Boxdel vs Jóźwiak - Przebieg walki

Runda I

 

Od razu widzimy wymianę, ale po chwili zawodnicy wchodzą w klincz. Boxdel dociska do siatki rywala. Tempo znacznie spadło. Chwilowo zerwany klincz, doszło kilka ciosów do obu szczęk, ale ponownie klincz. Obala Boxdel! 50 sekund do końca. Bije włodarz FAME MMA z góry. Ma dosiad Boxdel. Wytrzymał do końca rundy Paweł Jóźwiak.

 

Runda II

 

Dociska Jóźwiaka do siatki Boxdel. Ponownie próbuje obalić rywala włodarz FAME MMA, jednak łapie się siatki Jóźwiak. Odejmuje mu za to punkt sędzia. Krótka wymiana, jednak znowu wpada w rywala Boxdel i próbuje obalić. Kopia sytuacji sprzed chwili. Łapie siatkę prezes FEN. Kolejny odjęty punkt. Walka wznowiona, klincz i otrzymuje cios w kroczę Boxdel. Kolejna przerwa. Ponownie wpada w Jóźwiaka Michał Baron.

 

Michał "Boxdel" Baron pokonuje po drugiej rundzie Pawła Jóźwiaka przez brak jego chęci do walki.

Boxdel vs Jóźwiak FAME MMA 17

O tym starciu mówiono już od dawna. Konflikt pomiędzy Boxdelem a Jóźwiakiem jest jak najbardziej prawdziwy. Przekonaliśmy się o tym na pierwszej i drugiej konferencji. Największe emocje były na tej drugiej. W pewnym momencie podczas face to face "Boxdel" postanowił uderzyć z pięści swojego rywala. Musiała wkroczyć ochrona. Jóźwiak był wściekły i chciał opuścić konferencję. Finalnie został i powiedział, że zachowanie "Boxdela" było skandaliczne. Smaczku do tej walki dodawał też fakt, że starcie odbyło się w klatce rzymskiej, w której pierwszy raz w historii FAME bił się Jacek Murański.

Boxdel do tej pory stoczył trzy pojedynki - dwa w MMA i jeden w boksie. Tę ostatnią walkę można jednak potraktować jako zabawę. Bilans Boxdela przed tym pojedynkiem to jedna wygrana i dwie porażki. Ostatnia walka twórcy piosenki "COCO" miała miejsce na gali z numerem 12. Boxdel wyszedł do zmęczonego "Don Kasjo", który kilka minut wcześniej pokonał w boksie Marcina Wrzoska.

Paweł Jóźwiak ma z kolei udany debiut na Wotore 6. Pokonał Marcina Najmana w zaledwie 15 sekund. "El Testosteron" nie był jednak trudnym przeciwnikiem, bo ostatnio przegrywa większość walk. W starciu z Baronem przeważał pod względem wzrostu, ale nie pod względem wagi (różnica 16 kilogramów).

Kto wygrał walkę Boxdel vs Jóźwiak na FAME MMA 17?

O tym, kto wygrał walkę Boxdel vs Jóźwiak na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala FAME MMA 17. Z racji tego, że było to ostatnie starcie na karcie walk, na wynik musieliśmy poczekać do północy.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Boxdel vs Jóźwiak, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), czyli u oficjalnego sponsora gali FAME MMA. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Boxdel. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.42, natomiast na Jóźwiaka 2.50.

Boxdel vs Jóźwiak Wynik

Wynik walki Boxdel vs Jóźwiak stał pod znakiem zapytania i był ważny dla obu zawodników. Na konferencjach padło mnóstwo słów i oskarżeń. Boxdel walczył o swój dobry honor i federacji. Wiele osób po tym, jak zachowywał się w trakcie konferencji, skrytykowało go w mediach społecznościowych. Teraz mógł pokazać, że jest nie tylko mocny w gębie, ale także i w oktagonie. Jóźwiak, przychodząc do FAME wiedział, że godzi się na wojnę i nie będzie dobrze odbierany. Kiedyś przecież krytykował federację, a teraz nie dość, że widzi we freak-fightach potencjał, to w dodatku sam walczy. Wygraną z "Boxdelem" mógł dużo zyskać, ale jednak to "Boxdel" zwyciężył przez odmówienie kontynuowania walki w trzeciej rundzie przez "Prezesa FEN".

Wynik ważenia Boxdel vs Jóźwiak FAME MMA 17

Przed pojedynkiem Boxdel vs Jóźwiak doszło do oficjalnej ceremonii ważenia FAME MMA 17. Włodarz FAME wniósł na wagę 120,5 kg, natomiast prezes FEN 104,5 kg.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.