Michał Cichy to kolejna osoba, która zdecydowała się na udział w galach typu freak fight. Jego ostatni pojedynek odbył się na gali Prime MMA 7. Kto to jest Michał Cichy? Ile lat ma Michał Cichy? Z czego jest znany Michał Cichy?

Kim jest Michał Cichy?

Kim jest Michał Cichy? Kto to Michał Cichy? Michał Cichy to były dziennikarz sportowy, natomiast aktualnie zawodnik Prime MMA. Znany jest przede wszystkim z pracy na portalu MMA.pl. Cichy pochodzi z Buska-Zdroju, ale obecnie mieszka w Warszawie.

W 2023 roku postanowił wejść również w świat polityki. Zdecydował się bowiem wystartować w wyborach parlamentarnych do Sejmu z list Konfederacji.

Michał Cichy wiek

Ile ma lat Michał Cichy? Cichy urodził się 29 kwietnia 1990 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy 34 lata.

Michał Cichy wzrost

Wzrost Michała Cichego poznaliśmy przy okazji jego debiutu w MMA. Wynosi on 175 centymetrów.

Michał Cichy waga

Ile waży Michał Cichy? Przy okazji ostatniej walki Michał Cichy wniósł do klatki ponad 90 kilogramów.

Michał Cichy walka

Dla Michała Cichego walki w MMA to jedynie dodatek do pracy, który jednak może przynieść owoce w jego dalszej karierze reportera, komentatora i dziennikarza. Przygotowania do walk to zawsze szansa na zobaczenie od kuchni jak to wszystko wygląda z perspektywy zawodnika. Cichy debiut w MMA zanotował na gali Prime Show MMA 3 w starciu z Adrianem Ciosem.

Michał Cichy Prime MMA

Michał Cichy w przeszłości pełnił kilka funkcji w federacji Prime Show MMA. Początkowo prowadził studio, konferencje oraz wywiady z zawodnikami w klatce i poza nią. Na Prime Show MMA 3 zadebiutował w klatce z Adrianem Ciosem.

Michał Cichy vs Adrian Cios

Michał Cichy vs Adrian Cios to pierwsza walka, którą Cichy stoczył w MMA. Odbyła się ona 1 października 2022 roku na gali Prime Show MMA 3. Obaj zawodnicy wyraźnie nie pałali do siebie sympatią.

Na pierwszej i drugiej konferencji panowie nie szczędzili sobie gorzkich słów, a przy próbie face to face Cios chciał uderzyć rywala z liścia, ale nie trafił z najbliższej odległości. Na oficjalnym ważeniu Cichy zrewanżował się Ciosowi, policzkując go. Jak się później okazało, Cichy zrobił to, gdyż Cios zachował się niehonorowo, nie mieszcząc się w określonym limicie wagowym.

Walka odbyła się na pełnym dystansie. Była ona niezwykle zacięta, jednak finalnie zwyciężył Michał Cichy przez jednogłośną decyzję sędziów.

Michał Cichy vs Marek Jówko

Cichy do klatki Prime MMA powrócił 13 stycznia 2024 roku. To właśnie wtedy, podczas gali Prime MMA 7, zmierzył się z Markiem Jówko, pokonując go już w pierwszej rundzie przez TKO po 31 sekundach.

Michał Cichy High League

W lutym 2023 roku Michał Cichy został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League. Pierwsza walka Cichego dla tej federacji została zaplanowana na 18 marca w Spodku w Katowicach. Dziennikarz zmierzy się z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem.

Michał Cichy Szalony Reporter

Michał Cichy vs Szalony Reporter to walka, do której doszło na gali High League 6. Konflikt pomiędzy zawodnikami rozpoczął się od wyzwania do pojedynku, które Cichy rzucił w stronę Matysiaka. Przez pewien czas wydawało się, że do starcia nie dojdzie, ponieważ Szalony Reporter miał podpisany kontrakt z FAME MMA natomiast Cichy z Prime Show MMA. Walkę zdecydowała się jednak zorganizować federacja High League.

Ostatecznie pojedynek ten potrwał pełen dystans i wygrał Szalony Reporter przez jednogłośną decyzję sędziów.

Michał Cichy edukacja

Mało kto wie, ale Michał Cichy jest magistrem politologii ze specjalizacją marketing polityczny. Studia w tym kierunku ukończył w 2014 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Michał Cichy wybory

23 sierpnia 2023 roku Michał Cichy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że wystartuje w wyborach parlamentarnych. Cichy już od dawna nie ukrywał swojego zainteresowania polityką. Ostatecznie były dziennikarz MMA.pl wystartował z list Konfederacji.

Michał Cichy YouTube

Michał Cichy jest obecny na YouTube. Konto założył rok temu. Na kanale znaleźć możemy oczywiście filmy związane ze sztukami walk. Śledzi go ponad 34 tysiące subskrybujących. Więcej filmów i wywiadów z jego udziałem można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube portalu MMA.pl.

Michał Cichy Instagram

Michał Cichy Instagram, czyli czy byłu reporter portalu MMA.pl ma konto na tej platformie? Cichy prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @michalcichymma. Jego poczynania obserwuje niespełna 50 tysięcy followersów.


Ile lat ma Michał Cichy?
Michał Cichy rocznikowo ma 34 lata.
Kto to Michał Cichy?
Michał Cichy jest znany w środowisku sztuk walk. Przez lata pracował jako reporter w MMA.pl, a od niedawna jest także zawodnik walczącym na galach freakowych.