Jubileuszowe FAME MMA 20 nie mogło odbyć się bez ważnych ogłoszeń. Na sobotnim wydarzeniu poznaliśmy nie tylko datę przyszłej gali, ale także jednego zawodnika main eventu!

FAME MMA 21 - data

Na sobotniej gali poznaliśmy wiele ważnych informacji. Jednak najważniejszą z nich jest data gali - FAME MMA 21 będzie miało miejsce dokładnie 18 maja 2024 roku! Federacja jak zwykle zaskakuje i ogłosiła także walkę wieczoru.

Bandura vs Tomasz Adamek na FAME MMA 21?!

Już jakiś czas temu ogłoszono wypożyczenie Tomasza Adamka do freak fightowej federacji. Po ostatniej wygranej Bandura wyzwał do oktagonu właśnie najlepszego polskiego pięściarza. Mało kto wierzył, że do takiego starcia może w ogóle dojść.

Podczas sobotniego FAME MMA 20 poznaliśmy także main event gali. W walce wieczoru zawalczy Bandura, lecz jego przeciwnik nie jest jeszcze oficjalnie znany. Jednak od razu zaczęła się fala przypuszczeń, że rywalem członka Bungee będzie właśnie Adamek - i jest to prawie pewne.

Podczas tych ważnych ogłoszeń padła także informacja, że dzięki temu pojedynkowi spełnią się marzenia Bandury. Dodatkowo wielu zawodników śni o walce z takim przeciwnikiem - co jeszcze bardziej potwierdza tezę, że będzie to Adamek. Aktualnie pozostało czekać na oficjalne ogłoszenie od federacji.