Ztrolowany to kolejny z twórców internetowych, który próbuje swoich sił w MMA. Kim jest zawodnik znany z występów w FAME MMA czy Prime Show MMA?

Kim jest Ztrolowany?

Kto to Ztrolowany? Kim jest Ztrolowany? Jeśli ktoś śledzi polski rynek walk typu freak fight, z pewnością nie zadawał sobie tego typu pytań, gdy okazało się, że Ztrolowany wraca do startów i zawalczy na Prime Show MMA. Mężczyzna to streamer i twórca internetowy, który szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik FAME MMA. Ale o tym nieco później.

Ztrolowany imię i nazwisko

Ztrolowany to oczywiście pseudonim zawodnika. Jak nazywa się Ztrolowany? Jego imię i nazwisko to Sebastian Nowak.

Ztrolowany wiek

Jeśli chodzi o to, ile lat ma Ztrolowany, pierwsze informacje na ten temat poznaliśmy przy okazji premierowej gali FAME MMA. Ztrolowany miał wówczas 18 lat. Z racji tego, że był to 2018 rok, trzeba założyć, że wiek Ztrolowanego dziś to 23 lata.

Ztrolowany waga

Waga Ztrolowanego przy okazji jego debiutu w FAME MMA wynosiła 112 kilogramów. To, ile Ztrolowany waży dziś, przekonaliśmy się na gali Prime Show MMA. Waga Ztrolowanego to 107 kilogramów.

Ztrolowany wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Ztrolowany posiada imponujące warunki fizyczne i mierzy około 192 centymetrów.

Ztrolowany YouTube

Ztrolowany jako nastolatek, bo pod koniec 2011 roku, założył kanał na YouTube. Jego kanał o nazwie „Ztrolowany” zgromadził blisko 200 tysięcy subskrypcji, a materiały wrzucone przez niego obejrzano niespełna 20 milionów razy. Ztrolowany specjalizuje się w grze w CS:GO.

Ztrolowany steam

Z profilu Ztrolowanego na platformie steam możemy między innym dowiedzieć się, przez ile godzin grał w grę CS:GO. Według danych, stan na październik 2022 roku, było to łącznie grubo ponad trzy tysiące godzin.

Ztrolowany FAME MMA

Ztrolowany to prawdziwy weteran FAME MMA. Dość powiedzieć, że walczył między innymi na pierwszych dwóch galach tej organizacji. Podczas pierwszej edycji pokonał Michała "Bogasa" Bogawskiego. Z kolei na drugiej gali sprawił ogromną sensację, pokonując przed czasem Piotra „Bonus BGC” Witczaka.

Ztrolowany walka

Kolejna walka Ztrolowanego na FAME MMA miała miejsce dopiero na siódmej edycji. Przegrał wówczas jednogłośną decyzją sędziów z Maciejem Ratajem.

FAME MMA, wraz z kolejnymi galami, zaczęło stawiać na coraz popularniejszych twórców czy celebrytów. Ztrolowany, choć występował na pierwszych edycjach, nie zdołał przebić się do szeroko pojętego mainstreamu i wygląda na to, że stał się zbyt mało rozpoznawalny dla FAME MMA, żeby włodarze tej organizacji kontraktowali dla niego kolejne walki.

Ztrolowany Prime Show MMA

W 2022 roku, dla wielu z pewnością niespodziewanie, Ztrolowany wrócił do startów. Jak się okazało, w swoich szeregach zakontraktowała go federacja Prime Show MMA, zestawiając na pierwszej gali w historii tej organizacji pojedynek Ztrolowany vs Hecman. Ztrolowany zanotował pozytywny powrót do startów, wygrywając przez TKO w drugiej rundzie.

Ztrolowany vs Mielonidas

Na drugiej edycji Ztrolowany podejmował Marcina "Mielonidasa" Makowskiego, który powrócił do klatki z rekordem 2 porażek i 1 zwycięstwa. Dotychczas jego starcia kończyły się przed czasem przez nokaut lub nokaut techniczny. Przy zdziwieniu całej publiczności "Mielonidas" nie wymiękł, a nawet próbował swoich sił w drugiej rundzie. Niestety wszystko do czasu. W trzeciej odsłonie w jednej z akcji po zerwaniu klinczu Ztrolowany trafił potężnym prawym rywala, po którym ten padł na deski. Sebastian szybko doskoczył do Mielonidasa i zasypał go gradem ciosów, po których sędzia przerwał pojedynek.

Rewanż Ztrolowany vs Maciej Rataj

Na trzeciej gali w Radomiu, która odbyła się 1 października 2022 roku doszło do rewanżu Ztrolowanego z Maciejem Ratajem. Dla przypomnienia pierwsze ich starcie miało miejsce na FAME MMA 7 i wówczas Ztrolowany przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Na Prime Show MMA 3 tym razem sędziowie byli bardziej przychylni wygranej Sebastiana Nowaka.

Ztrolowany vs Tarzan

Po blisko rocznej przerwie od walk "Ztrolowany" stoczy swój siódmy pojedynek we freakach. Tym razem jego rywalem na gali Prime Show MMA 5 będzie Mateusz "Tarzan" Leśniak, który legitymuje się rekordem 2 zwycięstw i 2 porażek.

Ztrolowany MMA

Ztrolowany MMA trenuje w poznańskim klubie Czerwony Smok. Na jego mediach społecznościowych zamieszcza ujęcia z treningów między innymi pod okiem trenera Piotra Kamińskiego.

Ztrolowany rekord

Rekord Ztrolowanego w MMA wynosi więc 5-1. Wygrał z Bogasem, Bonusem BGC, Hecmanem, Mielonidasem i Maciejem Ratajem. Z tym ostatnim przegrał raz na FAME MMA 7.

Ztrolowany Instagram

Ztrolowany na Instagramie udziela się pod nazwą "ztrolowanyt". Jego konto obserwuje blisko 50 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Ztrolowany?
Ztrolowany to Sebastian Nowak.
Z czego znany jest Ztrolowany?
Ztrolowany szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal FAME MMA i Prime Show MMA.