Jaroniewska vs Sheeya - Przebieg walki

Runda I

 

Agresywnie rusza Sheeya, próba obalenia ze strony Jaroniewskiej, ale dobrze broni się Kołodziejczyk i to ona znajduje się na ziemi w lepszej pozycji. Wiktoria uwalnia się z uścisku rywalki i zachodzi za plecy Sheeyi. Przetacza Sheeya i bije z góry! Klepie Jaroniewska, koniec!

 

Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk pokonuje Wiktorię "Wiki" Jaroniewską przez TKO, runda I.

Jaroniewska vs Sheeya FAME MMA 17

Wiktoria Jaroniewska (2-0-0) vs Sheeya (0-0-0), czyli pierwszy pojedynek na gali FAME MAM 17 w Krakowie. Jeśli ktoś zaczął się interesować galami freak-fightowymi z pewnością nie wie, że Wiktoria Jaroniewska sporo zawdzięcza dziewczynie Gimpera. Bez niej najprawdopodobniej nie byłoby jej w federacji. Dlaczego? Na gali FAME MMA 14 "Sheeya" miała walczyć z "Laluną". Niestety kontuzja Kołodziejczyk wymusiła znalezienie przez włodarzy zastępczyni. Tą okazała się Jaroniewska. Co więcej, według bukmacherów była ona skazywana na porażkę, a mimo to pokazała się z bardzo dobrej strony, pokonując byłą uczestniczkę Warsaw Shore po jednogłośnej decyzji sędziów. Kto wie, jak potoczyłaby się kariera piłkarki ręcznej, gdyby przegrała tę walkę. Być może nie dostałaby kolejnej walki z "Martirenti", a teraz z "Sheeyą".

Kto wygrał walkę Jaroniewska vs Sheeya na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Jaroniewska vs Sheeya na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to pierwsza walka wieczoru, na wynik nie musieliśmy czekać zbyt długo.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Jaroniewska vs Sheeya, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem była Sheeya. Kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.20, natomiast na Jaroniewską 3.75.

Jaroniewska vs Sheeya Wynik

Wynik walki Jaroniewska vs Sheeya stał pod znakiem zapytania i był ważny w kontekście przyszłościowych walk w federacji. "Wiki" była na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Na gali FAME MMA 14 pokonała "Lalunę", a na szesnastej edycji z łatwością poradziła sobie z "Martirenti", pokonując ją w drugiej rundzie. "Sheeya" z kolei wchodziła do klatki pierwszy raz w życiu i ciężko było stwierdzić czy nie zje jej stres. O wyniku tej walki dowiedzieliśmy się w piątkowy wieczór.

Sheeya pokonała Jaroniewską w pierwszej rundzie przez TKO. 

 

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.