Czarmagedon vs Gimper - Przebieg walki

Runda I

 

Rusza z ciosami Gimper, ratuje się wejściem w nogi Czarek. Broni to Gimper i wraca do stójki. Bardzo długa seria ciosów Działowego. Trafia zaskakującym ciosem Czarek! Pada Gimper! Wchodzi w parter członek Abstrachuje i jest na górze. Przetacza jednak szybko Gimper. Szybko wstaje Czarek i walka powraca do stójki. Cios za cios. Obaj wyraźnie zmęczeni.

 

Runda II

 

Atakuje Czarek i trafia Gimpera, jednak ten obala rywala i jest na górze. Utrzymuje na ziemii Czarka Działowy. Przechodzi do dosiadu. Wraca do pełnej gardy Jóźwik.

 

Runda III

 

Trafia prawym Czarek. Wywiera presję członek Abstrachuje. Próba obalenia ze strony Gimpera, ale nieudana i zachodzi za plecy Jóźwik. Odwraca się jednak Działowy i to on jest z góry. Widzimy kopię rundy drugiej. Utrzymuje Gimper Czarka w parterze. Widać przewagę fizyczną na korzyść Gimpera. Koniec! Przed nami decyzja sędziów.

 

Tomasz "Gimper" Działowy pokonuje Cezarego "Czarmageddon" Jóźwika przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czarmagedon vs Gimper FAME MMA 17

Szlaki w FAME przetarł już inny współtwórca kanału Abstrachuje.TV, Robert "Sutonator" Pasut. Czarek chce iść w jego ślady, jednak w debiucie dostał ciężkiego rywala. Gimper co prawda przegrał swój pierwszy pojedynek z "Trombą", ale pokazał się z bardzo dobrej strony. Walczył jak równy z równym przez dwie rundy, aż w końcu były członek Ekipy Friza obalił youtubera, zyskując pełny dosiad. Na 15 sekund przed końcem sędzia przerwał pojedynek po braku obrony ciosów ze strony Gimpera.

Kto wygrał walkę Czarmagedon vs Gimper na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Czarmagedon vs Gimper na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Czarmagedon vs Gimper, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Gimper. Kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.10, natomiast na Jóźwika aż 5.25.

Czarmagedon vs Gimper Wynik

Wynik walki Czarmagedon vs Gimper stał pod znakiem zapytania, jednak bukmacherzy i specjaliści od freak-fightów nie dawali żadnych szans debiutującemu Czarkowi z Abstrachuje.TV. Nic dziwnego, Gimper nie musiał się wstydzić swojej ostatniej walki, mimo tego, że przegrał z "Trombą". Miał swoje momenty, a w pierwszej rundzie był nawet bliski zwycięstwa. Od tamtej potyczki minęło już dziewięć miesięcy, więc Gimper z pewnością jest dzisiaj jeszcze lepszym zawodnikiem. Jóźwik natomiast w przeszłości trenował boks. Nie wiadomo jednak było jak długo i jak przełoży się to na walkę w MMA. Jak widać, miało to jakiś wpływ, gdyż Jóźwik pokazał się z bardzo dobrej strony, ale ostatecznie przegrał na punkty.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.