Damian Zduńczyk, znany lepiej jako Stifler, to jedna z największych gwiazd Warsaw Shore, reality show transmitowanego na antenach MTV. Stifler ma za sobą także walkę dla FAME MMA. Kim jest Damian Stifler Zduńczyk? Ile lat ma Stifler? Jak zakończyła się walka Stifler vs Popek?

Kim jest Damian Stifler Zduńczyk?

Stifler kto to

Stifler pochodzi z Polic. Po ukończeniu szkoły studiował, ćwiczył na siłowni i prowadził imprezowy tryb życia. Jeśli chodzi o wiek, Stifler ma 30 lat. Natomiast jeśli chodzi o wzrost, Stifler mierzy około 190 centymetrów. Jego życie zmieniło się w 2015 roku, kiedy wygrał casting do Warsaw Shore. Od początku dał się poznać jako szalony imprezowicz, kolejne imprezy kończąc skrajnie pijany lub wymiotujący. Nie przeszkodziło mu to jednak w podrywaniu kolejnych dziewczyn w klubach.

Właśnie w Warsaw Shore inny z uczestników tego reality show, Wojtek Gola, będący dziś szefem FAME MMA, nadał mu pseudonim Stifler, który towarzyszy mu do dziś.

Ciało Stiflera pokryte jest dziesiątkami tatuaży, którymi raz po raz chwali się na swoim profilu na Instagramie. Profil Stiflera na Instagramie śledzi blisko pół miliona obserwujących.

 

 

Dlaczego Stifler odszedł z Warsaw Shore?

W listopadzie 2019 roku Stifler poinformował, że kończy swoją przygodę z Warsaw Shore i że nie weźmie udziału w trzynastej edycji popularnego programu. Jak stwierdził, wypalił się już i osiągnął w Warsaw Shore wszystko, co było do osiągnięcia.

Stifler zaangażował się mocno w treningi na siłowni i suplementację. Wziął nawet udział w zawodach kulturystycznych w Sopocie. Imprezowy tryb życia z pewnością nie pomagałby w regularnych treningach, więc musiał wybrać, w którą stronę chce pójść, zwłaszcza będąc sporo starszym od pozostałych uczestników Warsaw Shore.

Damian Stifler Zduńczyk FAME MMA

Damian Zduńczyk na FAME MMA

O angażu Damian Stiflera Zduńczyka w FAME MMA mówiło się od dawna, gdyż jest on niezwykle rozpoznawalny, a jeden z włodarzy FAME MMA, Wojtek Gola to jego przyjaciel. Kolejne edycje były jednak organizowane, a wciąż na kartach walk kolejnych wydarzeń brakowało nazwiska Zduńczyka. Trudne negocjacje zakończyły się sukcesem w 2020 roku, kiedy FAME MMA ogłosiło angaż Stiflera.

Stifler w FAME MMA na dzień dobry dostał naprawdę trudne zadanie. Jego rywalem był bowiem mający zawodowe starty czy walki na KSW raper Paweł „Popek” Mikołajuw. Kibice i eksperci zgodnie typowali, że Stifler nie ma większych szans i że pojedynek Stifler vs Popek zakończy się błyskawiczną wygraną tego drugiego.

Do walki Stifler vs Popek doszło na gali FAME MMA 7, a debiutancka walka Stiflera w FAME MMA była pojedynkiem wieczoru. Skazywany na pożarcie Stifler okazał się trudniejszym rywalem dla Popka, niż wielu się wydawało. Przedstawiający się jako pacyfista Stifler przyjął sporo mocnych ciosów i przetrwał sporo trudnych momentów, odklepując dopiero dźwignię na łokieć.

Po pojedynku Popek wypowiadał się o Stiflerze w samych superlatywach, doceniając jego charakter do walki i wytrzymałość, mimo że był żółtodziobem, jeśli chodzi o walki w tej formule. Stifler w jednym z wywiadów przyznał nawet, że przed starciem z Popkiem nigdy wcześniej się nie bił.

Kto wygrał walkę Stifler vs Soroko na Prime Show MMA 4?


Kim jest Damian Stifler Zduńczyk?
Damian Zduńczyk, znany lepiej jako Stifler, to jedna z największych gwiazd Warsaw Shore, reality show transmitowanego na antenach MTV.
Z kim zawalczył w swojej debiutanckiej walce "Stifler"?
"Stifler" w swojej debiutanckiej walce zawalczył z raperem Pawełem „Popkiem” Mikołajuwem.