Prime MMA 7 odbędzie się już dzisiaj 13 stycznia o godzinie 20:00. Podczas tego wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków, a także turnieju Igrzyska Gladiatorów. Sprawdź szczegóły dzisiejszej gali oraz kto walczy na Prime MMA 7!

Prime MMA 7 walki

Karta walk Prime MMA 7 zawiera pojedynki w różnych formułach. Fani zobaczą starcia w MMA, K-1 oraz w boksie w małych rękawicach. Na karcie walk Prime MMA 7 znalazła się również jedna walka kobiet. Natalie Wayne i Bouncing Batty zadebiutują w MMA podczas dzisiejszej gali.

Gala Prime MMA 7 będzie możliwa do obstawiania wyłącznie w Fortunie. Oczekując na galę, warto również założyć konto, wykorzystując nasz kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu uzyskasz bonus powitalny na łączną kwotę do 335 PLN!

W walce wieczoru Prime MMA 7 dojdzie do rewanżu pomiędzy Jackiem Murańskim a Pawłem Jóźwiakiem. W pierwszym starciu górą był prezes FEN. Natomiast co-main event gali to walka Don Kasjo vs Adam Soroko. Co ciekawe będzie to pierwsza walka Życińskiego w innej formule niż boks od 2020 roku. W klatce zobaczymy też takich zawodników jak Natan Marcoń, Bagieta, Tomek Olejnik czy Trybson.

Karta walk Prime MMA 7

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna/Igrzyska gladiatorów (ZA DARMO NA YOUTUBE)

Kursy na Prime MMA 7

Prime MMA 7 kursy, czyli jakie wyniki przewidują bukmacherzy? Karta walk dzisiejszej gali jest już w pełni ogłoszona. Możemy zatem sprawdzić wszystkie kursy na Prime Show MMA 7.


Kto walczy na Prime MMA 7?
Na Prime MMA 7 zawalczą przede wszystkim Don Kasjo, Paweł Jóźwiak, Jacek Murański i Natan Marcoń.
Ile jest walk na Prime MMA 7?
Karta walk Prime MMA 7 zawiera 10 walk, a także turniej Igrzyska Gladiatorów.