Wrzosek vs Szeliga - Przebieg walki

Runda I

 

Środek klatki zajął Wrzosek. Rozluźniony Szeliga. Niskie kopnięcie Szeligi. Upada Wrzosek i doznaje kontuzji!

 

Piotr "Szeli" Szeliga pokonuje Marcina "Polish Zombie" Wrzoska przez TKO, runda I (kontuzja Wrzoska).

 

Wrzosek vs Szeliga FAME MMA 17

Trzeba przyznać, że Piotr Szeliga nie boi się trudnych wyzwań. Było to już jego drugie starcie z profesjonalnym zawodnikiem MMA. Wcześniej na FAME MMA 14 mierzył się z Normanem Parke, przegrywając w drugiej rundzie przez ciosy w parterze. Przed tym pojedynkiem nieoczekiwanie pokonał Gabriela "Arab" Al-Sulwi na zasadach K-1, a pół roku wcześniej triumfował nad Krzysztofem "Fericze" Ferencem.

Wrzosek po przygodzie z KSW postanowił wejść we freak-fighty. Na konferencjach i w programach typu cage lub face to face czuje się jak ryba w wodzie. Do tej pory w federacji FAME stoczył dwa pojedynki, przegrywając na zasadach bokserskich z "Don Kasjo" i wygrywając na FAME MMA 15 z Mariuszem "Sarius" Gollingiem (również boks). Teraz po raz drugi we freakach rywalizował na zasadach K-1. Warto dodać, że na gali Prime Show MMA 2 z łatwością w tej samej formule poradził sobie z dużo cięższym Piotrem Kałuskim, pokonując go w drugiej rundzie.

Kto wygrał walkę Szeliga vs Wrzosek na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Szeliga vs Wrzosek na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że była to trzecia walka, na wynik nie musieliśmy zbyt długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Szeliga vs Wrzosek, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Wrzosek. Kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.12, natomiast na Szeligę 4.75.

Wrzosek vs Szeliga Wynik

Wynik walki Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga stał pod znakiem zapytania, ale raczej inny rezultat niż wygrana międzynarodowego mistrza KSW w wadze piórkowej nie wchodził w rachubę. Pomimo faktu, że Wrzosek wniósł na wagę ponad 10 kilogramów mniej, nie powinno to mieć dużego znaczenia. Niejednokrotnie udowadniał, że najważniejsza w sporcie jest technika. Niestety dla niego po mocnym low-kicku ze strony Szeligi upadł na tyle niefortunnie, że doznał kontuzji ręki. To uniemożliwiło mu dalszą rywalizację.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.