Sebastian Fabijański vs Wac Toja - Przebieg walki

Runda I

 

Pierwsza wymiana i jest trafienie ze strony Osieckiego. Pada Fabijański! Wstaje jednak aktor. Kolejna wymiana i zasypuje mocnymi uderzeniami Fabijańskiego Wac Toja. Nokaut!

 

Wacław "Wac Toja" Osiecki pokonuje Sebastiana "Alterboy" Fabijańskiego przez nokaut, runda I

Sebastian Fabijański vs Wac Toja FAME MMA 17

W przedostatniej walce na FAME MMA 17 zmierzyli się aktor i początkujący raper, Sebastian Fabijański oraz popularny raper Wacław "Wac Toja" Osiecki. Obaj zawodnicy nie mieli zbyt dużego doświadczenia ze sportami walki. Wiele osób spodziewało się, że niechęć Fabijańskiego do nowego nurtu w rapie przyczyni się do większych "dymów" na konferencjach. Ku niezadowoleniu fanów walka ta nie wzbudzała aż takich emocji, jak zapowiadano. Mimo wszystko Fabijański to bardzo ciekawa postać, wyróżniająca się charakterem i stylem wypowiedzi. Przypomina on już nieżyjącego Dawida Ozdobę, który wniósł do freaków powiew świeżości.

Kto wygrał walkę Sebastian Fabijański vs Wac Toja na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Fabijański vs Wac Toja na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to przedostatnia walka wieczoru, na wynik musieliśmy poczekać do późnych godzin wieczornych.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Sebastian Fabijański vs Wac Toja, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmachera Betclic faworytem był Fabijański, na którego kurs wynosił 1.22. Z kolei triumf Osieckiego został oszacowany na 3.50.

Fabijański vs Wac Toja Wynik

Wynik walki Sebastian Fabijański vs Wac Toja stał pod znakiem zapytania. Na konferencjach i w programie face to face lepiej wypadł Fabijański, chociaż dostawał on mnóstwo niekomfortowych pytań. Nie miało to jednak znaczenia w kontekście końcowego rezultatu, ale pewność siebie Fabijańskiego to zdecydowanie atut. Pod względem warunków fizycznych delikatnie lepsze miał "Wac Toja", który był cztery centymetry wyższy od swojego rywala, ale ważył niemal tyle samo co Fabijański. Przed samą walką Fabijański w oktagonie do "Wac Toja" i doszło do przepychanki. Osiecki wyglądał mega pewnie i znokautował aktora już w pierwszej rundzie.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.