Pozostałe walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym za nami W jednym ze starć na Prime MMA 7 doszło do pojedynku w formule MMA pomiędzy Pawłem "Trybsonem" Trybałą a Erko Junem. Kto wygrał walkę Trybson vs Erko Jun na Prime MMA 7?

Trybson vs Erko Jun wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Trybson vs Erko Jun, przekonaliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. Dla byłego uczestnika Warsaw Shore był to 13 występ w MMA. Do tej pory 7-krotnie jego ręka wędrowała ku górze i 5-krotnie musiał uznać wyższość rywala. Po raz ostatni bił się podczas 5. edycji Prime, przegrywając z Grzegorzem "Szuli" Szulakowskim.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN.

Erko Jun zaczynał przygodę ze sportami walk na poważnie w Polsce od KSW, gdzie może pochwalić się rekordem 3-1. Potem pojawiał się między innymi w federacji EMC, gdzie stoczył z sukcesami trzy pojedynki (dwa wygrywając). Jego ostatnia walka miała miejsce w kwietniu ubiegłego roku. Pokonał wówczas na gali Brave CF 70 w pierwszej rundzie Marka Drmonjicia.

Erko Jun pokonał Pawła "Trybsona" Trybałę przez nokaut, runda I (00:57).