Adrian Cios zdobył popularność głównie dzięki występom na galach freakowych. Jego nazwisko znalazło się także w karcie walk FAME MMA 21. Kim jest Adrian Cios? Z kim Adrian Cios zawalczy w kolejnej walce? Poznaj szczegóły dotyczącego tego zawodnika i jego kariery!

Kim jest Adrian Cios?

Kto to Adrian Cios? Adrian Cios jest zawodnikiem MMA i postacią internetową. Dużą popularność zawdzięcza przede wszystkim Amadeuszowi Ferrari, który w dużym stopniu wypromował Ciosa. Od 2021 roku toczy walki na galach freak fightowych takich jak MMA-Vip, Prime MMA czy Clout MMA.

Adrian Cios wiek

Adrian cios wiek, czyli ile lat ma Adrian Cios? Mężczyzna urodził się dokładnie 4 marca 1998 roku, a więc jest w wieku 26 lat.

Adrian Cios waga

Adrian Cios waga, czyli ile waży zawodnik Clout MMA? Przy okazji swojej ostatniej walki Cios wniósł na wagę około 84 kilogramów.

Adrian Cios wzrost

Adrian Cios wzrost, czyli ile mierzy zawodnik sportów sylwetkowych i freak fightowych? Wzrost Adriana Ciosa to 178 centymetrów.

Adrian Cios rekord

Jaki jest rekord Adriana Ciosa? Do tej pory stoczył on dziesięć starć - pięć z nich przegrał i tyle samo zwyciężył.

Rekord MMA: 5-5

Adrian Cios walki

Cios walki toczył już w trzech różnych organizacjach. Występował bowiem w MMA-Vip, Prime Show MMA oraz Clout MMA. Pod koniec 2020 roku miał on wystąpić na gali WIP (Walcz i Pomagaj), która miała być charytatywnym wydarzeniem, w trakcie którego zmierzyć mieli się przedstawiciele różnych dziedzin czy dyscyplin sportu. Do wydarzenia jednak nie doszło ze względu na pandemię koronawirusa.

Adrian Cios FAME MMA

Po występach w Clout MMA, Prime MMA i MMA Vip Adrian Cios podpisał kontrakt z największą federacją freak fightową, czyli FAME MMA. Jego debiut w tej organizacji odbędzie się 18 maja 2024 roku w Gliwicach na gali FAME MMA 21.

Adrian Cios vs Tomasz Oświeciński

Do walki Cios vs Oświeciński doszło na gali FAME MMA 21. Dla obu zawodników był to debiut w tej organizacji. Wiele osób faworyzowało w tym starciu Oświecińskiego, który potwierdził te przewidywania, wygrywając już w pierwszej rundzie.

Adrian Cios Clout MMA

Walka Adrian Cios vs Magical Jr odbyła się na gali Clout MMA 1. Cios był w tym pojedynku skazywany na porażkę, jednak zaskoczył on fanów dobrą dyspozycją. 25-latek całkowicie zdominował zapaśniczo Magicala Jr-a i ostatecznie zwyciężył w trzeciej rundzie przez ciosy w parterze.

Adrian Cios Najman

Konflikt na linii Adrian Cios Marcin Najman sięga 2021 roku, gdy Cios walczył w organizacji MMA-Vip, której współwłaścicielem był Marcin Najman. Adrian w bardzo negatywnych słowach wypowiadał się na temat tej federacji i po drugiej walce zapowiedział, że nie zawalczy więcej dla MMA-Vip.

Zostałem niedoceniony, zostałem odsunięty na bok (...) umowę mam niepodpisaną, badań nie mam dostarczonych, k***a jedna wielka pie****na gorycz. (...) mój pokój w hotelu, który ja mam dla siebie prywatny, jako chyba jedynemu zawodnikowi został nieopłacony. Marcin (Najman - przyp. red.) przekazał, że on nie będzie płacił za to.

Jak się okazało, Adrian Cios chował urazę do Najmana przez ponad dwa lata. 25-latek na pierwszej konferencji przed Clout MMA 2 zarzucił Marcinowi, że ten blokował go wszędzie i utrudniał mu prowadzenie kariery w social mediach. Konflikt pomiędzy Ciosem a Najmanem jest na tyle poważny, że Cios uderzył "El Testosterona".

Do rozwiązania konfliktu doszło 28 października 2023 roku na gali Clout MMA 2. Właśnie wtedy odbyła się walka Cios vs Najman. Pojedynek potrwał zaledwie 35 sekund i zakończył się dyskwalifikacją Marcina Najmana za nielegalne ciosy w tył głowy.

Adrian Cios vs Marcin Najman 2

Przez to, że pierwsza walka Cios vs Najman wywołała wiele kontrowersji, organizacja Clout MMA postanowiła doprowadzić do natychmiastowego rewanżu. Drugi pojedynek pomiędzy Najmanem a Ciosem odbył się 29 grudnia 2023 roku na gali Clout MMA 3. Walka jednak zakończyła się w identyczny sposób, bowiem Najman został zdyskwalifikowany za nielegalne ciosy w tył głowy.

Adrian Cios vs Prezes FEN

Na gali Clout MMA 4 Adrian Cios zmierzył się z dużo starszym Pawłem Jóźwiakiem. Był on zdecydowanym underdogiem, lecz pokazał się ze świetnej strony i udało mu się wygrać przez jednogłośną decyzję.

Adrian Cios MMA VIP

Choć do walki Ciosa nie doszło pod koniec 2020 roku, nie musiał on długo czekać na debiut w zawodowym MMA. W lutym 2021 roku wystąpił bowiem na MMA-Vip 1. Jego rywalem podczas tej gali był Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki.

Fit Dzik był bardziej doświadczony od swojego rywala i było to widać w klatce. Łomnicki pewnie wypunktował Ciosa, zadając mu porażkę w debiutanckiej walce. Mimo przegranej Cios stwierdził, że nie zamierza rezygnować z MMA i w przyszłości będzie chciał ponownie sprawdzić się w tej formule.

Adrian Cios wystąpił również na drugiej edycji MMA-Vip. Jego rywalem był Mateusz Kisiel. Tym razem Cios poradził sobie znacznie lepiej, bowiem pokonał Kisiela już w pierwszej rundzie przez poddanie.

Adrian Cios Prime MMA

Po dwóch walkach na MMA-Vip Adrian Cios podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA. Wystąpił on na premierowej edycji tej gali, która odbyła się 19 lutego 2022 roku w Łodzi.

Adrian Cios vs Ambro

Cios w swoim debiucie w Prime Show MMA zmierzył się z Dawidem Ambro. Między zawodnikami dało się wyczuć złą krew, bowiem już na konferencji przed galą doszło do rękoczynów.

W walce Ambro nie dał jednak Ciosowi najmniejszych szans, wygrywając już w pierwszej rundzie.

Adrian Cios vs Michał Cichy

Kolejny występ Adrian Cios zanotował na gali Prime MMA 3. Cios zawalczył z dziennikarzem i reporterem portalu MMA.pl - Michałem Cichy. Cała walka była dość wyrównana, ale w ostatnim etapie starcia Cichy był wyraźnie aktywniejszy. Sędziowie orzekli jednogłośnie zwycięstwo Michała Cichego.

Adrian Cios vs Sasha

Adrian Cios wystąpił również na gali Prime MMA 4. Zmierzył się wtedy z Aleksandrem "Sashą" Muzheiko. Walka zakończyła się po zaledwie 13 sekundach. Cios został całkowicie zdominowany przez Sashę, który ubił go w parterze.

Adrian Cios Magical

Adrian Cios vs Magical Jr to pojedynek, który miał odbyć się na gali Prime Show MMA 5. Ostatecznie jednak do niego nie doszło, bowiem Cios twierdził, że obiecano mu inne warunki niż ma zapisane w kontrakcie i z tego powodu nie wyjdzie on do klatki. Do tej sytuacji doszło już podczas trwania gali, dlatego kibice zarzucili Ciosowi, że przestraszył się Magicala Jr-a i od początku nie zamierzał wyjść do walki.

Adrian Cios Alan Kwieciński

Adrian Cios był również skonfliktowany z innym z popularnym zawodników, Alanem Kwiecińskim. Jak przyznał Alanik, miał zawalczyć z Ciosem na Prime Show MMA, ale ze względu na konflikt terminów nie było to możliwe do zrobienia i ostatecznie federacja zestawiła Ciosa z Ambro. Do konfrontacji Alana z Ciosem doszło podczas udzielania wywiadów, jednak Kwieciński łatwo "wyjaśnił" Adriana.

Adrian Cios aktor

Adrian Cios próbuje swoich sił również w aktorstwie, gdzie ma na swoim koncie kilka epizodów w serialach telewizyjnych. W styczniu 2020 roku na swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z planu serialu Gliniarze, który pokazywany jest w telewizji Polsat. Podpisał je następującymi słowami.

Pozdrowienia z planu Gliniarze. Co tu dużo mówić... Mega atmosfera, zajebista ekipa i ogrom pozytywnej energii.

Adrian Cios Instagram

Cios jest aktywny na mediach społecznościowych. Jak na razie profil Adriana Ciosa na Instagramie, o nazwie @mr_cios, śledzi ponad 260 tysięcy obserwujących.


Kim jest Adrian Cios?
Adrian Cios jest influencerem i zawodnikiem MMA występującym na galach freakowych.
Czy Adrian Cios wygrał z Magicalem Jr-em?
Adrian Cios pokonał Magicala Jr-a przez jednogłośną decyzję sędziów na Clout MMA 1.