Wiele osób liczyło na powrót do świata freak fightów Daniela Magicala. Na ten moment nie zdecydował się on na podpisanie kontraktu z żadną z federacji. Do klatki już niebawem wejdzie jednak jego brat. Sprawdź kim jest Magical Jr?

Kim jest Łukasz Magical Jr?

Kim jest Magical Jr? Kto to Magical Jr? Magical Jr znany jest głównie z tego, że jest bratem Daniela Magicala.

Łukasz Magical Jr imię i nazwisko

Jak nazywa się Magical Jr? Brat Daniela Magicala nazywa się Łukasz Malankowski.

Łukasz Magical Jr wiek

Ile lat ma Magical Jr? Łukasz Malankowski urodził się w 2002 roku. Oznacza to, że rocznikowo ma 21 lat.

Łukasz Magical Jr wzrost

Ile wzrostu ma Magical Jr? Dokładny wzrost brata Daniela Magicala poznamy przy okazji jego walki na Prime Show MMA 5. Można jednak z przekonaniem stwierdzić, że Magical Jr ma ponad 180 centymetrów wzrostu.

Łukasz Magical Jr waga

Ile waży Magical Jr? Wagę Łukasza Malankowskiego poznamy dzień przed galą Prime Show MMA 5, podczas oficjalnego ważenia. Wydaje się jednak, że 21-latek może ważyć około 85 kilogramów.

Łukasz Magical Jrwalki

Swoje walki Magical Jr będzie toczył w organizacji Prime Show MMA. To właśnie z tą federacją bowiem związał się kontraktem brat Daniela Magicala. Zakłady na walki Magical Jr-a w Prime Show MMA obsługuje Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna).

Łukasz Magical Jr rekord

Jaki rekord ma Magical Jr? Bilans Łukasza Malankowskiego na ten moment wynosi 0-0. Magical Jr nie stoczył bowiem jeszcze żadnej walki.

Rekord MMA: 0-0-0

Łukasz Magical Jr Prime Show MMA

Początkowo mówiło się o możliwości zakontraktowania przez Prime Show MMA Daniela Magicala. Ostatecznie jednak do tego nie doszło, ale federacja postanowiła sięgnąć po młodszego brata influencera. W ten właśnie sposób kontrakt z Prime Show MMA podpisał Magical Jr, czyli Łukasz Malankowski. Jego debiut został zaplanowany na galę Prime Show MMA 5, która odbędzie się 1 lipca we Wrocławiu.

Łukasz Magical Jr vs Adrian Cios

Walka Magical Jr vs Adrian Cios to pojedynek, który odbędzie się podczas gali Prime Show MMA 5. Konflikt między zawodnikami narasta już od kilku tygodni. Powodem sporu jest w dużej mierze była dziewczyna Daniela Magicala, która rzuciła Daniela i nawiązała bliższe relacje właśnie z Adrianem Ciosem oraz jego znajomymi. Magical zarzucił Ciosowi zdradę, bowiem wcześniej Adrian utrzymywał koleżeńskie relacje z rodziną Zwierzyńskich.

Łukasz Magical Jr Instagram

Magical Jr Instagram prowadzi podobnie jak każdy influencer. Młodszego brata Daniela Magicala można znaleźć na tej platformie pod nickiem @lukaszmagical. 21-latek na swoim koncie zgromadził do tej pory 103 tysiące obserwujących.


Ile lat ma Łukasz Magical Jr?
Magical Jr ma 21 lat.
Z kim Łukasz Magical Jr zawalczy w debiucie w Prime Show MMA?
Magical Jr w debiucie w MMA zmierzy się z Adrianem Ciosem.