Gala FAME MMA 17 odbędzie się już 3 lutego. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Tauron Arena Kraków. Jak wiadomo, niezwykle trudno jest zdobyć bilety, aby zobaczyć gale organizowane przez FAME MMA. Hale wyprzedają się w ekspresowym tempie, bowiem każdy chce zobaczyć swoich idoli na żywo. Zawsze pozostaje jednak możliwość obejrzenia gali za pośrednictwem transmisji na żywo. Ile trzeba zapłacić za transmisję FAME MMA 17? Gdzie oglądać FAME MMA 17?

PPV FAME MMA 17

Główną atrakcją sobotniej gali FAME MMA 17 będzie pojedynek niepokonanego pięściarza, Kamila Łaszczyka, z gwiazdą freak fightów, Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Ten pojedynek, a także wszystkie inne starcia możemy typować u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny Betclic). Oprócz tego starcia kibice zobaczą w klatce między innymi mistrza wagi półśredniej - Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę. Zmierzy się on z Alanem Kwiecińskim na zasadach K-1. Warto również wspomnieć, że podczas FAME MMA 17 zobaczymy aż dziewięciu debiutantów. Kibice, którym nie uda się obejrzeć piątkowej gali na żywo z trybun z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę FAME MMA 17. Całe wydarzenie będzie można obejrzeć wyłącznie dzięki wykupieniu dostępu pay-per view.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV FAME MMA 17?

Całą galę FAME MMA 17 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję FAME MMA 17 na żywo, należy wejść na stronę famemma.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Pierwsza walka gali FAME MMA 17 zostanie wyemitowana również na oficjalnym kanale YouTube organizacji FAME MMA.

Sprawdź także - karta walk FAME MMA 17

PPV FAME MMA 17 - Cena transmisji

Ile kosztuje transmisja FAME MMA 17? Obecnie do wyboru są dwie opcje zakupy. Pierwszy to Pakiet Basic. Jego cena wynosi 34,99 zł. Otrzymamy w nim dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia transmisji przez 48 godzin po wydarzeniu. Jeśli zdecydujemy się na Pakiet Premium to zapłacimy 39,99. W jego skład wchodzi transmisja w jakości 1080p, a także dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu. Dzięki dodatkowym pięciu złotym otrzymamy też dostęp do Loży Szyderców oraz ekskluzywne materiały, takie jak Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x8. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja FAME MMA 17 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z FAME MMA 17 można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

Sprawdź także - FAME MMA 17 Transmisja

PPV FAME MMA 17 - Czy można obejrzeć galę za darmo?

Standardowo, aby obejrzeć wszystkie walki na gali FAME MMA 17, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Wstęp do tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo na oficjalnym kanale YouTube organizacji FAME MMA. Studio rozpocznie się o godzinie 19:30 i zaraz po nim, o 20:00 powinniśmy zobaczyć pierwszą walkę gali. W przypadku FAME MMA 17 będzie to starcie Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Wiktoria "Wiki" Jaroniewska. Kolejne walki zobaczymy po wykupieniu pay-per-view.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.