Prime Show MMA 5, czyli kolejna edycja gali typu freak fight trzeciej pod względem popularności federacji organizującej takie wydarzenia i pierwsza w 2023 roku. Co już wiadomo o gali Prime Show MMA 5?

Data gali04.03.2023
Miejsce galiNieznane
Transmisja galiPPV
Walka wieczoruTBA vs TBA
Bukmacher Prime Show MMAKod promocyjny Fortuna

Kiedy Prime Show MMA 5?

Termin Prime Show MMA 5 został ujawniony bezpośrednio po poprzedniej edycji. Kolejna gala Prime MMA odbędzie się 4 marca 2023 roku.

Gdzie Prime Show MMA 5?

Nie wiadomo, gdzie odbędzie się kolejne wydarzenie spod szyldu Prime Show MMA. Taka informacja powinna jednak pojawić się już wkrótce.

Prime Show MMA 5 Transmisja Gali – Gdzie oglądać

Galę Prime Show MMA 5 będzie można obejrzeć w systemie pay-per-view. Aby oglądać transmisję online Prime Show MMA 5, należy wejść na stronę primemma.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp. Do wyboru są dwie opcje zakupu:

Transmisja Prime Show MMA 5 – Pakiet Basic

  • Cena 34,99 zł
  • Jakość 720p
  • Możliwość odtworzenia transmisji przez 24 godziny po wydarzeniu

Prime Show MMA 5 transmisja – Pakiet Premium

  • Cena 39,99 zł
  • Jakość 1080p
  • Dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu

Prime Show MMA 5 bilety

Bilety na Prime Show MMA 5 będą dostępne w sprzedaży po pierwszej konferencji. Można będzie je nabyć na stronie eventim.pl

Prime Show MMA 5 – Karta Walk

Karta walk Prime Show MMA 5 będzie obfitować w wiele ciekawych nazwisk i zestawień. Spodziewamy się co najmniej dziesięciu pojedynków, ale wszystko zależy od organizatorów. Prime Show MMA 5 karta walk pojawi się już niebawem!

Finał Prime Show MMA 4

Ostatnia gala Prime Show MMA odbyła się 26 listopada 2022 roku w Netto Arena Szczecin. W main evencie doszło do walki Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw. Włodarz Prime był zdecydowanym faworytem według bukmacherów. Kurs na jego wygraną wynosił około 1.12, a z kolei triumf Popka został oszacowany na ~4.50. Panowie wyszli do oktagonu w formule bokserskiej, która znacząco promowała byłego pięściarza amatorskiego.

Walka rozpoczęła się spokojnie. Popek nie chciał wchodzić w niepotrzebne wymiany i tracić sił. Taktyką rapera były mocne sierpy, jednak Don Kasjo dobrze się przed nimi bronił za podwójną gardą. Od połowy rundy coraz większe tempo zaczął narzucać Życiński. Jak na pojedynek freak fightowy, pierwsza odsłona walki wieczoru była bardzo dynamiczna i ciekawa. Na 15 sekund przed końcem Popek trafił Don Kasjo prawym sierpowym, jednak ten nie dał po sobie poznać, że zrobiło to na nim jakiekolwiek wrażenie.

Od początku drugiej rundy Don Kasjo narzucił wysokie tempi. Popek zdecydował się na szarżę w kierunku rywala, ale nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Po byłym uczestniku Warsaw Shore widać było, że dopiero zaczyna się rozkręcać i bawić się z Popkiem. W drugiej połowie rundy zaatakował rywala długą serią ciosów, po których ten padł na deski. Popek wstał, jednak zasygnalizował sędziemu, że nie jest zdolny do kontynuowania walki.

Pozostałe rezultaty

Na gali Prime Show MMA 5 zobaczyliśmy także dziewięć innych starć. W co-main evencie Zusje z łatwością poradziła sobie z Moniką Godlewską. Nikt nie spodziewał się innego rezultatu jak wygrana Smoguleckiej. Walka trwała zaledwie 40 sekund. W innym pojedynku kobiet, debiutująca w MMA Ewa Piątkowska nie dała żadnych szans Annie Andrzejewskiej. Mistrzyni Europy i świata WBC kontrolowała przez cały czas walkę i systematycznie punktowała w stójce. Jedyną szansą kulturystki była próba obalenia. Ta nastąpiła dopiero w trzeciej rundzie, ale Piątkowska złapała rywalkę za głowę i spróbowała duszenia gilotynowego, które ostatecznie okazało się nieskuteczne. Finalnie Piątkowska pokonała Andrzejewską przez jednogłośną decyzję sędziów.

Na Prime MMA 4 doszło też do pojedynku Damian „Stifler” Zduńczyk vs Adam Soroko. Walka ta miała się odbyć dwie edycje wcześniej, ale z powodów osobistych Soroko ulotnił się z hali. Soroko rozprawił się z byłym uczestnikiem Warsaw Shore w 30 sekund. Po walce Stifler przyznał, że była to jego ostatnia walka w karierze.

W pozostałych pojedynkach Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak triumfował nad niepokonanym do tej pory Michałem „Bagietka” Gorzelanczykiem. Artur „Kornik” Sowiński w zastępstwie za Normana Parke pokonał Adama Oknińskiego. Tomasz Olejnik odniósł pierwsze zwycięstwo w karierze, pokonując Patryka „Robalini” Śliwę przez TKO w pierwszej rundzie. W starciu artystów discopolo górą był Konrad „Skolim” Skolimowski. W wadze ciężkiej były ochroniarz Murańskich, Rafał Gawron przegrał z Piotrem Kałuskim przez TKO w drugiej rundzie. W pierwszej walce na Prime MMA 4, Aleksandr „Sasha” Muzheiko pokonał Adriana Ciosa przez TKO, runda I. Tym samym powiększył swój bilans do dwóch wygranych z rzędu.

Prime Show MMA 5 konferencja

Konferencja przed galą Prime Show MMA 5 będzie istotnym elementem promocyjnym całego wydarzenia. Biorąc pod uwagę fakt, że konferencje Prime MMA ogląda nawet kilkadziesiąt tysięcy osób na YouTube, są to wydarzenia cieszące się ogromną popularnością wśród kibiców. Na pierwszej konferencji poznamy pełen fight card i wszystkich uczestników nadchodzącego wydarzenia.

Prime Show MMA 5 ważenie

Ważenie przed galą Prime Show MMA 5 odbędzie się dzień przed wydarzeniem. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych. Jako że gala odbędzie się 4 marca, to ważenie zobaczymy 3 marca 2023 roku.

Bukmacher Prime Show MMA 5

Bukmacher na Prime Show MMA 5 – czyli, gdzie typować galę? Oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA są zakłady bukmacherskie Fortuna. W związku z tym właśnie w tej firmie kursy na Prime MMA 5 pojawią się najszybciej.

Typy Prime Show MMA 5

Typy na Prime Show MMA 5 dostępne będą do gry w Fortunie, gdy włodarze ogłoszą pełną kartę walk. Do gali zostaje coraz mniej czasu, wiec na pewno pokusimy się jeszcze o wytypowanie przebiegu następnych kilku walk nadchodzącej edycji Prime MMA. Na kilka dni przed galą typerzy na naszej stronie w sekcji Typy na Prime MMA opublikują swoje trafy.

Kto na Prime Show MMA 5

kto zawalczy na Prime MMA 5? W klatce dojdzie do wielu głośnych walk, jednak na ten moment nie ma żadnych informacji odnośnie do tego, kto wystąpi na marcowej gali.

Zawodnicy Prime Show MMA 5

Zawodnicy Prime Show MMA 5, czyli kto wystąpi na gali? Na ten moment nie znamy ani jednego zawodnika, którego zobaczymy na marcowym wydarzeniu.

Walki Prime Show MMA 5

Nie ulega wątpliwości, że walki na Prime MMA 5 przyniosą kibicom wiele emocji. Na ten moment nie znamy żadnego pojedynku. Kto wystąpi w walce wieczoru? Czy będzie to znowu „Don Kasjo”? A może ktoś z gwiazd Prime jak Michał „Bagietka” Gorzelanczyk, Adam Soroko lub Ewa Piątkowska?

Zwiń
Kiedy Prime Show MMA 5? Gala Prime MMA 5 odbędzie się 4 marca 2023 roku. Gdzie Prime Show MMA 5? Na razie nie ma informacji, gdzie odbędzie się kolejna gala Prime MMA.