Wszystkie walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym roku za nami. W co-main evencie gali Prime MMA 7 miało dojść do pojedynku w formule K-1 pomiędzy włodarzem federacji, Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Adamem Soroko. Kto wygrał walkę Don Kasjo vs Soroko na Prime MMA 7?

Don Kasjo vs Soroko wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Don Kasjo vs Soroko, przekonaliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. Samozwańczy król freaków nie miał ostatnio dobrej passy. Wszystko zaczęło się od porażki z Dominikiem Zadorą na 5. edycji, a w ostatnim pojedynku na Prime MMA 6 już w drugiej rundzie przegrał z Pawłem Tyburskim. Były to walki w jego formule, czyli boksie. Teraz zmierzy się z Adamem Soroko w K-1. Do tej pory Kasjusz odbył tylko jedną walkę w tej formule. Miało to miejsce 4 lata temu na gali FAME MMA 4, gdzie pokonał Dawida "Ambro" Ambroziaka przez jednogłośną decyzję sędziów.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN.

Soroko legitymuje się rekordem 1-2, a jedyną wygraną zanotował przeciwko "Stiflerowi". Wcześniej przegrywał z Pawłem Tyburskim i na ostatniej gali z "Tarzanem".

Walka Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Adam Soroko się nie odbędzie! Don Kasjo wszedł do klatki i ogłosił, że Soroko zgłosił kontuzję tuż przed wyjściem do klatki.