Adrian Cios był jednym z bohaterów gali Prime Show MMA. Kim jest Adrian Cios? Adrian Cios MMA – kto był jego rywalem w klatce w debiutanckiej walce?

Kim jest Adrian Cios?

Adrian Cios jest trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. Na jego mediach społecznościowych możemy zapoznać się z usługami, jakie oferuje swoim klientom. Są to między innymi: opieka trenerska online, indywidualne plany dietetyczne, indywidualne plany treningowe czy stała konsultacja trenerska.

Adrian Cios wiek

Adrian cios wiek, czyli ile lat ma Adrian Cios? Trener personalny urodził się dokładnie 4 marca 1998 roku, a więc jest w wieku 26 lat.

Adrian Cios waga

Adrian Cios waga, czyli ile waży zawodnik Prime Show MMA? Podczas ostatniej edycji tej freak-fightowej federacji Cios wniósł na wagę 81 kilogramów.

Adrian Cios wzrost

Adrian Cios wzrost, czyli ile mierzy zawodnik sportów sylwetkowych i freak-fightowych? Wzrost Adriana Ciosa to 177 centymetrów.

Adrian Cios rekord

Jaki jest rekord Adriana Ciosa? Do tej pory Cios stoczył pięć starć. Cztery z nich przegrał, a zwyciężył tylko jedno. Jego rekord wynosi zatem 1-4.

Rekord MMA: 1-4-0

Adrian Cios walki

Cios przed galą MMA-VIP nie miał za sobą debiutu w MMA. Miało do niego dojść pod koniec 2020 roku na gali WIP (Walcz i Pomagaj), która miała być charytatywnym wydarzeniem, w którego trakcie zmierzyć mieli się przedstawiciele różnych dziedzin czy dyscyplin sportu. Do wydarzenia jednak nie doszło ze względu na pandemię koronawirusa.

Maciej Rataj, były rywal Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego na gali FAME MMA, zarzucił Ciosowi, że ten zrezygnował z walki na gali WIP na rzecz pojedynku na gali Marcina Najmana. Cios wrzucił jednak nagranie, na którym stanowczo wyjaśnia, że nic takiego nie miało miejsca, gdyż gala WIP zwyczajnie została odwołana.

„Jest to wielka bzdura, na gali charytatywnej miałem walczyć w listopadzie. Była ona przekładana, aż w końcu i odwołana z późniejszym terminem” - napisał trener personalny na swoim instagramowym profilu, załączając film z wyjaśnieniami.

Adrian Cios Prime Show MMA

Adrian Cios stoczył walkę na pierwszej gali Prime Show MMA. Jego rywalem był Dawid Ambro, z którym Cios przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie.

Adrian Cios vs Michał Cichy

W drugim pojedynku, tym razem na gali Prime Show MMA 3, Cios zawalczył z dziennikarzem i reporterem portalu MMA.pl - Michałem Cichy. Przed starciem bukmacherzy nie dawali żadnych szans Cichemu. Nikt nie wiedział, czego można się po nim spodziewać. Pokazał jednak, że potrafi zaskoczyć, kiedy podczas ceremonii ważenia uderzył swojego rywala z liścia. Była to kara za to, że Adrian Cios nie zmieścił się w limicie wagowym. Cała walka była dość wyrównana, ale w ostatnim etapie starcia Cichy był wyraźnie aktywniejszy. Sędziowie orzekli jednogłośnie zwycięstwo Michała Cichego.

Adrian Cios Magical

Adrian Cios vs Magical Jr to pojedynek, który miał odbyć się na gali Prime Show MMA 5. Ostatecznie jednak do niego nie doszło, bowiem Cios twierdził, że obiecano mu inne warunki niż ma zapisane w kontrakcie i z tego powodu nie wyjdzie on do klatki. Do tej sytuacji doszło już podczas trwania gali, dlatego kibice zarzucili Ciosowi, że przestraszył się Magicala Jr-a i od początku nie zamierzał wyjść do walki.

Adrian Cios MMA-VIP

Choć do walki Ciosa nie doszło pod koniec 2020 roku, nie musiał on długo czekać na debiut w zawodowym MMA. Jego rywalem podczas gali MMA-VIP był Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki. Walka Cios – Fit Dzik reklamowana była jako starcie "o najlepszego trenera personalnego".

Fit Dzik był bardziej doświadczony od swojego rywala i było to widać w klatce. Łomnicki pewnie wypunktował Ciosa, zadając mu porażkę w debiutanckiej walce. Mimo przegranej, Cios stwierdził, że nie zamierza rezygnować z MMA i w przyszłości będzie chciał ponownie sprawdzić się w tej formule.

Adrian Cios Alan Kwieciński

Adrian Cios jest skonfliktowany z innym z popularnym zawodników, Alanem Kwiecińskim. Jak przyznał Alanik, miał zawalczyć z Ciosem na Prime Show MMA, ale ze względu na konflikt terminów nie było to możliwe do zrobienia i ostatecznie federacja zestawiła Ciosa z Ambro.

Adrian Cios aktor

Adrian Cios próbuje swoich sił również w aktorstwie, gdzie ma na swoim koncie kilka epizodów w serialach telewizyjnych. W styczniu 2020 roku na swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z planu serialu Gliniarze, który pokazywany jest w telewizji Polsat. Podpisał je następującymi słowami.

Pozdrowienia z planu Gliniarze. Co tu dużo mówić... Mega atmosfera, zajebista ekipa i ogrom pozytywnej energii.

Adrian Cios Instagram

Cios jest aktywny na mediach społecznościowych, a walka na gali Marcina Najmana z pewnością zwiększyła jego popularność. Jak na razie profil Adriana Ciosa na Instagramie o nazwie @mr_cios śledzi ponad 270 tysięcy obserwujących.


Kim jest Adrian Cios?
Adrian Cios jest trenerem personalnym i zawodnikiem MMA występującym na galach freakowych.
Kto był rywalem Adriana Ciosa na gali MMA-VIP?
Rywalem Ciosa podczas gali MMA-VIP był Tomasz Fit Dzik Łomnicki.