Wyniki gali FAME MMA 17, czyli kto wygrał na FAME MMA 17? Lutowe wydarzenie to walka wieczoru Ferrari vs Łaszczyk oraz osiem ciekawych starć, w tym głośny konflikt Boxdel vs Jóźwiak, który został wyjaśniony w klatce!

FAME MMA 17 Wyniki - Kto wygrał 03.02.2023

O tym, kto wygrał walki na FAME MMA 17, przekonaliśmy się w piątek wieczorem. Gala została zaplanowana na 3 lutego 2023 roku. Po raz drugi w historii organizacja FAME zawitała w Krakowie. Podczas pierwszego wydarzenia we freak-fightowym świecie w walce wieczoru zmierzył się Amadeusz "Ferrari" Roślik i Kamil "Szczurek" Łaszczyk. Była to jedna z najgłośniejszych walk na początku tego roku. W Co-main evencie Sebastian Fabijański podejmował rękawice z Wacławem "Wac Toja" Osieckim. Pojedynek odbył się w formule K-1, a obaj zawodnicy byli debiutantami. Przed tym pojedynkiem Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, który początkowo miał stoczyć bitwę o pas wagi średniej z Arkadiuszem Tańculą zmierzył się z Alanem "Braveheart" Kwiecińskim, który zastąpił kontuzjowanego pogromcę rodziny Murańskich. Wyniki FAME MMA 17 mogliśmy typować na stronie oficjalnego sponsora gali FAME MMA, czyli zakładów bukmacherskich Betclic *odbierz kod promocyjny betclic*

Na FAME MMA 17 doszło też do pojedynku Boxdel vs Jóźwiak. Zdaniem wielu to właśnie ta walka powinna być ostatnią na karcie, gdyż konflikt pomiędzy tymi zawodnikami był gigantyczny, czego mogliśmy być świadkami podczas konferencji.

FAME MMA 17 Wyniki

Wyniki FAME MMA 17 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie obserwować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV FAME MMA 17.

Kolejne wydarzenia FAME MMA cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki FAME MMA 17 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk FAME MMA 17 mieliśmy aż 9 pojedynków, w tym walkę samego włodarza FAME z włodarzem federacji FEN.

FAME MMA 17 Wyniki gali

Wyniki gali FAME MMA 17 poznaliśmy w piątkowy wieczór. Właśnie na 3 lutego zaplanowano pierwsze wydarzenie spod szyldu topowej organizacji freak-fightowej w Polsce w tym roku. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też do starcia kobiet pomiędzy Wiktorią "Wiki" Jaroniewską a Klaudią "Sheeya" Kołodziejczyk. "Wiki" przed tym pojedynkiem miała passę dwóch zwycięstw z rzędu, a dziewczyna Gimpera dopiero debiutowała w sportach walki.

FAME MMA 17 Wyniki walk

Wyniki walk FAME MMA 17 poznaliśmy wieczorem 3 lutego. Swoje umiejętności zaprezentowało 18 zawodników. Wszystkich kibiców elektryzował pojedynek Ferrari vs Łaszczyk, ale także pozostałe starcia.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.