Wiele osób liczyło na powrót do świata freak fightów Daniela Magicala. Na ten moment możemy jedynie oglądać w klatce jego brata, czyli Magicala Jr-a. Jego ostatnia walka znalazła się na karcie walk Prime MMA 8. Sprawdź kim jest Magical Jr!

Kim jest Łukasz Magical Jr?

Kto to Magical Jr? Magical Jr znany jest głównie z tego, że jest młodszym bratem Daniela Magicala. W 2023 roku stoczył swoją pierwszą walkę, przegrywając na Clout MMA 2 z Adrianem Ciosem. Po tym starciu dołączył do organizacji Prime MMA.

Magical Jr imię i nazwisko

Jak nazywa się Magical Jr? Brat Daniela Magicala nazywa się Łukasz Malankowski.

Łukasz Magical Jr wiek

Ile lat ma Magical Jr? Łukasz Malankowski urodził się w 2002 roku. Oznacza to, że rocznikowo ma 22 lata.

Łukasz Magical Jr wzrost

Ile wzrostu ma Magical Jr? Magical Jr ma ponad 180 centymetrów wzrostu.

Łukasz Magical Jr waga

Ile waży Magical Jr? Przy okazji ostatniej walki Łukasz Magical Jr wniósł na wagę 93 kilogramy.

Magical Jr walki

Swoją debiutancką walkę Magical Jr odbył w organizacji Clout MMA. W 2024 roku związał się z federacją Prime MMA i to tam będzie toczył kolejne walki.

Magical Jr rekord

Jaki rekord ma Magical Jr? Rekord 22-latka nie jest zbyt okazały, bowiem Malankowski stoczył tylko jedną przegraną walkę.

Rekord MMA: 0-1

Magical Jr Prime MMA

Magical Jr swój debiut w MMA miał zanotować w organizacji Prime MMA. Malankowski miał zmierzyć się z Adrianem Ciosem na Prime MMA 5. Ostatecznie Cios wycofał się z walki w dzień gali, a pojedynek ten finalnie odbył się na Clout MMA 1.

Magical Jr - Prime MMA 7

Walka Magical Jr vs Kuba Lasik miała odbyć się na gali Prime MMA 7, która została zaplanowana na 13 stycznia. W karcie walk doszło jednak to wielu przetasowań i finalnie Magical Jr wziął udział w Igrzyskach Gladiatorów, czyli turnieju 2 na 2. Wraz z Dawidem Harasem pokonali w półfinale Kubę Lasika i "Czarnego Polaka", jednak w finale nie dali rady duetowi "Puszbarber" i Tomasz Olejnik.

Magical Jr - Prime MMA 8

Na gali Prime MMA 8, która odbyła się 13 kwietnia 2024 roku w Warszawie, Magical Jr ponownie wystąpił w Igrzyskach Gladiatorów. W pierwszej walce, w parze z Kamerzystą, przegrał z Rafałem Pazikiem i Maciejem "Wujkiem Samo Zło" Gnatowskim.

Magical Jr Clout MMA

Po początkowo nieudanej przygodzie w Prime MMA Magicala Jr-a postanowiło zakontraktować Clout MMA. Debiut Malankowskiego w tej organizacji odbył się na pierwszej edycji, która odbyła się 5 sierpnia 2023 roku w Warszawie.

Magical Jr vs Adrian Cios

Walka Magical Jr vs Adrian Cios to pojedynek, który odbył się podczas gali Clout MMA 1. Konflikt między zawodnikami narastał przez wiele tygodni. Powodem sporu w dużej mierze była poprzednia dziewczyna Daniela Magicala, która rzuciła Daniela i nawiązała bliższe relacje właśnie z Adrianem Ciosem oraz jego znajomymi. Magical zarzucił Ciosowi zdradę, bowiem wcześniej Adrian utrzymywał koleżeńskie relacje z rodziną Zwierzyńskich.

Ostatecznie w walce lepszy okazał się Adrian Cios, który zdominował Magicala Jr-a parterowo i wygrał w trzeciej rundzie przez TKO.

Magical Jr dziewczyna

Przez długi czas to, czy Magical Jr ma dziewczynę, było owiane tajemnicą. W sierpniu 2023 roku pojawiło się pierwsze zdjęcie Malankowskiego z jego partnerką. Na fotografii nie było jednak widać twarzy dziewczyny, a więc nie wiadomo kim dokładnie jest wybranka Magicala Jr-a.

Łukasz Magical Jr Instagram

Magical Jr Instagram prowadzi podobnie jak każdy influencer. Młodszego brata Daniela Magicala można znaleźć na tej platformie pod nickiem @lukaszmagical. 21-latek na swoim koncie zgromadził do tej pory 103 tysiące obserwujących.


Ile lat ma Łukasz Magical Jr?
Magical Jr ma 22 lata.
Kim jest Magical Jr?
Magical Jr to młodszy brat Daniela Magicala.