Marcin Makowski, znany lepiej jako Mielonidas, jest zawodnikiem FAME MMA oraz członkiem Pompa Team. Mielonidas na FAME MMA – jaki ma bilans? Mielonidas wiek – czy wiadomo, ile zawodnik FAME MMA ma lat?

Kim jest Mielonidas?

Mielonidas kim jest

Marcin „Mielonidas” Makowski szerszej publiczności w internecie dał się poznać jako członek Pompa Team, czyli grupy esportowej założonej przez Szymona Kasprzyka, znanego lepiej jako IsAmU.

Niewiele wiadomo o działalności Mielonidasa poza siecią. Pod koniec sierpnia, tuż przed walką Mielonidasa z Łukaszem Lupą na FAME MMA, na fanpage IsAmUxPompa na Facebooku pojawił się wpis następującej treści, sugerujący, że dla Makowskiego występy na FAME MMA to główne źródło zarobku:

„Dla naszego Mielonidasa Fame MMA to główne źródło zarobku, w ostatnim momencie przyjął wyzwanie, bo Marcin boi się tylko mamy i potwora z szafy. Jeśli będziesz oglądać gale, to wspomóż Mielonidasa kupując PPV z jego linku. Ciebie to nic więcej nie kosztuje, a nasz Mielonka jak dużo sprzeda szybciej dostanie angaż na kolejną gale”.

Z racji tego, że o Mielonidasie w sieci nie ma zbyt dużo informacji, również jego wiek jest niewiadomą. W sieci nie ma potwierdzonych doniesień na temat wieku Mielonidasa.

Sprawdź, jakie są dostępne bonusy bez depozytu u bukmacherów.

Marcin Makowski FAME MMA

Mielonidas na FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 4, rywalizując z Patrykiem "Kizo" Wozińskim. Raper wydawał się zdecydowanym faworytem, ale niedoceniany Makowski zaskoczył wszystkich i pokonał Kizo przed czasem.

Na kolejny występ Mielonidas czekał do gali FAME MMA 7. Wskoczył wówczas na zastępstwo za kontuzjowanego Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i zmierzył się z Łukaszem Lupą. Tym razem Makowski musiał uznać wyższość rywala i został solidnie znokautowany przez Lupę, notując tym samym pierwszą porażkę w swojej przygodzie z MMA.

Jeśli chodzi o bilans Mielonidasa w FAME MMA, wynosi on tym samym 1-1. Walki Mielonidasa w obu przypadkach kończyły się przed czasem.

 

 

Mielonidas do swoich walk przygotowuje się w poznańskim klubie Czerwony Smok. W tym klubie trenują między innymi IsAmU, Borys Mańkowski czy Mateusz Gamrot, czyli byli mistrzowie KSW.

Walki Mielonidas – Lupa

mielonidas walki

Walka Mielonidas – Lupa na FAME MMA była ich rewanżowym starciem za pojedynek podczas gali na „liście” PunchDown. Wówczas górą również był Lupa, nokautując Makowskiego potężnym liściem z prawej ręki.

- Pierwszy raz w życiu Mielonidas był tak znokautowany, że padł – przyznał na gorąco po pojedynku IsAmU. Jak się później okazało, drugi raz miał miejsce na gali FAME MMA 7, gdzie raz jeszcze Makowskiego znokautował Lupa.

W obu przypadkach walki Mielonidas – Lupa kończyły się efektownymi triumfami tego drugiego. Nic nie wskazuje więc na to, żebyśmy mieli być świadkami trylogii i kolejnego pojedynku Makowskiego z Lupą.

Mielonidas Elite Fighters

Swój kolejny pojedynek Mielonidas stoczył na gali Elite Fighters. Pierwotnie miał wystąpić w "normalnej" walce, ale ostatecznie wielu rywali mu odmówiło i zawalczył z Mateuszem Murańskim, który tego wieczora stoczył już wcześniej walkę z Warszawskim Dresikiem. Mielonidas nie wykorzystał jednak zmęczenia rywala i dał się potężnie znokautować w pierwszej rundzie.

Mielonidas Instagram

Występy na galach FAME MMA i PunchDown oraz nagraniach Pompa Team sprawiły, że Mielonidas stał się bardziej rozpoznawalny w sieci. Profil Marcina Makowskiego na Instagramie pod nazwą "mielonidas" śledzi blisko 85 tysięcy obserwujących.

Zobacz również nasz ranking polskich bukmacherów.


Kim jest Mielonidas?
Marcin „Mielonidas” Makowski szerszej publiczności w internecie dał się poznać jako członek Pompa Team, czyli grupy esportowej założonej przez Szymona Kasprzyka, znanego lepiej jako IsAmU.
Z kim zawalczył w swojej debiutanckiej walce Mielonidas?
Mielonidas na FAME MMA zadebiutował na gali z numerem 4, rywalizując z Patrykiem "Kizo" Wozińskim.