Wiewiór vs Kwieciński - Przebieg walki

Runda I

 

Trafia dobrym prawym prostym Alan. Dobre kopnięcia Kwiecińskiego. Kapitalny prawy Alana! Liczenie! Wiewiór będzie kontynuował. Kolejny prawy dochodzi do szczęki Wiewióra. Bardzo dobrze wygląda Kwieciński w tej walce. Wchodzi z szarżą Alan. Wchodzi w wymianę Wiewiór! Koniec pierwszej rundy.

 

Runda II

 

Szybki klincz, tam kilka kolan oddał Alan. Ależ trafienie Kwiecińskiego, pada Wiewiór. Idzie za ciosem Alan. Kolejny raz Wiewiórka upada. Wznowienie i latające kolano Alana! Ależ nokaut!

 

Alan "Braveheart" Kwieciński pokonuje Maksymiliana "Wiewiór" Wiewiórkę przez nokaut, runda II.

Wiewiór vs Kwieciński FAME MMA 17

Początkowo "Wiewiór" miał się bić w formule MMA z Arkadiuszem Tańculą. Stawką walki był pas wagi średniej. Ostatecznie pojedynek został przełożony z powodu kontuzji Tańculi (uraz mięśnia uda). W zastępstwie za pogromcę Murańskich wskoczył Alan Kwieciński.

"Wiewiór" jest jednym z najlepszych zawodników FAME MMA. Po porażce w debiucie z dużo cięższym Michałem Handke na gali FAME MMA 1, Wiewiórka wygra wszystkie walki - 4 w MMA i jedną w K-1. Jego ostatnim starciem był pojedynek z Krystianem "Krycha" Wilczakiem. Walka potrwała pełen dystans, a "Wiewiór" wygrał ją na kartach sędziowskich.

Alan Kwieciński jest bardzo aktywnym zawodnikiem. Walczy praktycznie bez przerwy i to nie tylko w FAME MMA. Ostatnio jednak doznał czterech porażek z rzędu, przegrywając kolejno z Denisem Załęckim (High League 2), Mateuszem Murańskim (FAME MMA 14), Dawidem Załęckim (High League 3) i Patrykiem Bandurskim (FAME MMA 16). Co ciekawe w walce z "Wiewiórem" nie był faworytem, mimo tego, że K-1 to jego konik.

Kto wygrał walkę Wiewiór vs Kwieciński na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Wiewiór vs Kwieciński na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to piąta walka na gali, na wynik musieliśmy poczekać do godz. 22:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Wiewiór vs Kwieciński, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Wiewiór. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.50, natomiast na Alana Kwiecińskiego 2.30.

Wiewiór vs Kwieciński Wynik

Wynik walki Wiewiór vs Kwieciński stał pod znakiem zapytania. Presja była po stronie "Alanika". Była to walka w jego ulubionej formule. "Wiewiór" tracił w ten sposób swoje atuty, gdyż większość jego zwycięstw była za sprawą dobrego parteru, a nie stójki. Przed tym starciem trzeba było jednak oddać Maksymilianowi, że poprawił on swoje umiejętności w stójce. Dowodem tego jest, chociażby pojedynek z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem i wygrana na punkty. Ostatecznie "Alanik" przejdzie do historii najlepszych nokautów w federacji FAME MMA.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.