Gromda 4 już za nami! Pod koniec lutego wojownicy stanęli do walk na gołe pięści w ramach turnieju o 100 tysięcy złotych. Kiedy Gromda 4? Gromda 4 – drabinka. Gromda 4 – kto z kim? Gdzie obejrzeć Gromda 4? Wy pytacie, my odpowiadamy!

Kiedy Gromda 4?

Kiedy gala Gromda 4 – to pytanie zadawali sobie fani poprzednich gal pod szyldem Gromda, którzy ekscytują się krwawymi pojedynkami na gołe pięści. Kiedy gala Gromda 4? Wydarzenie odbyło się 26 lutego 2021 roku. Była to tym samym pierwsza gala Gromda w nowym roku.

Gromda 4 – kiedy? W ostatni weekend lutego 2021 roku!

Sprawdź typy na galę Gromda!

Gromda 4 – zawodnicy

zawodnicy gromda 4

Najważniejszym elementem każdej gali z pewnością są zawodnicy. Gromda 4 zapowiadała się niezwykle emocjonująco, patrząc na to, jacy zawodnicy staną do walk o czek na imponującą kwotę 100 tysięcy złotych. Nie zabrakło wojowników znanych z poprzednich edycji gal Gromda, a także nowych twarzy.

Tomasz "ZADYMA" Gromadzki

Zawodowy pięściarz kategorii junior ciężkiej, który startował już w walkach na Gromdzie. Jego bilans wynosi 2-0, więc jeszcze nie zaznał smaku porażki. Choć nie dysponuje imponującymi warunkami fizycznymi, nadrabia umiejętnościami, doświadczeniem z zawodowych ringów i ambicją. Prywatnie właściciel... zakładu pogrzebowego. Przeczytaj więcej o Zadymie

Damian "ACHILLES" Kowalczyk

Wysoki, bo mierzący blisko dwa metry zawodnik doświadczenie zdobywał głównie na ulicy, gdzie stoczył w trakcie swojej "kariery" dziesiątki pojedynków. Czy imponujące warunki fizyczne okażą się kluczem do pokonania kolejnych rywali również w ringu?

 

 

Kacper "POLISH MACHINE" Miklasz

Młody zawodnik od lat mieszkający w Niemczech, gdzie trenuje w klubie UFC Gym z takimi zawodnikami, jak gwiazdy KSW - Roberto Soldić czy Erko Jun. W Polsce dał się poznać jako waleczny zawodnik podczas gali Wotore, a także zadebiutował na zasadach MMA w organizacji FEN. Patrząc na jego umiejętności – z pewnością jest jednym z faworytów do końcowego triumfu w całym turnieju.

Paweł "BYKU" Strzelczyk

Kolejny wysoki zawodnik, ze sporym doświadczeniem w kicboxingu. Czy zaskoczy wszystkich podczas Gromda 4?

Piotr "HULK" Bączyk

Na co dzień trener personalny, a więc trudno powiedzieć cokolwiek o jego umiejętnościach, jeśli chodzi o sporty walki.

Piotr "CAPO" Półchłopek

Zawodnik znany z poprzednich gal Gromda, gdzie toczył pamiętne boje z takimi zawodnikami, jak "Lodówa" czy "Tyson".

Damian "GRABARZ" Zapart

Zawodnik z doświadczeniem w "podziemnym świecie" zarówno kickboxingu, jak i boksu. Czekamy na występ na Gromda 4!

Dominik "DOMINO" Machlik

Zawodnik rugby, który ma na swoim koncie szereg walk... na bramkach, gdyż pracuje jako ochroniarz. Dba o bezpieczeństwo między innymi podczas gal FAME MMA.

Łukasz "GOAT" Parobiec

Doświadczony zawodnik MMA, który swoje walki toczył na Wyspach Brytyjskich czy w KSW. Walczył także w Wotore czy już wcześniej na Gromdzie.

Daniel "HUNTER" Więcławski

Amatorski pięściarz, który ponoć regularnie nokautował swoich rywali, jeśli chodzi o pojedynki uliczne.

Krzysztof "DOBERMAN" Pietraszek

Drugi, po Parobcu, niezwykle doświadczony zawodnik MMA. Jego bilans nie jest imponujący, ale z pewnością spędził znacznie więcej czasu w klatce od swoich rywali, co może być jego atutem.

Triumfatorami poprzednich turniejów Gromda byli Krystian Kuźma, Mateusz Kubiszyn i Wasyl Hałycz. Wygrany turnieju Gromda 4 zmierzy się z tym ostatnim w pojedynku o 100 tysięcy złotych.

Sprawdż: Darmowy bonus

Gromda 4 walki – gdzie obejrzeć?

gromda 4 gdzie

Transmisja gali Gromda 4, podobnie jak poprzednich gal Gromda, odbyła się w systemie PPV. Walki Gromda 4 legalnie można było więc obejrzeć po zapłaceniu 19,99 zł.

Gromda 4 drabinka, kto z kim?

Gromda 4 drabinka – system drabinka na Gromda 4 był kluczowy dla losów całego turnieju. Gromda drabinka – na czym polega? Dzień przed galą organizatorzy wylosowali to, kto z kim walczy. Zawodnicy nie wiedzą więc wcześniej, pod jakiego rywala się przygotowywać.

System drabinka na Gromda 4 był identyczny, jak przy okazji poprzednich turniejów. Gromda 4 – kto z kim? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy dzień przed galą, gdy ogłoszona została zarówno drabinka turnieju Gromda 4, jak i zestawienia super walk.

Zobacz także: Najlepsi bukmacherzy


Kiedy Gromda 4?
Wydarzenie odbyło się 26 lutego 2021 roku. Była to tym samym pierwsza gala Gromda w nowym roku.
Gdzie obejrzeć Gromda 4?
Transmisja gali Gromda 4, podobnie jak poprzednich gal Gromda, odbyła się w systemie PPV. Walki Gromda 4 legalnie można było więc obejrzeć po zapłaceniu 19,99 zł.