Już w sobotę 5 sierpnia na warszawskim Torwarze dojdzie do gali Clout MMA 1. Będzie to pierwsza i zarazem historyczna edycja tejże organizacji. Clout MMA karta walk szykuje nam naprawdę niezapomniane emocje. Zobaczymy aż 13 walk! Kto wejdzie do klatki podczas Clout MMA 1? Znamy już wszystkich bohaterów. Wszyscy zawodnicy Clout MMA i lista poniżej.

Clout MMA 1 karta walk

Włodarze nowopowstałej federacji Clout MMA, którą obstawisz w Fortunie (odbierz kod promocyjny fortuna) z przytupem chcą rozpocząć swoją działalność. Na pierwszej odsłonie zobaczymy aż 26 zawodników. To oznacza, że karta walk Clout MMA 1 zawiera aż trzynaście starć! Podczas sierpniowego wydarzenia na warszawskim Torwarze znajdą coś dla siebie nie tylko fani freak-fightów, ale także koneserzy bardziej sportowych zestawień.

Ostry konflikt wyjaśnią sobie w klatce Monika "Najlepsza Polska Dziennikarka" Laskowska i Nikola "Nikita" Biela. Będzie to jedna z dwóch walk kobiet na gali Clout MMA. W drugim pojedynku rękawice skrzyżują streamerka Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka oraz Paulina Hornik.

Najstarszy z braci Pudzianowskich - Dominik początkowo miał się bić z Pawłem Bombą. Ten jednak z powodów prawnych nie może wystąpić. W zastępstwo wszedł były zawodowy piłkarz, Błażej Augustyn.

Zmiana przeciwnika nastąpiła również w walce Konrada Karwata. Członek "Strong Ekipy" kolejny raz dowiaduje się o nowym rywalu na dosłownie kilka dni przed galą. Za Jarosława "Ninja Jarek" Sobonkiewicza wchodzi Michał "Potężny Tłumacz" Waleszczyński-Lis, czyli aktor i konferansjer Prime.

Ponadto w karcie walk Clout MMA dojdzie w pierwszym z dwóch co-main eventów do starcia, które przesądzi o tym, który sport jest lepszy - piłka nożna - czy siatkówka. Odpowiedź na to pytanie dostarczą nam debiutujący w nowym dla siebie sporcie Tomasz Hajto i Zbigniew Bartman. W drugim co-main evencie Tomasz Sarara, znakomity polski kick-bokser zawalczy z Amerykaninem, Jay Silvą.

W main evencie duże wsparcie kibiców będzie mieć Andrzej "Polish Prince" Fonfara, który zmierzy się z Marcinem "El Testosteron" Najmanem. Pełna karta walk Clout MMA oraz kolejność starć na gali podana została w dalszej części.

Clout MMA - karta walk, kolejność walk

Karta walk Clout MMA 1 poza debiutantami i sportowymi starciami to także głośne konflikty, które zostaną wyjaśnione w klatce. Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia.

Main event Clout MMA

2# Co-main event Clout MMA

1# Co-main event Clout MMA

Karta główna Clout MMA

Karta wstępna Clout MMA

Kursy Clout MMA

Karta walk na Clout MMA jest już w całości zapełniona. W związku z tym znamy również kursy na poszczególne walki Clout MMA. Kto ma wyłączność na udostępnianie oferty? Jest to bukmacher Fortuna.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kto walczy na Clout MMA 1?
W klatce zobaczymy m.in. Marcina Najmana, Andrzeja Fonfarę, Tomasza Sararę, Tomasza Hajto, Szalonego Reportera, Denisa Labrygę, czy Piotra Pająka.
Ile jest walk na Clout MMA 1?
Na gali Clout MMA 1 dojdzie do trzynastu pojedynków.