Wszystkie walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym roku za nami. W pierwszym półfinałowym pojedynku 2 na 2 w Igrzyskach Gladiatorów zmierzyli się Hubert "Dredziasty" Węzka i Maciej "Stary Wiewiór" Wiewiórka vs Adrian "Puszbarber" Salwa vs Tomasz Olejnik. Kto wygrał walkę Dredziasty i Stary Wiewiór vs Puszbarber i Olejnik na Prime MMA 7?

Dredziasty i Stary Wiewiór vs Puszbarber i Olejnik wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Dredziasty i Stary Wiewiór vs Puszbarber i Olejnik, przekonaliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. Pierwsza walka w ramach Igrzysk Gladiatorów. Pierwszej parze zdecydowanie przed tym starciem brakowało doświadczenia. "Dredziasty" ostatni raz bił się w lutym 2022 roku, przegrywając na High League 2 z Jakubem Nowaczkiewiczem. "Stary Wiewiór" debiutował na ostatniej gali Prime i pokazał się z nie najlepszej strony, przegrywając z Jackiem Murańskim.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN.

Druga para miała tych walk nieco więcej od swoich rywali. Adrian "Puszbarber" Salwa do tej pory stoczył dwa pojedynki i w obu przetrwał pełen dystans, w tym raz z samą Ewą Piątkowską, co jest sporym wyczynem. Olejnik natomiast bije się od 2019 roku i przed tym pojedynkiem miał na koncie 6 walk, jednak tylko jedno zwycięstwo.

Tomasz Olejnik i Adrian "Puszbarber" Salwa pokonali Huberta "Dredziastego" Węzkę i Macieja "Starego Wiewióra" Wiewiórkę, runda I