Przed nami już siedemnasta edycja gali FAME MMA. Organizacja ta jako pierwsza zdecydowała się na zorganizowanie walk celebrytów i do dziś wiedzie prym wśród federacji organizujących freak fighty. Na gali FAME MMA 17 zobaczymy wiele emocjonujących starć i z pewnością każdy fan walk influencerów znajdzie coś dla siebie. Czy można obejrzeć galę FAME MMA 17 za darmo? Gdzie oglądać FAME MMA 17 za darmo?

FAME MMA 17 - Stream Free Online

Gala FAME MMA 17 za darmo? Czy to możliwe? To pytanie zadają sobie fani w całej Polsce. Niestety aktualnie nie ma możliwości, aby zobaczyć gale organizowane przez FAME MMA za darmo. Organizacja od pierwszej edycji postawiła na transmisje za pośrednictwem pay-per-view. Organizacja postanowiła jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i od kilku gal udostępnia początek wydarzenia w otwartej transmisji na swoim kanale YouTube.

Sprawdź także - karta walk FAME MMA 17

FAME MMA 17 - Darmowa Transmisja z Pierwszej Walki

FAME MMA, aby zachęcić widzów do wykupienia pełnej transmisji, na swoim kanale YouTube decyduje się na darmową transmisję pierwszej walki gali. W przypadku FAME MMA 17 będą mieli możliwość zobaczyć za darmo starcie Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Wiktoria "Wiki" Jaroniewska. Kolejne walki zostaną pokazane wyłącznie w systemie PPV.

 

Cała gala FAME MMA 17 za darmo?

Cała gala FAME MMA 17 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, abyśmy w przyszłości mogli oglądać wydarzenia spod szyldu FAME MMA za darmo. Aktualnie, aby obejrzeć wszystkie walki gali FAME MMA 17, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Zalążek, tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godziny 19:30 na oficjalnym kanale federacji na YouTube. Na początek czeka nas studio. Następnie widzowie kanału FAME MMA zobaczą za darmo transmisję pierwszej walki Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Wiktoria "Wiki" Jaroniewska.

Sprawdź także - PPV FAME MMA 17

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.