Michał Cichy to kolejny zawodnik, który zdecydował się na udział w galach typu freak fight. Kto to jest Michał Cichy? Ile lat ma Michał Cichy? Z czego jest znany Michał Cichy?

Kim jest Michał Cichy?

Michał Cichy to dziennikarz sportowy i reporter popularnego portalu o tematyce sztuk walki MMA.pl. Ma on także udane występy w roli komentatora i konferansjera w Prime Show MMA i The War. Cichy pochodzi z Buska-Zdroju, ale obecnie mieszka w Warszawie.

Michał Cichy edukacja

Mało kto wie, ale Michał Cichy jest magistrem politologii ze specjalizacją marketing polityczny. Studia w tym kierunku ukończył w 2014 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Michał Cichy wiek

Michał Cichy wiek, czyli ile lat ma reporter portalu MMA.pl? Nie jest znana dokładna data urodzin dziennikarza, jednak wiadomo, że ma on 32 lata.

Michał Cichy wzrost

Michał Cichy wzrost, czyli jak wysoki jest dziennikarz? Wzrost Michała Cichego poznaliśmy przy okazji jego debiutu w MMA. Wynosi on 175 centymetrów.

Michał Cichy waga

Waga Michała Cichego oscyluje w okolicach 80 kilogramów. Dokładną wagę zawodnika poznamy jednak dzień przed galą na oficjalnym ważeniu.

Michał Cichy walka

Dla Michała Cichego walki w MMA to jedynie dodatek do pracy, który jednak może przynieść owoce w jego dalszej karierze reportera, komentatora i dziennikarza. Przygotowania do walki to zawsze szansa na zobaczenie od kuchni jak to wszystko wygląda z perspektywy zawodnika. Na Prime Show MMA 3 zmierzył się z Adrianem Ciosem, który jako pierwszy wyzwał Cichego do walki. Pomiędzy zawodnikami był wyraźny konflikt.

Michał Cichy Prime Show MMA

Michał Cichy w przeszłości pełnił kilka funkcji w federacji Prime Show MMA. Początkowo prowadził studio, konferencja oraz wywiady z zawodnikami w klatce i poza nią. Na Prime Show MMA 3 zadebiutował w klatce z Adrianem Ciosem. Walka dostarczyła kibicom wielu emocji, jednak ostatecznie przez jednogłośną decyzję sędziów zwyciężył Michał Cichy. Dziś wiemy, że nie była to jego jedyna walka w karierze.

Michał Cichy vs Adrian Cios

Michał Cichy vs Adrian Cios to pierwsza walka, którą Cichy stoczył w MMA. Odbyła się ona 1 października 2022 roku na gali Prime Show MMA 3. Obaj zawodnicy wyraźnie nie pałali do siebie sympatią. Na pierwszej i drugiej konferencji panowie nie szczędzili sobie gorzkich słów, a przy próbie face to face Cios chciał uderzyć rywala z liścia, ale nie trafił z najbliższej odległości. Na oficjalnym ważeniu Cichy zrewanżował się Ciosowi, policzkując go. Jak się później okazało, Cichy zrobił to, gdyż Cios zachował się niehonorowo, nie mieszcząc się w określonym limicie wagowym. Walka odbyła się na pełnym dystansie. Była ona niezwykle zacięta, jednak finalnie zwyciężył Michał Cichy przez jednogłośną decyzję sędziów.

Michał Cichy High League

W lutym 2023 roku Michał Cichy został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League. Pierwsza walka Cichego dla tej federacji została zaplanowana na 18 marca w Spodku w Katowicach. Dziennikarz zmierzy się z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem.

Michał Cichy Szalony Reporter

Michał Cichy vs Szalony Reporter to walka, do której dojdzie na gali High League 6. Konflikt pomiędzy zawodnikami rozpoczął się od wyzwania do pojedynku, które Cichy rzucił w stronę Matysiaka. Przez pewien czas wydawało się, że do starcia nie dojdzie, ponieważ Szalony Reporter miał podpisany kontrakt z FAME MMA natomiast Cichy z Prime Show MMA. Walkę zdecydowała się jednak zorganizować federacja High League.

Michał Cichy YouTube

Michał Cichy jest obecny na YouTube. Konto założył rok temu. Na kanale znaleźć możemy oczywiście filmy związane ze sztukami walk. Śledzi go ponad 18 tysięcy subskrybujących. Więcej filmów i wywiadów z jego udziałem można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube portalu MMA.pl.

Michał Cichy Instagram

Michał Cichy Instagram, czyli czy popularny reporter portalu MMA.pl ma konto na tej platformie? Cichy prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą michalcichymma. Jego poczynania obserwuje blisko 50 tysięcy followersów.


Ile lat ma Michał Cichy?
Michał Cichy ma 32 lata.
Kto to Michał Cichy?
Michał Cichy jest znany w środowisku sztuk walk. Od lat pracuje jako reporter w MMA.pl, a od niedawna jest także komentatorem i konferansjerem w Prime MMA.