89,4 kg
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka 81,4 kgAlan „Braveheart” Kwieciński 84,3 kg
Cezary „Czarmageddon” Jóźwik 69,3 kgTomasz „Gimper” Działowy 70,5 kg
Michał „Boxdel” Baron 120,5 kgPaweł Jóźwiak 104,5 kg
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek 82,8 kgPiotr „Szeli” Szeliga 94,2 kg
Filip „Filipek” Marcinek 69 kgRobert Karaś 70,8 kg
Marcin „Rafonix” KrasuckiMikołaj „Mixer” Magdziarz
Wiktoria Jaroniewska 63,4 kgKlaudia „Sheeya” Kołodziejczyk 63,8 kg

Kiedy ważenie FAME MMA 17?

Kiedy ważenie FAME MMA 17? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji FAME MMA. Jako że gala, którą w pełni możemy typować u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny Betclic) została zaplanowana na 3 lutego, ważenie zobaczymy w czwartek 2 lutego. Jak powszechnie wiadomo, to czy zawodnicy wypełnili limit wagowy okaże się na porannym ważeniu zamkniętym dla publiczności. Wieczorna ceremonia ważenia, na której zobaczymy kibiców została zaplanowana na godzinę 19:00. Warto również, że o godzinie 18:00 rozpocznie się media trening, na którym zobaczymy próbkę umiejętności wszystkich zawodników, którzy wystąpią na gali FAME MMA 17.

Gdzie ważenie FAME MMA 17?

Gdzie ważenie FAME MMA 17? Lokalizacja ważenia przed FAME MMA 17 jest już znana. Odbędzie się ono w małej hali w Tauron Arenie w Krakowie. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a więc nie trzeba wcześniej wykupywać biletów, aby zobaczyć uczestników piątkowej gali.

Sprawdź także - typy na FAME MMA

Transmisja z ważenia FAME MMA 17

Transmisja z ważenia FAME MMA 17 odbędzie się na platformie YouTube, na oficjalnym profilu organizacji FAME MMA. Przed ważeniem, od godziny 18:00, będziemy mogli zobaczyć media trening. Po nim odbędzie się oficjalne ważenie, a na koniec fani będą mieli możliwość obejrzenia programu face to face pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Michałem "Boxdelem" Baronem. Piątkowa gala będzie natomiast dostępna w PPV na FAME MMA 17.

Kto na ważeniu FAME MMA 17?

Na ważeniu FAME MMA 17 zobaczymy wszystkich bohaterów sobotniej gali. Kibice z pewnością najbardziej będą wyczekiwać pojawienia się na scenie Amadeusza "Ferrari" Roślika i Kamila "Szczurka" Łaszczyka. To właśnie ci zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali FAME MMA 17. "Ferrari" gwarantuje emocje przy okazji każdego swojego wystąpienia na scenie, więc tym razem powinno być podobnie. Gorąco powinno być również w momencie, gdy na scenie pojawią się Paweł Jóźwiak i Michał "Boxdel" Baron. Obaj zawodnicy od dłuższego już czasu są do siebie wrogo nastawieni. Na ważeniu przed FAME MMA 17 zobaczymy także między innymi Marcina „Rafonixa” Krasuckiego, Mikołaja „Mixera” Magdziarza, Marcina „Polish Zombie” Wrzoska, Piotra „Szeliego” Szeligę czy Sebastiana „Alterboy'a” Fabijańskiego.

Sprawdź także - karta walk FAME MMA 17

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.