DeeJayPallaside to jeden z najpopularniejszych twórców w polskim internecie. Kim jest DeeJayPallaside? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak?

Kim jest DeeJayPallaside? Kto to DeeJayPallaside? DeeJayPallaside jest influencerem, który największą popularność zdobył na YouTube. Konto na tej platformie założył we wrześniu 2011 roku. Na swoim kanale publikował przeróżne formaty, dostosowując się do trendów i oczekiwań odbiorców. DeeJayPallaside prowadzi również sklep internetowy, a do niedawna pracował również jako prowadzący studia FAME MMA.

Pseudonim DeeJayaPallaside'a to Żiżej.

DeeJayPallaside imię i nazwisko

Jakie jest imię i nazwisko DeeJayaPallaside'a? Popularny youtuber w rzeczywistości nazywa się Daniel Pawlak.

DeeJayPallaside wiek

DeeJayPallaside ile ma lat? Daniel Pawlak urodził się w 1994 roku, a więc aktualnie ma 29 lat.

DeeJayPallaside wzrost

Ile wzrostu ma DeeJayPallaside? DeeJayPallaside ma 175 centymetrów wzrostu.

DeeJayPallaside waga

Wagę DeeJayaPallaside'a poznaliśmy przy okazji jego debiutu w FAME MMA. Na oficjalnym ważeniu Daniel Pawlak wniósł na wagę 73 kilogramy.

Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak pochodzenie

Skąd pochodzi DeeJayPallaside? Daniel Pawlak urodził się w Obornikach, jednak aktualnie mieszka w Poznaniu.

DeeJayPallaside afera

Z DeeJayPallaside'em wiążę się wiele afer, jednak ta najgłośniejsza wybuchła we wrześniu 2023 roku. Wszystko za sprawą afery Pandora Gate, która postawiła pod znakiem zapytania wiele internetowych karier.

DeeJayPallaside Pandora Gate

DeeJayPallaside nie był co prawda zamieszany w samą Pandora Gate, bowiem nie udowodniono mu kontaktów z małoletnimi dziewczynami. Przypomniano jednak jego filmy sprzed wielu lat, w których pokazywał on, że dostaje od fanek dość kontrowersyjne zdjęcia. Youtuber zachęcał na swoich filmach dziewczyny, aby wysyłały mu więcej tego typu zdjęć, a także komentował je w dość wulgarny sposób.

Żiżej odniósł się do całej sprawy, nagrywając na swoim Instagramie ponad pięciominutowe oświadczenie.

Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak MMA

DeeJayPallaside w MMA to coś, na co czekało wielu fanów tego youtubera. Ostatecznie DeeJayPallaside podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA i zadebiutował w tej formule 30 marca 2019 roku na gali FAME MMA 3.

DeeJayPallaside FAME MMA

DeeJayPallaside na FAME MMA stoczył jedną walkę. Podczas FAME MAM 3 zmierzył się z Isamu. Podczas typowania FAME MMA z udziałem DeeJayPallaside'a większość osób stawiało na faworyzowanego rywala Pawlaka. Przewidywania ekspertów powierdziły się, bowiem Daniel Pawlak przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Na tym jednak nie zakończyła się przygoda youtubera z organizacją FAME MMA. DeeJayPallaside rozpoczął bowiem pracę jako konferensjer i prowadził studio podczas wielu gal FAME MMA. We wrześniu 2023 roku organizacja FAME postanowiła zakończyć współpracę z Danielem Pawlakiem.

Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak pies

DeeJayPallaside od wielu lat posiada psa, który jest niezwykle charakterystyczny. Jego rasa to Samojed. Warto również dodać, że youtuber postanowił założyć swojemu psu Instagrama.

DeeJayPallaside YouTube

DeeJayPallaside na YouTube działa od września 2011 roku. Zgromadził on na swoim kanale blisko 2 miliony subskrypcji, a wszystkie jego filmy obejrzano ponad 230 milionów razy.

DeeJayPallaside Instagram

DeeJayPallaside na Instagramie prowadzi konto pod nickiem @deejaypallaside. Aktualnie na swoim profilu posiada blisko 650 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się DeeJayPallaside? 
DeeJayPallaside to tak naprawdę Daniel Pawlak.
Ile lat ma DeeJayPallaside? 
DeeJayPallaside urodził się w 1994 roku, a zatem ma 29 lat.