Szymon Kasprzyk, znany lepiej jako IsAmU, to niezwykle popularny polski YouTuber oraz zawodnik FAME MMA. Kim jest IsAmU? Ile lat ma IsAmU? IsAmU wzrost – odpowiadamy na te pytania specjalnie dla was!

Kim jest IsAmU?

isamu kto to

Szymon IsAmU Kasprzyk urodził się 8 grudnia 1989 roku w Środzie Wielkopolskiej. Jeśli chodzi o wiek, IsAmU ma więc 31 lat. W sieci dał się poznać jako twórca nagrywający gameplaye z takich gier, jak FIFA czy Counter Strike, a także z vlogów na temat swojego codziennego życia.

Kanał IsAmU na YouTube powstał 30 stycznia 2012 roku. Kasprzyk na swoim kanale posiada ponad 2,4 miliona subskrybentów, dzięki czemu jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców na tej platformie.

Oprócz wieku kolejnym aspektem związanym z Kasprzykiem, który ciekawi internautów, jest wzrost IsAmU. Jeśli chodzi o wzrost, IsAmU mierzy 178 centymetrów. Podczas ostatniej walki na FAME MMA waga IsAmU wynosiła 76 kilogramów.

Szymon Kasprzyk FAME MMA

Debiut IsAmU na FAME MMA był jednym z najbardziej wyczekiwanych, jeśli chodzi o wszystkich zawodników w historii tej organizacji. Do walki IsAmU - Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak doszło podczas FAME MMA 3 w Łodzi. Starcie dwóch popularnych i lubianych YouTuberów było pojedynkiem wieczoru tej gali.

IsAmU do walki przystępował jako zdecydowany faworyt, gdyż ma on za sobą lata treningów parterowych w sportach walki. IsAmU trenuje w klubie Czerwony Smok, gdzie do swoich pojedynków przygotowują się między innymi Mateusz Gamrot czy Borys Mańkowski, kolejno zawodnicy UFC i KSW. Warto dodać, że do swojego debiutu w MMA DeeJayPallaside przygotowywał się w klubie Ankos MMA, innym klubie z Poznania, w którym w przeszłości trenował między innymi Mańkowski, kolega IsAmU.

DeeJayPallaside zaskoczył wszystkich tym, ile nauczył się w ciągu zaledwie kilku miesięcy treningów i postawił się bardziej doświadczonemu IsAmU. Ostatecznie Kasprzyk triumfował jednogłośną decyzją sędziów, notując udany debiut w FAME MMA.

IsAmU – Rafonix FAME MMA

Isamu córka

Do drugiej walki IsAmU na FAME MMA doszło podczas gali z numerem 5, gdzie pojedynkiem wieczoru było starcie Marcina Najmana i Piotra „Bonusa BGC” Witczaka. Rywalem Kasprzyka był Marcin Krasucki, znany szerszej publiczności jako Rafonix. Tym razem IsAmU nie zostawił werdyktu w rękach sędziów i pokonał Rafonixa w pierwszej rundzie efektownym duszeniem zza pleców.

Szymon Kasprzyk w FAME MMA stoczył więc dwie walki i obie wygrał. Kto będzie rywalem IsAmU na jednej z kolejnych gal FAME MMA?

IsAmU córka

Założyciel Pompa Team, jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Profil IsAmU na Instagramie obserwuje ponad 900 tysięcy followersów. IsAmU ma kilkunastoletnią córkę – Zuzannę Kasprzyk, która również posiada profil na Instagramie – z.kasprzyk1.

 

 

Partnerką IsAmU jest Monika, znana na Instagramie jako offensiveword. Kobietę obserwuję ponad 140 tysięcy ludzi. IsAmU wrzucił na swoje konto zdjęcie, z którego wywnioskować można było, że para spodziewa się dziecka. Gratulacje z powodu powiększenia rodziny w komentarzach złożyli mu między innymi Piotr „Bonus BGC” Witczak czy Adrian Salomon, znany w sieci jako Medusa.


Kim jest IsAmU?
Szymon Kasprzyk, znany lepiej jako IsAmU, to niezwykle popularny polski YouTuber, który dał się poznać jako twórca nagrywający gameplaye z takich gier, jak FIFA czy Counter Strike, a także z vlogów na temat swojego codziennego życia.
Kim jest partnerka IsAmU?
Partnerką IsAmU jest Monika, znana na Instagramie jako offensiveword. Kobietę obserwuję ponad 140 tysięcy ludzi.