Wszystkie walki Prime Show MMA 7

Prime MMA 7: wyniki i relacja z gali! Za nami pierwsza freakowa gala w tym roku. Podczas Prime MMA 7 w walce wieczoru doszło do rewanżu pomiędzy Jackiem Murańskim a Pawłem Jóźwiakiem. W głośnym konflikcie zmierzyli się Natan Marcoń i Michał "Bagieta" Gorzelańczyk. Wydarzenie uzupełnił również nietypowy turniej o nazwie Igrzyska Gladiatorów, czyli walki półfinałowe 2 na 2, a na końcu finał każdy na każdego!

Prime MMA 7 Wyniki walk na żywo

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki walk na gali Prime MMA 7:

Main event

Co-main event

Karta główna

Igrzyska gladiatorów (półfinały)

Finał

Kto wygrał na Prime MMA 7?

O tym, kto wygrał walki na gali Prime MMA 7, dowiedzieliśmy się już 13 stycznia po godzinie 20:00 w Koszalinie. To miejsce zdecydowanie oddało emocjonujący i pełny konfliktów charakter. Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna. Tylko nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN!

Warto również wspomnieć o specjalnej ofercie bukmachera Fortuna na Prime MMA 7. Dla użytkowników, którzy posiadali aktywne konto w Fortunie i w ciągu ostatnich 7 dni postawili dowolny kupon za min. 2 PLN, walka Cichy vs Jówko została udostępniona za darmo w Fortuna TV!

bonus prime mma 7